Автор Тема: Съвпад Марс—Венера на 1.IX  (Прочетена 6892 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #30 -: Август 31, 2015, 10:37:41 pm »
Нестандартното хич не ми е стил,дори не го харесвам.Вярно,че Марс ми е във Водолей,но и той,и Уран са ми в тригони със Сатурн и съм човек на традициите .Ако не съм в пътя,то защото не съм имала право на по-добър избор
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #31 -: Август 31, 2015, 10:50:04 pm »
На мен този съвпад ми е в 7 дом. Вече съм описала какви ги прави към наталните ми планети. Да се проявява ли? Много откачено.
Съвсем случайно се видях с приятел, на който този съвпад му е върху натален Меркурий, диспозитор на Слънце и Марс. Който ми предложи да избягаме два дена на морето и да не казваме на никой.  :D Чудно как точно ще скрия два дена отстъствие, пък и той.  :85:
Предложението отхвърлих. Но дойде ново - по-близка дестинация. В крайна сметка се спря на вариант някакво клубно излизане. И реших да си тръгна овреме, докато дестинацията не е станала един прост креват. Пък бил той и много хубав.  :D

Венера/Марс са в точен тригон към Марса ми.

Иначе другите прояви на хората около мен - на седмодомието му е на Мц кацнал. Има си своите постижения в някои професионални сфери. На мен заради тригона към Марс - у2, получавам парички.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #32 -: Август 31, 2015, 10:55:36 pm »
Ето, аз казах, че Венера се фръцва и зарязва Марс по средата на пътя - умислен и унил  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #33 -: Август 31, 2015, 11:06:26 pm »
Алена, сега е момент да бягам за морето, добро предложение. Тъкмо тр. Юпитер му е кацнал на Марс. Ще е доволно раздут и... екзалтирал. Досрамя ме да напиша нещо друго.  :D

Но нещо офертата... За един Марс да се вкарвам в такова приключение. Хайде, ще ме мине и без него.  :72:
Просто ми стана интересно, че е малко буквално. Хората стават смели. При него е в секстил и с нат. Уран. В приказките го докара много марсово, леко венерино. Но пък голяма смелост, уж тих човек. Да не му скача Марс на Меркурия.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #34 -: Август 31, 2015, 11:17:25 pm »
М, да - като те настига Марс - ако не е на морето - тук ще е - Венера няма къде да избяга  :) Алтернативата пък може ти е по-интересна  :) Бягаш от случката, но не от аспекта :) Да видим :)

П.П. Справочнах се, че ти е в 7 дом - благоверният ще е  :) Ще има бягство у дома  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #35 -: Август 31, 2015, 11:32:07 pm »
Ще трябват големи усилия, за да ми стане нещо по-интересно от наличното.  :08:

Алтернативните решения в краткосрочен план не са ми на сърце.


Иначе върнах лентата назад - за първи път ме нападна с предложение на Марс и Венера в един знак, но не в съвпад. Заедно със Слънцето, Меркурий и Юлв. Тр. Марс е бил в каре с Меркурия му. Ще да има някаква нишка този Меркурий със сексуалните му домове. Все замесен.
Друго предложение за срещи на Венера/Луна в съвпад с Меркурия му.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #36 -: Август 31, 2015, 11:47:29 pm »
При мен се случва в 9-ти дом и прави квинтил с Марс. Натално Марс ми е У1 и У5, а Венера е У7 и У11.

Дали пък няма да е някоя кармична, съдбоносна среща?! Пък да вземем да се хванем да попътуваме надалече...  :012:

И точно утре Слънцето каца на Луната ми! 
Чувствам се добре!

Happy58

  • Гост
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #37 -: Септември 01, 2015, 01:45:01 pm »
При мен Венера е У11 в 11 дом, а Марс У5 в 7 дом.

Моя приятелка, която е слънчев Лъв, роди днес сутринта.  :)
Друга моя приятелка- слънчев Овен- ми се обади да ми съобщи, че е сгодена, и че иска аз да съм й кума.
Заръча ми да си търся кум, че те нямали  :D

а в кой дом правят съвпада?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Съвпад Марс—Венера на 1.IX
« Отговор #38 -: Септември 01, 2015, 01:55:57 pm »
Аз полюбопитствах да видя кога е съвпадът на Марс и Венера при директна Венера - 3 ноември. Точно в съвпад с моя Вертекс в 7 дом и Юпитер на Десцендента. И тр. Слънце в съвпад с нат. Уран в 8 дом ;) Очаквам с нетърпение :)

По днешния аспект имам събитие, но ще изчакам да премине деня и тогава ще си правя равносметка :)
Над силата е само умението да я владеем!