Автор Тема: Новолуние 13 Септември 2015  (Прочетена 19536 пъти)

Ива

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #30 -: Септември 13, 2015, 06:45:04 pm »
Плутон не е лична планета, а само един квадрат с осите няма да повлияе съществено.
Влиянието ще е по теми, свързани със 7д- партньорствата и с 5д, ако Луната е У5 при теб.

Благодаря! Да,Луната е Г5.

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #31 -: Септември 13, 2015, 08:04:26 pm »
По книгата на Б. Брейди, тово СЗ е с неприятен привкус ... вие обръщате ли внимание на тези анализи? Аз опитах да направя в ретроспекция някакъв, но не винаги значението отговаряше на събитията ... някакви мнения?

Иначе, СЗ сега е в съвпад със стелиума ми в 3. дом и секстил към Нептун, както и към възлите, и опозиция на Сатурн/стелиума в 9. дом. Очаквам едно събитие и ще дам ОВ като му дойде времето :-)  Дано Брейди да не е права :-)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #32 -: Септември 13, 2015, 08:54:48 pm »
Хепи в книгата има и пример от практиката също е кофти .При мен е съвпад с Марс в дева 7д,у интерсептиран овен в 1д .Когато тр.Марс влезе в моя 6д лъв ,проявата беше че се сецнах и до сега ме държи/от 2/3 седмици.Мой нат.Марс резонира с физическите инциденти характерни за това СЗ В 7д-засегна областа на кръста,у на интерсептиран дом-сецването е като интерсепция :017:,тр.Марс мисля е бил спусъкакато е влязал в 6д,лъв-гр.стълб .И аз съм учуден от проява преди затъмнението,но когато тригерът задейства по-рано явно може .Забелязвам проява и по производни домове-понеже е ново начало,и е в 7д,огледах се и забелязах,че 7д е 4 производен от мой 4д-ново начало в дома на майката-има резон,точно в деня на СЗ,приключи ремонта на стаята й,аз покрай работата там се сецнах :o

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #33 -: Септември 13, 2015, 09:09:32 pm »
Първо, дано по- бързо да се оправяш  :08:

Да, примерът с приятелката - луна, 11 дом. При мен е точен съвпад с Уран, У8 - бях го споменала при смъртта на майка ми ... покрай моите перипетии с кръвното пак го мислех (заради тълкуванието на Брейди), но е наличен само секстила с Нептун (е, отговаря си на хормоните) ... но не ми харесва, че ще продължава към 6 месеца :-)

Опитвах за минали години да анализирам, но не винаги оттенъка на описаното от Брейди отговаряше, та затова ви попитах да споделите опит. Даже може да опитаме с последните две от пролетта ...

Сега се замислих за твоя случай ... дори и без тълкуванието на Брейди, при теб може да се изтълкува като някакъв инцидент с тялото - Марс + 1 дом ... поне така си мисля де

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #34 -: Септември 13, 2015, 09:54:14 pm »
Моето затъмнение премина в абсолютно девичи занимания. Аз такова желание за чистене не съм имала от месеци. То не е само желание. А и откъде взех толкова енергия.
В 7 дом ми е, каре към Нептун у2. Диспозитора на затъмнението ми е в съвпад с у7.
Има си и интересни моменти по седмодомната тема. Но дали бяха от затъмнението... дали от транзитната навалица в моя 7 дом.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #35 -: Септември 14, 2015, 12:20:43 am »
По книгата на Б. Брейди, тово СЗ е с неприятен привкус ... вие обръщате ли внимание на тези анализи? Аз опитах да направя в ретроспекция някакъв, но не винаги значението отговаряше на събитията ... някакви мнения?
...

Това конкретно ли? Не те разбрах съвсем какво имаш предвид?
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #36 -: Септември 14, 2015, 01:26:48 am »
По книгата на Б. Брейди, тово СЗ е с неприятен привкус ...
Защо?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #37 -: Септември 14, 2015, 08:03:08 am »
По книгата на Б. Брейди, тово СЗ е с неприятен привкус ...
Значи ли това да очакваме само лоши събития по това затъмнение?
А кога ще е следващото, да знаем кога ще приключат евентуално лошите неща?
Ще може ли цитат от книгата на Брейди (честно казано, дори не знам кой е и какъв е)? Как той/тя обяснява това?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #38 -: Септември 14, 2015, 08:54:33 am »
Ето тази книга  :)

Следващото слънчево затъмнение ще бъде в Риби на 9 март  :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #39 -: Септември 14, 2015, 09:04:18 am »
Аз пак се загледах в картата на затъмнеието към наталната ми карта. 6 дом на събитието попада в моя 1 натален дом. Действително в периода до следващото затъмнение - ще са ми двете много тежки операции, с много дълго възстановяване. Едната другата седмица, а втората през октомври. Така погледнато 6 дом на събитието идеално се вписва в 1натален, където е физическото ми тяло.

Транзитен Уран е на К7 на събитието. Трудно ми е да си представя какво още може да ме изненада в партньорски план. Промените в семейството започнаха, но са Плутонов тип. Уран какво ще ми донесе  :017:

И също виждам Вертекс на К8 на събитието. Чела съм, че се свързва със значимите хора в живота ми. Някой на скоро ми обясняваше, че е и "портал на смъртта".  Чудя се дали нямада има усложнения при някоя от  операциите  ::)

Понеже със заеми става всичко - 8 домната ми Венера ляга на К2 на събитието - ще трябва да получа още една сумичка, с която да задлъжнея -явно няма да има проблеми   ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #40 -: Септември 14, 2015, 02:02:45 pm »
Значи ли това да очакваме само лоши събития по това затъмнение?
А кога ще е следващото, да знаем кога ще приключат евентуално лошите неща?
Ще може ли цитат от книгата на Брейди (честно казано, дори не знам кой е и какъв е)? Как той/тя обяснява това?

Весо, нали за това съм пуснала да обсъждаме - защото не ми се ще да е с лоши събития :)

Как може толкова години да се занимаваш с астрология, толкова години по форумите да се "дъвче" тази книга и тази авторка и ти да не й знаеш името ....

имаше някъде в нета цитати за затъмненията - ще ги потърся

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #41 -: Септември 14, 2015, 02:04:39 pm »
Аз пак се загледах в картата на затъмнеието към наталната ми карта. 6 дом на събитието попада в моя 1 натален дом. Действително в периода до следващото затъмнение - ще са ми двете много тежки операции, с много дълго възстановяване. Едната другата седмица, а втората през октомври. Така погледнато 6 дом на събитието идеално се вписва в 1натален, където е физическото ми тяло.

Транзитен Уран е на К7 на събитието. Трудно ми е да си представя какво още може да ме изненада в партньорски план. Промените в семейството започнаха, но са Плутонов тип. Уран какво ще ми донесе  :017:

И също виждам Вертекс на К8 на събитието. Чела съм, че се свързва със значимите хора в живота ми. Някой на скоро ми обясняваше, че е и "портал на смъртта".  Чудя се дали нямада има усложнения при някоя от  операциите  ::)

Понеже със заеми става всичко - 8 домната ми Венера ляга на К2 на събитието - ще трябва да получа още една сумичка, с която да задлъжнея -явно няма да има проблеми   ;D

Аленка, много си усложняваш нещата .... гледай само в кой дом е самото затъмнение и какви мажорни аспекти прави - другото е въпрос на транзити. А пък Вертекс въобще не го мисли ...  :08:

Happy58

  • Гост
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #42 -: Септември 14, 2015, 02:12:21 pm »
Защо?

на мен поне така ми звучи:

Серия Сарос 18 Северна
Голямо напрежение съпътства енергията на тази серия, а индивидите ще изпитат върху себе си голям товар.Ще се случат събития, изискващи полагане на големи усилия; това може да се прояви също като болест или инцидент. Нюансът в това затъмнение е физически, също тревога или обсебваща мисъл.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #43 -: Септември 14, 2015, 02:28:10 pm »
Хах, ами аз точно това и очаквам  :012:

Благодаря за куража, Happy 58  :58:

Погледнах, че на  18 Северна е имало и през 1997г - на 1 септември, нали тогава беше Виденовата зима?
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 13 Септември 2015
« Отговор #44 -: Септември 14, 2015, 05:11:29 pm »
Весо, нали за това съм пуснала да обсъждаме - защото не ми се ще да е с лоши събития :)

Как може толкова години да се занимаваш с астрология, толкова години по форумите да се "дъвче" тази книга и тази авторка и ти да не й знаеш името ....

имаше някъде в нета цитати за затъмненията - ще ги потърся
Всеки си има предпочитан дял от астрологията, както и предпочитани автори. Това, че не сме чели Брейди с Веселин не ни прави по-лоши от теб, за да  обиждаш!