Автор Тема: ЕС и бежанска вълна  (Прочетена 11125 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #30 -: Октомври 17, 2015, 06:21:03 pm »
Ема, България не е "натиснала " първа спусъка, защото в съседна Гърция, има няколко такива случая -въпрос на политика, конфликт ли, но така или иначе същия  си (с)върши работата. Онези, които практикуват мунданна астрология, ще кажат как и къде е отразено случващото се  картата на България като процес, носещ край и начало . Няма опозиция в периода Юпитер-Нептун, но предстои квадрат Сатурн (граници) -Нептун (бягане) в знаците Стрелец-Риби (в очакване някакво чудо ) да оправи нещата и поеме отговорността(квадрат).Някой идеология ще е мяу, аут , според мен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #31 -: Октомври 17, 2015, 06:23:24 pm »
На мен по-скоро ми е интересно обществото, Рени. Реакцията на обществото, ако трябва да съм конкретна.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #32 -: Октомври 17, 2015, 06:30:01 pm »
Ема, това се цели с този случай, да реагира обществото, но в каква посока, аз не съм компетентна и се въздържам от коментари. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #33 -: Октомври 19, 2015, 08:38:35 am »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #34 -: Октомври 23, 2015, 09:09:48 am »
Как мислите - дали в Германия отново ще се надигне сериозна неофашистка вълна? Днес чета и че Юнкер е казал, че Европа като идея загива ::)

Преди избухването на Втората световна война също е имало мунданна квадратура на уран и плутон, войната избухва след разпадането й. Мисля си дали няма да има някакъв нов ред с нова идеология или религия - съвпадът на Юпитер, Сатурн и плутон в козирог през 2020 г. в секстил с Нептун в риби?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #35 -: Октомври 23, 2015, 09:33:53 am »
Трудно е да се каже,социология и политология.Не вярвам в неофашизма-след Втората и руски и западни тайни служби ги контролират,освен малки терористични ядра от провинцията да правят атаентати в големите градове,къдео са чужденците,това и сега го има,но не го говорят .Като разчиствахме изоставени квартири една цяла сграда беше опразнена от рокери неофашисти,доста черепи имаше,но кръстове не бяха посмели да сложат .ДДобър пазар има за фашистки антиквитети-една кама на СС купена за 8 евро продаваха за 400, ,,Май кампф,, с подпис на Хитлер -един се прекара да продаде за 500,а струвала 8000-значи има почитатели .Обаче освен социалистическите партии,всички други при тях са националистични,те ще се засилят .Обаче арабите са темпераментни,организирани-като във Франция,ако правят бунтове,заради атентати,германците са по-хард от французите,покрай араби,ще изгорят и турци и всички емигранти,без значение фашистки или не .Обаче сложна работа,говорят ,,фашистите-бандеровци,ядрото което направи революцията в Украйна било финансирано от ,,самоубилия,, се Березовски,олигарх-евреин,някакви театри се правят, не се знае какво става точно :017:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #36 -: Октомври 23, 2015, 09:36:47 am »
Трудно е да се каже,социология и политология.Не вярвам в неофашизма-след Втората и руски и западни тайни служби ги контролират,освен малки терористични ядра от провинцията да правят атаентати в големите градове,къдео са чужденците,това и сега го има,но не го говорят .Като разчиствахме изоставени квартири една цяла сграда беше опразнена от рокери неофашисти,доста черепи имаше,но кръстове не бяха посмели да сложат .ДДобър пазар има за фашистки антиквитети-една кама на СС купена за 8 евро продаваха за 400, ,,Май кампф,, с подпис на Хитлер -един се прекара да продаде за 500,а струвала 8000-значи има почитатели .Обаче освен социалистическите партии,всички други при тях са националистични,те ще се засилят .Обаче арабите са темпераментни,организирани-като във Франция,ако правят бунтове,заради атентати,германците са по-хард от французите,покрай араби,ще изгорят и турци и всички емигранти,без значение фашистки или не .Обаче сложна работа,говорят ,,фашистите-бандеровци,ядрото което направи революцията в Украйна било финансирано от ,,самоубилия,, се Березовски,олигарх-евреин,някакви театри се правят, не се знае какво става точно :017:

Ей това е големият проблем според мен - в този информационен век, на практика сме неинформирани :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #37 -: Октомври 23, 2015, 09:49:52 am »
Сега има мнение бежанския поток да е заради енергийната независимост на европа пт Русия-планувано било трасе от Персийския залив към брега на Сирия,обаче това предвидено от Руснаците-Сирия на Башар  Асад им е съюзник.правят тапа на проекта -така осигурен пазар на руски газ на високи цени и лост за политически преговори .Очевидно Запада се пробва да отпуши тапата.Бежанците са удобни за опозиционно правителство зад граница,както е била Франция и Полша през Втората СВ.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #38 -: Октомври 23, 2015, 10:11:31 am »
Да, всички тези събития бяха отразени и тук.

По поста на Опозит - опитват се да сринат икономически съюза. Опитаха с Гърция, като мислеха, че като излезе от еврозоната това ще доведе до нейният крах, но не се получи.
« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 10:14:11 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #39 -: Октомври 23, 2015, 10:37:29 am »
меркел си е за международен съд за мен.
въпреки, че медиите е всеизвестно, че обслужват политически среди, дезинформацията в световен мащаб и мен ме изумява.
в глобален и дългосрочен аспект, все ще се нареди светът. но цената каква ще е и с какво ще я плащаме, това ме притеснява. че човечеството ще оцелее... някак не ми е достатъчно успокоение. ::)

и да питам, защо 21 век е ерата на водолея? как се определя това.
« Последна редакция: Октомври 23, 2015, 10:39:05 am от Kler »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #40 -: Октомври 23, 2015, 10:49:39 am »
а до кога е този период по ведическата и какъв е следващия?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #41 -: Октомври 23, 2015, 10:51:29 am »
Аз не съм оптимист, нито от това, което виждам като събития, нито от астрологичните показатели. Плутон като влезе във водолей ще е с диспозитор уран в телец, знак в който той не е в силата си, и знак, свързван с насилие. Но дотогава има доста време, не могат отсега да се правят прогнози.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #42 -: Януари 12, 2016, 12:34:52 pm »
"мигрантите" от кой натален дом би трябвало да са представени в картите на европейските държави?
12 - преселение, тайни врагове, благотворителност /от гледна точка на страните, които са ги приели/ ?
3ти - 12ти от 4ти, защото са на собствена земя?
друго?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #43 -: Януари 12, 2016, 01:46:21 pm »
"мигрантите" от кой натален дом би трябвало да са представени в картите на европейските държави?
12 - преселение, тайни врагове, благотворителност /от гледна точка на страните, които са ги приели/ ?
3ти - 12ти от 4ти, защото са на собствена земя?
друго?
Според мен от тр. У9 в 4д- чужденци, чужда етнос, пристигат на собствената територия

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: ЕС и бежанска вълна
« Отговор #44 -: Януари 12, 2016, 01:53:45 pm »
12д,у12д,риби,Нептун във връзка с 4д,у4,рак,Луна