Автор Тема: Обратна връзка  (Прочетена 23222 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Обратна връзка
« Отговор #15 -: Август 06, 2015, 02:28:28 pm »
Меркуриево чадо, сиреч. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обратна връзка
« Отговор #16 -: Август 06, 2015, 05:27:12 pm »
  Ако питаш за Юлия, относно хорара, който бях публикувала преди, все още нямам обратна връзка. Това, което разбрах вчера е, че на 28 или 29ти август дядото щял да й предложи официално.
Старо бунище като се запали, знаете ли как гори? Ще има дърт козел, млада върба лющи  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Обратна връзка
« Отговор #17 -: Август 06, 2015, 06:01:24 pm »
Старо бунище като се запали, знаете ли как гори? Ще има дърт козел, млада върба лющи  :012:

Наблюдавах подобна "драма". Жалка история, която, някак си, те кара да разбереш защо наричат Любовта сляпа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обратна връзка
« Отговор #18 -: Август 06, 2015, 07:04:25 pm »
akruks
Ще поживеем - ще видим    :012:
Както е казал Алеко, "Разни хора, разни идеали". Всеки има собствено виждане за нещата, които среща по пътя си. Някои са решени на всичко, за да постигнат това, което искат, а други се задоволяват и с най-малкото. Но да се погуби в подобна връзка без чувства и да се превърне в негово протеже си е чиста доза безумие. Сори за досадния спам.   :-X
Дето има дума- пилците се броят наесен. Навремето се подиграваха мои съученички на една наша съученичка, която роди на един разведен  без деца, с 20г по-възрастен от нея- събрали се при уговорката, че тя ще му роди дете, а тя от своя страна му е казала, че ще му роди, ако ѝ препише къщата (той имаше две къщи на една улица, в едната- в края на улицата,  живееше майка му тогава) Не подписаха брак, за да се води самотна майка и ползва привилегиите от това, до ден днешен не са разписали, но като завърши следване сина им, тя мисли да се разпишат, че един ден да му взема пенсията или вдовишки. :) А тези, които я одумваха и се подиграваха, а бяха женени за "подходящи" и по любов, отдавна са разведени, прокудени от дома на мъжете си, сина на едната я наричаше "курва" и не искаше да я вижда, на другата сина е заклет наркоман и изгни по затворите...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Обратна връзка
« Отговор #19 -: Август 06, 2015, 07:23:02 pm »
С колегата ми вече сме на работа.Изглежда здрав,як,с добър цвят на лицето и палаво секси-цял ден го дебна на "моя рентген"  :012: Жизнен е.Не знае какво му е било-не го били открили.Аз си мисля,че са му причинили някаква инфекция и са я покрили,,като са я излекували тихомълком,за да няма проблеми.И ние като направим грешка я крием и замазваме  :d030: Важното е,че е жив и здрав.
Още веднъж благодаря,че се включихте.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Обратна връзка
« Отговор #20 -: Август 06, 2015, 07:29:09 pm »
Ами, всеки с късмета си, Акрукс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обратна връзка
« Отговор #21 -: Август 06, 2015, 07:31:17 pm »
С колегата ми вече сме на работа.Изглежда здрав,як,с добър цвят на лицето и палаво секси-цял ден го дебна на "моя рентген"  :012: Жизнен е.Не знае какво му е било-не го били открили.Аз си мисля,че са му причинили някаква инфекция и са я покрили,,като са я излекували тихомълком,за да няма проблеми.И ние като направим грешка я крием и замазваме  :d030: Важното е,че е жив и здрав.
А аз си мисля, че е било нервен срив, както предположих още тогава, което е пак лекарска грешка, че не са предвидили и този вариант. Важното, че е жив и здрав колегата ти!
« Последна редакция: Август 06, 2015, 07:33:04 pm от akruks »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Обратна връзка
« Отговор #22 -: Август 06, 2015, 08:41:41 pm »
  Важното, че е жив и здрав колегата ти!
А аз верно го погребах и ожалих в главата ми,заедно с жена му,пък и той е мислел,че няма да стане.И невролози са го гледали-нищо му нямало.
Благодаря и на теб.  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Обратна връзка
« Отговор #23 -: Август 06, 2015, 11:36:16 pm »
И невролози са го гледали-нищо му нямало.
не става дума за невролози, а за психиатри- те констатират и лекуват нервен срив, невролозите лекуват ишиас и лумбаго  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Обратна връзка
« Отговор #24 -: Август 06, 2015, 11:58:16 pm »
не става дума за невролози, а за психиатри- те констатират и лекуват нервен срив, невролозите лекуват ишиас и лумбаго  :012:

Ама като почнеш с тия издребнявания, равна нямаш :)
Един нормален невролог ще разбере какво става

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Обратна връзка
« Отговор #25 -: Август 07, 2015, 10:03:08 am »
Ама като почнеш с тия издребнявания, равна нямаш :)
Един нормален невролог ще разбере какво става
Девеша работа.   :d030:
Аз казвам,че и гинекологът е казал,че е здрав... :d030: :57: :D :012: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Обратна връзка
« Отговор #26 -: Август 16, 2015, 08:44:34 pm »
Още ОВ.Колегата ми е здрав като бик,но тайно е развил хипохондрия и проблемът му е в главата.Станал е досаден като Ал.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Обратна връзка
« Отговор #27 -: Август 17, 2015, 01:15:08 am »
Това трябва да е картата?
http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg82901#msg82901

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Обратна връзка
« Отговор #28 -: Август 19, 2015, 09:08:02 pm »
Това трябва да е картата?
http://astra.la/forum/index.php?topic=164.msg82901#msg82901
Да,Тюдоре.
Колегата ми е с остра форма на хипохондрия.Никой не е разбрал,но изплува сега.Не можем да направим нищо.Вманиачил се е.Телците като захапят каквото и да било няма пускане.За първи път се сблъсквам очи в очи с това нещо.Той смята,че докторите го лъжат,че е здрав и крият от него страшната истина.Направо се е зомбирал
« Последна редакция: Август 19, 2015, 09:10:55 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Обратна връзка
« Отговор #29 -: Август 19, 2015, 11:13:14 pm »
Дракониада, след такова внезапно шоково събитие напълно нормално е организмът да реагира по някакъв начин, напр. с посттравматично стресово разстройство и/или да отключи някоя фобия. Може да помогнете на човека, като му препоръчате психотерапия.