Автор Тема: Венера като арбитър на вкуса  (Прочетена 5521 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3357
Re: Венера като арбитър на вкуса
« Отговор #15 -: Август 31, 2015, 09:32:39 am »
И...не че се хваля, но Венера се обръща директна и съвпада с Марс на моята куспида на осми дом  ;D

Днес или утре луната в овен ще направи тригон към съвпада венера марс, а после и съвпад с уран. Да видим дали ще има някакво събитие. При мен са на асцедента :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера като арбитър на вкуса
« Отговор #16 -: Август 31, 2015, 09:50:56 am »
Хах, и аз съм в дебнене, ще проверя дори точно кога ще се случи - при мен  Венера и Луната в аспект дават взрив :) Пък и с Марс точно там.... съвсем, сега ми е много активен :)

При мен транзитната Луна ще е в съвпад с Юпитер и опозиция наПлутон, в тригон с наталната Луна, където ще са Венера и Марс. Ситуацията ще бъде сложна и трябва да се отиграе правилно  :)

Eто я картинката при мен :)

Луната ще активира огнения тригон, нещо трябва да се случи  ;D И за капак - асцендентът на събитието е върху натални Венера и СЛВ :) Слънце и Юпитер на МС на аспекта - ами ще сме на служебен обяд ...
« Последна редакция: Август 31, 2015, 10:08:02 am от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера като арбитър на вкуса
« Отговор #17 -: Септември 03, 2015, 11:35:24 am »
От както пък мойта прогресивна венера е в козирог, нз защо започнах да се обличам някак си по -женствено,започнах да нося поли и тн ,неща които като цяло никога не съм носила ,винаги съм имала предпочитания към по спортно облеко,по-удобно ,и сега е в съвпад  с наталното слънце ,честно казано освен тези проявления за дрехите и външният вид не съм видяла нещо друго.Но така като се замисля май леко се промени типа мъже по-които си падам.

Megi Angelova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Венера като арбитър на вкуса
« Отговор #18 -: Септември 03, 2015, 04:17:00 pm »
Венера ми е знак везни и харесвам всички дрехи и аксесоари, стига да са стилни, откакто прогресира в скорпион, предпочитам черни дантели, кожени поли или панталони, явно се превръщам в жената вамп  :D