Общи и административни теми > Предложения и въпроси

Семинари, курсове, обучение - кой, къде, кога?

(1/4) > >>

Lilla:
Започвам тази тема със съобщение за предстоящ тридневен семинар, който ще е продължение на мартенския семинар на Румен Колев.

Тук може да се публикуват съобщения за предстоящи курсове и семинари, както и да се споделят впечатления за вече преминали такива.

Надявам се темата да е полезна за всички.


--- Цитат ---
АНТИЧНА  АСТРОЛОГИЯ
Семинар
водещ:  Румен Колев

Дни:  14, 15, 16 Юни 2013 Варна

Място:  център Същина, ул. ‘Райко Жинзифов’ 40 (до Македонския Дом)

Цена:  60 лв. за завършилите семинара м. Март 2013 Варна
       90 лв. за други

Информация и записване:  Манол тел. 0896 67 52 16,  emanoili@abv.bg

Петък: 18-20;  Събота и Неделя: 12-20.  След 20 ч. изнасяне на Телевизионната кула за практическо наблюдение на небето.

На семинара ще се използват оригинални източници на акадски, гръцки и латински в превод на място.


--- Край на цитат ---

В прикачения файл е представена подробна програма на лекционния курс.

Diyana:
Жалко, за сега не планирам пътуване до Варна преди август...

Lilla:
Този курс и в София се е провеждал, първа част.

Не е изключено по някое време да го организират и в столицата, стига да има желаещи да се включат по-активно - да се пусне съобщение за семинара, да се запишат участници, да се намери зала.

С други думи, на който му се ходи на тоя курс в София, да се заеме с организацията му там.  :)

Papy:

--- Цитат на: Lilla в Юни 02, 2013, 07:13:33 pm ---Този курс и в София се е провеждал, първа част.

Не е изключено по някое време да го организират и в столицата, стига да има желаещи да се включат по-активно - да се пусне съобщение за семинара, да се запишат участници, да се намери зала.

С други думи, на който му се ходи на тоя курс в София, да се заеме с организацията му там.  :)

--- Край на цитат ---

А-ми що да не-аз съм фен да помагам :)
Не че имам опит, но това по принцип никога не ме е спирало

Lilla:
Ако успеете да съберете по-голяма групичка в София и да намерите подходяща зала, няма проблем лекторът да дойде. Въпросът е да има достатъчно хора, за да може да си покрие разходите за пътни, престой, да заплати наема на помещението и след това да не е съвсем на нула с финансите.  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия