Автор Тема: Емотикони  (Прочетена 7272 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Емотикони
« Отговор #15 -: Юли 29, 2015, 05:31:59 pm »
Никой не каза тези да са му любими -->   :103: :singing: :41:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Емотикони
« Отговор #16 -: Юли 29, 2015, 05:38:09 pm »
Никой не каза тези да са му любими -->   

На мен - виж как ме уцели. : DD

Забелязал съм някои хора, че почти не обичат да ползват емотикони. Като документ си оформят съобщенията ... аз не мога така  :91: Понякога имам чувството, че прекалявам с тях. Това е присъщо за по - темпераментните натури според мен. 

Изключително темпераментна съм, но това оливане с емотиконите не ме кефи. Инфантилно ми е. Пък за усмивките съм на твоето мнение, за тези обикновените, мазните. :012: В доста лицемерни коментари съм ги срещала. :) : P

И на захаросаните не съм фен. Но аз не съм критерий, щото рядко ползвам стандартните във форумите.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #17 -: Юли 29, 2015, 05:38:27 pm »
Искам ,ако може, г-жа Управителката Папи ,момичето с пеперуденото чадърче, да вкара, както подобава за астрафорум астроемотиконки .Искам взривяването, разбиване на Сатурн, взривяване и изпаряване на Нептун и прочие разбиване на други уроди. Искам пукане на розов балон, мълния разцепваща розови очила, черна боя заливаща сметанова торта и червейчета излизащи от цветни бонбонки. Намирам повечето налични емотиконки за лицемерни и глупави, все пак трябва уважение към нещастниците каращи сатурнови транзити и други демони. А, и последно винаги съм искала картинка със среден пръст, защото е по-точна от много обяснения често. Предлагам моята запазена марка две на кръст-две хикс игрек й кръстосани като шпаги :012:

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Емотикони
« Отговор #18 -: Юли 29, 2015, 05:43:36 pm »
Ребека, винаги има начин, не си търси оправдания: _I_
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #19 -: Юли 29, 2015, 05:52:36 pm »
Ребека, винаги има начин, не си търси оправдания: _I_
Ооо това не ми е достатъчно по-образни си ги представям почти облечени в мръвка пръстчета ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Емотикони
« Отговор #20 -: Юли 29, 2015, 05:55:49 pm »
Ооо това не ми е достатъчно по-образни си ги представям почти облечени в мръвка пръстчета ;D

Винаги съм се чудила това назидателен пръст ли е или среден?  -->  :96:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #21 -: Юли 29, 2015, 06:01:07 pm »
Все пак най- смешно е като се раздават целувки наляво, надясно без да разбера защо. В реала също са смешни женките ,които са си никакви, как се целуват по бузката за здравей. Аз не целувам и докосвам хора които не харесвам, както и не обичам да ме пипа човек който не обичам, може само деца, животни и най-близки, та е ясно защо ми е лицемерно да пращам въздушни целувки по форуми и пр. публични общения ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #22 -: Юли 29, 2015, 06:03:10 pm »
Винаги съм се чудила това назидателен пръст ли е или среден?  -->  :96:
Туй май е четирипръстно идеотче та май и двете са верни :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Емотикони
« Отговор #23 -: Юли 29, 2015, 08:08:44 pm »
Винаги съм се чудила това назидателен пръст ли е или среден?  -->  :96:
Леле, то си е среден пръст това!  :043: Не ми беше правило впечатление докато не го отбеляза.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Емотикони
« Отговор #24 -: Юли 29, 2015, 09:53:32 pm »
Недолюбвам големите конки, щото ми разместват редовете и допълнителното пространство боде очите. Белият списък е :) :012: :o ::) :017: :-X  :cheer: Останалите според зависи.

Ребека, подарявам ти една картинка-заместител на :96:, ползвай си я със здраве, с повод и без повод.


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #25 -: Юли 29, 2015, 10:09:15 pm »
Ооо ,мерси ,но много стилизирано, прилича на руна -хуйньо  ;D, аз като съм ядосана хич не ми е до разкрасяване на грозната действителност, а относно половите органи съм върл натуралист, воайор чикиджия с гащи не е ексхибиционист ,а човек с разстройство търсещ хартия :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #26 -: Юли 29, 2015, 10:14:06 pm »
Подобна емотиконка си я представям небрежна в смисъл -дреме ми на ху хромозома, а от теб очаквах селфи, а не руна-заклинания ли да правя= аз искам да оплакна окото :012: Искам да отбележа сакралният смисъл в свещеният ми пост номер 1111 направо ми иде да млъкна завинаги ;D
« Последна редакция: Юли 29, 2015, 10:17:27 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #27 -: Юли 29, 2015, 10:38:46 pm »
Добре де благодаря за картинката, да не би да си ти на снимката със шлифера и да те обидих-не си лош- гащите, шлифера... имаш стил.. Подарявам ти картинка от лична колекция на секс му пчели или оси на едно корабче :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Емотикони
« Отговор #28 -: Юли 29, 2015, 10:42:36 pm »
Пък ти на мен открай време си обещала да се покажеш по уранични чорапки: http://www.tobeinstyle.net/blackthorne/ML_HOSIERY_4874.005.jpg. Имах доброто желание за селфи, обаче шлифер ли да държа отворен, фотоапарат ли… не се получава. Тъй че, плакнене на очи — tête-à-tête.D
Ами готово-имам такива чорапи ,обувки не ,но бутчетата ми ще трябва да ги редуцираме с фотошоп  :012:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Емотикони
« Отговор #29 -: Юли 29, 2015, 11:40:09 pm »
Ба, що ти трябва фотошоп - нека има повече рекламна площ за чорапките.
De omnibus dubitandum est