Автор Тема: Новолуние 14 август 2015г.  (Прочетена 24666 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #75 -: Август 19, 2015, 01:46:38 pm »
радвай им се , че ги срещаш живички ,а не на някоя паметна плоча,в ретро периода на венера след има няма тридесетина години  :-\
включи ми плутона на асц.  ;)

Стреличка  :08:  Не пазя лоши чувства към никой. Зарадвах им се. Един от тях го поканих и на масата в заведението, в което пиех кафе със седмодомието. Културна работа.  :85: По-добре от варианта да стърчи прав като лалугер и да говори.

Другият ме затисна в един магазин за сувенири.

Желая им щастие.

Това новолуние направо ме разби здравословно. Нямам сили за нищо. Моето седмодомие къде е обиран за кайма. За няколко дена свали 3-4 кг. Голям релеф, плочките по корема му изпъкнаха, а преди това имаше забележки там. На мен везнишките бузи ми изчезнаха.
А уж все хармонични аспекти. При него точен тригон към светилата. При мен секстил към слънце и стелиума ми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #76 -: Август 19, 2015, 01:57:15 pm »
При мен също това новолуние е с хубави аспекти, както и транзитите, а ми се появиха здравословни проблеми. Вярно, че има и опозиция към марс ама той при мен не е свързан с физическото тяло по натал.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #77 -: Август 19, 2015, 02:21:35 pm »
При мен е във 2-ри дом, тригон уран У8,9 и ако пусна по-широк орбис, тригон със слънце У2,3. Нещо с парички може да е  :012:

На сватба бях на следващия ден, пълна лудница  :012: По втори дом нали са и близките приятели, видяхме се с някои. Тригонът със слънцето явно е проработил в тази насока. Финансовата сфера - то там е ясно как се е отразило  :043:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #78 -: Август 19, 2015, 02:25:14 pm »

Това новолуние направо ме разби здравословно. Нямам сили за нищо. Моето седмодомие къде е обиран за кайма. За няколко дена свали 3-4 кг. Голям релеф, плочките по корема му изпъкнаха, а преди това имаше забележки там. На мен везнишките бузи ми изчезнаха.
А уж все хармонични аспекти. При него точен тригон към светилата. При мен секстил към слънце и стелиума ми.

Емс, разгледах картата ти ... странно - новолунието е в 7 дом, но няма връзка с твоя 6 дом ...но пък си има секстилче с У12 - е, остана си вкъщи заради седмодомието :)
Обаче виждам друго нещо, което върви по картата ти - и което ми говори, че трябва да обърнеш внимание на здравето си - тр Нептун, У2, прави точен куинконс с Луна, У6. В същото време прогр Марс, пак У2, пак прави куинконс към Луната, но от другата й страна - става нещо като сборен йод от натал, транзит и прогресия. Интересно.
Понеже Луната е в 7 дом, предполагам, че при новолунието е станала някаква активацийка на този транзит, а защо е и на цялата фигура. Демек, имам усещането, че болестта е само начин да се наблегне на нещо друго. можеш да пипиташ картите какво :) - и ако искаш, да ни кажеш :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #79 -: Август 19, 2015, 02:31:01 pm »
Цитат
Това новолуние направо ме разби здравословно. Нямам сили за нищо. Моето седмодомие къде е обиран за кайма. За няколко дена свали 3-4 кг. Голям релеф, плочките по корема му изпъкнаха, а преди това имаше забележки там. На мен везнишките бузи ми изчезнаха.
А уж все хармонични аспекти. При него точен тригон към светилата. При мен секстил към слънце и стелиума ми.

Емка, да не си хванала някой летен вирус от морето? Всяка година се активират в разгара на летния сезон. И едни мои познати бяха лепнали, не беше леко.  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #80 -: Август 19, 2015, 02:44:48 pm »
И двамата сме с летен вирус. При него беше по-зле в началото.

Хепи, хубава идея ми даваш. Ще взема да го направя по-късно и ще споделя.
За здравето имам някакви подозрения. По неволя минах преди време на един преглед, гледах и хормони. Моето седмодомие трябваше да отиде на преглед, но в последен момент се заби в кафето срещу болницата. И аз трябваше да го "заместя". Те ме дупкаха, ръгаха... Ужас. Но всичко ми беше в норми.
Единствен проблем ме мъчи сега - една стара травма на крака/коляното. Но логично, Сатурн ще ми работи у1 скоро. И аз понатоварих този крак в последно време.

И това ще мине. Иска време. И други години се е случвало да ни хване, но за ден всичко минава. Сега направо... Нинам. Детенцето на наши приятели с невероятен отит беше. Голяма инфекция. Съчувствам му. Според лекар тази година било много бацилно по морето. Може. Няколко дена се задържа разкошно време - топло, морето като огледало, топла водата... Тогава ни хвана. То плувахме, то дивяхме, то се гмуркахме...  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #81 -: Август 19, 2015, 02:55:45 pm »
................ Моето седмодомие къде е обиран за кайма. За няколко дена свали 3-4 кг. Голям релеф, плочките по корема му изпъкнаха, а преди това имаше забележки там. На мен везнишките бузи ми изчезнаха.
А уж все хармонични аспекти. При него точен тригон към светилата. При мен секстил към слънце и стелиума ми.

айде, и седмодомието го разкрих :) - на пръв поглед новолунието има само тригон, но всъщност отключва един прогресивен аспект. А тр марс, У6, си е все още в опозиция към Юпитер, У2. Имаше още един квадрат някъде, ама го изгубих.... :)

сега вече мога да работя по-спокойно :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #82 -: Август 19, 2015, 06:34:28 pm »
 :38:

Аз съм малко по-добре следобеда. Седмодомието го пише смел. Успях да изляза и посвърша малко работа. Остава само да закарам колата на автомивка, че е... ужасен ужасон.

Въпреки всичко съм доволна от тази екстремна почивка. Заради тръшването на моето момче ми се наложи да правя офроуд... Той тези неща ги умее. На мен ми беше за първи път. Но неволята учи. А колата хич не е офроудна - една нисичка...  :012: Видях се с хора, които ме зареждат с положителна енергия, видях приятели. Имахме всякакви премеждия.
Първата палаткова нощ имахме неканени гости. В тъмното седмодомието обяви гостите за овце. После реши, че са коне. Накрая заяви, че са прасета. Аз настръхнах при мисълта за диви прасета. Оказаха се най-обикновени крави и малки бикчета. Водихме война с тях - огън с камъни. Опитаха да опасат де що стърчеше по колата. На другия ден се оплакахме и повече не видяхме стадото. Бяха много, хора. Такава война беше. Седмодомието с един фенер осветявше и нареждаше "Огън!". А срещу нас просветваха стотици очи.
Аз се сприятелих с една змийка. Която ми правеше компания на камъните сутрин. Двете змии пият кафе. Видях любимата си видра. Делфини. С делфините беше хубаво, опитахме да достигнем до тях с плуване, но не ни се отдаде особено. Но си беше хубава емоция.
Запознахме се с едни поляци, които екзалтирано ми обясняваха как са видели big cat. Аз се позачудих що да е това животно. Оказа се рис. В Полша били много малко на брой и те сякаш бяха видели Бог. После виждах стъпунките на big cat около лагера ни.
Моето момче си загуби телефон на третия ден. Всяка година го прави това.
Едни местни хорица всяка сутрин ни причаквах и разпитваха какво интересно ни се е случило през изминалата нощ. Имахме си фенове, които се забавляваха на премеждията ни.  :012: След няколко дена и ние ще се смеем на всичко случило се.

Имаше и прекрасни дни, в които се гмуркахме, плувахме, гледахме с цикла красотички.
Почивка с премеждия.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #83 -: Август 20, 2015, 06:49:43 pm »
При мен новолунието даде приключване на доста неща .... интересно .... може би активира аспектите на транзитния Уран към картата и това е следствието - имам няколко куинконса, които принципно дават смяна на ситуацията.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #84 -: Август 20, 2015, 07:48:34 pm »
Тези куинкокси са ми много неясни, мътни и неопределени  ???
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #85 -: Август 24, 2015, 08:08:31 pm »
лъвско,ама като попада в 12 - ще храним душата

днес сутринта на отиване за работа си намерих до една кола 6500 иракски динари и 5 турски лири :)
а синът ми - събота при него новолунието е в 6 върху меркурий  ,оставил колата да му сменят маслото и връщайки се пеша си намерил женски златен пръстен  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #86 -: Август 27, 2015, 10:16:30 pm »
днес сутринта на отиване за работа си намерих до една кола 6500 иракски динари и 5 турски лири :)
а синът ми - събота при него новолунието е в 6 върху меркурий  ,оставил колата да му сменят маслото и връщайки се пеша си намерил женски златен пръстен.
При мен предстоящото Новолуние и СЗ ще е върху Меркурий в 1д- ще намеря себе?
При теб лъвското Новолуние сигурно е в тригон с твоето Слънце, което е с диспозитор Юпитер, а Новолунието е съвпад с Венера- в 12д- скрито имане, да си ги ползвате със здраве- пръстенът го осветете в църква.

« Последна редакция: Август 27, 2015, 10:34:49 pm от akruks »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #87 -: Август 27, 2015, 10:38:56 pm »
Дано сега при пълнолунието има хепиенд  :72:
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13551
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #88 -: Август 28, 2015, 01:15:50 am »
Дано сега при пълнолунието има хепиенд  :72:
Благодаря! Пълнолунието е в секстил с Меркурий и Венера на моя мъж, и с Уран на дъщерята, в съвпад е със Сатурн на мъжа ми- на 31 ви щели да се местят в някаква квартира на късмет, не са я виждали още.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние 14 август 2015г.
« Отговор #89 -: Август 28, 2015, 07:25:10 am »
Новолунието при мен беше в първи дом, тригон с луната и венера и опозиция с марс. Дотук нищо специално освен новини за сватби и бебета, но нищо, което да ме засяга пряко.
Frankly, my dear, I don't give a damn.