Автор Тема: Предсказание  (Прочетена 3532 пъти)

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Предсказание
« -: Август 10, 2015, 10:54:10 am »
Копирам си въпроса от друга тема,че съм неориентирана...
Извинете,все още съм много далече от астрологията,но на съпруга ми в наталната карта изскочиха потресаващи неща...
Съвпад на прогресивни Слънце и Плутон(път към оня свят) в 6-ти дом...
Плутон нали управлява дома на смъртта?
Дирекционен Плутон прави точен съвпад с натален Уран...
Прогресивни Слънце и Плутон са на косъм от Вертекс (точката на смъртта в хороскопа)...
Можете ли да погледнете и вие и да кажете какво да очаквам...какво бих могла да направя...има ли начин нещо да се промени...
Данните са 25-ти/ Март/ 1970г./ София/ Мъж/ 6:45ч.
Надявам се някой да ми обърне внимание...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказание
« Отговор #1 -: Август 10, 2015, 11:38:48 am »
Магика, нещо въобще не си разбрала, или нещо данните не са ок

Happy58

  • Гост
Re: Предсказание
« Отговор #2 -: Август 10, 2015, 11:40:44 am »
Копирам си въпроса от друга тема,че съм неориентирана...
Извинете,все още съм много далече от астрологията,но на съпруга ми в наталната карта изскочиха потресаващи неща...
Съвпад на прогресивни Слънце и Плутон(път към оня свят) в 6-ти дом...
Плутон нали управлява дома на смъртта?
Дирекционен Плутон прави точен съвпад с натален Уран...
Прогресивни Слънце и Плутон са на косъм от Вертекс (точката на смъртта в хороскопа)...
Можете ли да погледнете и вие и да кажете какво да очаквам...какво бих могла да направя...има ли начин нещо да се промени...
Данните са 25-ти/ Март/ 1970г./ София/ Мъж/ 6:45ч.
Надявам се някой да ми обърне внимание...

Плутон означава и много други неща освен смърт. В 6-ти дом сигурно ще се прояви в трансформации в работата на мъжа ти. Или просто ще го кара да обръща внимание на здравето си.
Вертекс - точка на смъртта - това пък откъде дойде .... - това е точка на един вид предопределени/кармични срещи с хора.

Не се самонавивай, успокой топката.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказание
« Отговор #3 -: Август 10, 2015, 12:03:29 pm »
Права си,много си права GauriGanDevi...Но аз съм ужасно притеснена...И не искам това да се случва...
Човека,който ми ги каза тези неща гледа прогресий,дирекции и лунации...
« Последна редакция: Август 10, 2015, 12:07:05 pm от Магика »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказание
« Отговор #4 -: Август 10, 2015, 12:06:21 pm »
Права си,много си права...Но аз съм ужасно притеснена...И не искам това да се случва...


Папи ти е задала въпрос - картата не съответства на това, което пишеш - верни ли са данните?

Всъщност, има ли някакво реално основание, или някакво предчувствие, или нещо друго извън астрологичната карта, което да ти носи такива мисли?
« Последна редакция: Август 10, 2015, 12:08:43 pm от Happy58 »

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Предсказание
« Отговор #5 -: Август 10, 2015, 12:11:39 pm »
Магика, в тази карта не са такива аспектите, каквито сте ги описали.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказание
« Отговор #6 -: Август 10, 2015, 12:45:45 pm »
Няма реално основание,помолих един човек "да хвърли едно око" на наталните ни карти и той каза,че при мен всичко е ОК(да не изпадам в подробности),но при съпруга ми за пръв път вижда натална карта с толкова аспекти,които да сочат едно и също нещо...Даде ми и дати 13,09 и 28,09...И пак казвам:гледал е прогресии,дирекции и лунации...Тази е картата,това са данните...Просто си изкарах акъла и реших и вас да ви попитам...в търсене на някакво друго мнение...

Happy58

  • Гост
Re: Предсказание
« Отговор #7 -: Август 10, 2015, 12:49:43 pm »
Няма реално основание,помолих един човек "да хвърли едно око" на наталните ни карти и той каза,че при мен всичко е ОК(да не изпадам в подробности),но при съпруга ми за пръв път вижда натална карта с толкова аспекти,които да сочат едно и също нещо...Даде ми и дати 13,09 и 28,09...И пак казвам:гледал е прогресии,дирекции и лунации...Тази е картата,това са данните...Просто си изкарах акъла и реших и вас да ви попитам...в търсене на някакво друго мнение...

Това, което си написала като текст и описание няма НИЩО общо с картата, която съответства на мъжа ти. И това ти го казват вече няколко хора тук, а и всеки, който погледне, ще ти каже същото.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предсказание
« Отговор #8 -: Август 10, 2015, 01:23:15 pm »
Магика, нещо въобще не си разбрала, или нещо данните не са ок


Papy, забравила си Вертекса да нарисуваш:-)

Магика, към анализа на Гаури бих добавила само да не се оставяте да Ви баламосват всякакви шарлатани с апокалиптични страшки. А за да видите, че хич не е лесна  тая работа със смъртите ето тук http://astra.la/forum/index.php?topic=450.0 хората обсъждат и тестват десетки начини за предсказване и нито един не е еднозначен и никой май не включва вертекси.
De omnibus dubitandum est

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказание
« Отговор #9 -: Август 10, 2015, 01:24:06 pm »
Пиша за последно и приключвам...
Става на въпрос за това,че съпруга ми беше решил да се самоубива...и това много ме притесни...
Само ще цитирам какво ми написаха:"
"При него - има реална опасност да направи още крайни опити - има съвпад на прогресивни слънце и Плутон - което път към оня свят.  Слънцето приближава Плутон, сега е най-засилващ се аспекта, после ще го настигне и задмине, но горе-долу поне още година е рискова - в това отношение. И понеже се случва в неговия 6 дом, където е здравето - може да не умре, но да пострада физически, да се увреди. Бъди бдителна! Не искам да ставам крайна, но Плутон при него управялва дома на смъртта и е силен в тази област.
Освен това дирекционен Плутон (смъртта) прави точен съвпад с натален уран - риск от внезапна смърт през тази година.
Соларен Марс му застава на асцендента - ще иска да се изяви мъжествено като себеусещане и в брака. А соларна Венера е в 1 дом върху луната - ти ще си най-важна за него и ще опитва да те обгрижва всякак  - луната при него управлява семейството - затова не става въпрос за любовница или тайна връзка. Венера управлява брака
Соларния дом на влюбванията ляга в дома на брака - в теб е влюбен - от където и да го погледна - все натам сочи
А 5 натален (любовен) дом е пълен с транзитни бенефици - прелива от любов ...

За неговото здраве - бъди много, много внимателна на 13 и 28 септември.

На 13 септември има частично сл. затъмнение, което ще е върху плутон в 6 дом - може да направи нов опит - има 3 градуса орбис - слава богу, но е риск.... И втори може да направи на 28 септ. - тогава е много по-страшно, защото затъмнението е Лунно, то слага край на нещо започнато - ако е мисли за това на лунното то слага начало или ако има неуспешен опит - то на лунното може да го направи - тогава  - то е точно, ама точно върху неговото слънце и в 12 дом ... знаеш какво значи той....
Оххххх, тъпо ми е да ти пиша така, но при него аспектите са крайни и точни - прогресивни слънце и плутон, това затъмнение, дирекционен плутон на уран ....
Ами, според мен няма нищо сигурно, понякога има аспекти - виждаш ги - огромни, но не действат.

Също в някои случаи аспекти се задействат по-рано, ако са в непосдвижни знаци или по-късно, ако са в подвижни ...

Също така човек има и свободна воля .....
До сега никога не съм виждала толкова много аспекти сочещи едно и също. Силните любовни аспекти са градивни и позитивни - би следвало да го извадят от блатото - макар и да няма отклик от теб, защото той носи тази енергия на съзиданието в себе си, желанието да бъде любов, да бъде живот. Реално има двуполюсен модел - от една страна хипер активна любовно-градивна посока, от друга - крайност  по отношение край на живота.

Т.е. не е само второто
Много лошо е, че прогресивни Слънце и Плутон са на косъм от Вертекс - точката на смъртта в хороскопа - все пак са на малко отстояние, но слънцето ще я активира по-късно.
Обаче - нищо сигурно няма  Peace Това са предпоставки, ще има условия, голяма вероятност - от Вас си зависи всичко"
Вижте,жената си разбира от работата...
Дано,дано не е права...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказание
« Отговор #10 -: Август 10, 2015, 01:50:09 pm »
Може ли да кажеш коя е жената, която ти прави прогнозата? Мисля, че ще направиш добро на хората, като ги предупредиш

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказание
« Отговор #11 -: Август 10, 2015, 01:58:58 pm »
Копирам си въпроса от друга тема,че съм неориентирана...
Извинете,все още съм много далече от астрологията,но на съпруга ми в наталната карта изскочиха потресаващи неща...
Съвпад на прогресивни Слънце и Плутон(път към оня свят) в 6-ти дом...
Плутон нали управлява дома на смъртта?
Дирекционен Плутон прави точен съвпад с натален Уран...
Прогресивни Слънце и Плутон са на косъм от Вертекс (точката на смъртта в хороскопа)...
Можете ли да погледнете и вие и да кажете какво да очаквам...какво бих могла да направя...има ли начин нещо да се промени...
Данните са 25-ти/ Март/ 1970г./ София/ Мъж/ 6:45ч.
Надявам се някой да ми обърне внимание...
Здрасти!
И без карта, за тази дата на раждане прогресното Слънце ще съвпадне с Плутон, когато мъжа ти стане на 176г. , а директионен Плутон е направил точен съвпад с наталния Уран, когато мъжа ти е бил на 11г. , при дирекциите градус=година, при прогресно и дирекционно Слънце тоже. И къде прочете това, че Вертекс било точка на смъртта- за тази ос пише, че отваря портала на съдбата (понякога) и в живота се случва нещо съдбовно, като среща с човек, след която живота поема в различна посока, положителна за родения.  Плутон управлява не само живота и смъртта, но движи също финансите- в прогр. карта в момента е У6 в 5д, в хармонични аспекти с пр. Слънце У12/Меркурий У1/Сатурн У8,9,10 в 12д. , а януари пр. Луна У2, 3 във 2д в рак, ще извърши секстил с него- може да спечели от лотарията - пари или кола,къща  :012:
« Последна редакция: Август 10, 2015, 02:02:05 pm от akruks »

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Предсказание
« Отговор #12 -: Август 10, 2015, 02:00:18 pm »
Работата е там,че и имам доверие,вярвам и,защото до сега не ме е подвеждала...и сега незнам какво да мисля...Искрено,искрено се надявам да греши...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказание
« Отговор #13 -: Август 10, 2015, 02:02:38 pm »
Работата е там,че и имам доверие,вярвам и,защото до сега не ме е подвеждала...и сега незнам какво да мисля...Искрено,искрено се надявам да греши...

Виж сега, тая жена професионален астролог ли, приятелка или каква? Ако ще се занимаваме 8 страници със "случая Магика", кажи-да те преместим в общи приказки

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предсказание
« Отговор #14 -: Август 10, 2015, 02:03:40 pm »
Точно писах, че мъжът очевидно е на сто и осемдесет години според врачката ти,  или да умира всеки септември, ако жената има предвид транзитно слънце, но акрукс ме е изпреварила. Ако толкова й вярваш, питай да не е гледала по погрешка друга карта?
De omnibus dubitandum est