Астрология. Езотерика > Астрология

Хорари за работа

(1/504) > >>

Теодор:
Ето ви тема.  :012:

Очакваме вашите хорарни въпроси свързани с работа. Редно е като се пита да се поясни дали в момента сте безработни или сте ангажирани с нещо и търсите нова. Може и да поясните във въпроса си и какво точно ви вълнува - пари, работната обстановка и т.н. :)

Lilla:
Ок, тук ще задаваме служебни и кариерни въпроси  :)

Мога да ви дам обратна връзка по изтекъл вече хорар, има окончателен резултат. И макар че Луната в хорара нямаше сходящи негативни аспекти, не съм особено доволна от развитието на ситуацията. Тя като че ли най-точно се описва от разходящия квадрат на Луната с Марс в 7 дом. Прави ми впечатление, че Луната е в градуса на Лунните възли, може и това да е повлияло по някакъв начин.

Въпросът беше "Ще се сработим ли с колегите в новия екип, ще ме приемат ли?".

Следва да се отбележи, че беше зададен доста преди започване на работа /започнах на 03.11.2014 г./. Разходящият квадрат на Луната с Марс може да е отразявал негативната ми опитност с предишния колектив /когато задавах въпроса, все още не бях напуснала/, а вероятно и не особено положителни впечатления от преминали вече интервюта при новия работодател /всъщност това бе една от причините да задам такъв въпрос и да се чудя дали ще се сработя с такива хора/.

В хорарите по кой дом разглеждате колегите? Наскоро от Дияна чух, че ги разглежда по 7ми. По 6 дом би трябвало да е работната среда, микроклиматът в колектива/отдела, а също така отношенията ни с по-нисшестоящи. За мен подчинени нямаше - с част от колежките в отдела бяхме равнопоставени, други бяха по-висшестоящи.

Освен това Венера е мой сигнификатор и някак не ми се връзва да дава указания за колегите, макар че се намира в 6 дом и го управлява. Силна есенциално, но в близост до Слънцето.
Що се отнася до работната среда - лъскаво и много претенциозно отвън, но с много скрити проблеми и конфликти вътре. Симулация на перфектна организация /наистина беше добре структурирана/, но същевременно хаос и безхаберие, погледнато отвътре.  Не е изключено разходящият квадрат на Луната с Марс в 7 дом да показва някакъв конфликт или конфликтен фон, който е съществувал там преди да се появя, преди да ме назначат на работа. Впоследствие разбрах, че предишната колежка е напуснала поради непоносимост, не е успяла да се "сработи" с този колектив, а според мен просто не е съумяла да ги изтърпи.

И ако трябва да тегля чертата, явни конфликти нямаше, но натрупващо се скрито напрежение - да. В крайна сметка въпросът се преобърна и фокусът се измести - не успях да приема и харесам хората от отдела и вече нямаше никакво значение дали приемат мен, просто не съзирах никаква дългосрочна перспектива на това работно място и в такава среда. Също така следва да се отчете, че по Луна в Риби имаше доста променливи настроения на работното ми място - имаше дни, в които клонях към силна симпатия, имаше и дни на абсолютна непоносимост. Вътре в отдела имаше много висок емоционален заряд, излишък от лични пристрастия, мрънкане - не толкова в холеричен тон, колкото във флегматично-меланхоличен. Всеки ден настроенията в отдела се меняха, бяха непредсказуеми. Като цяло нагнетена и твърде емоционална обстановка.

Последният аспект в хорара е тригон със Сатурн - когато се разделяхме, държаха да демонстрират, че се отнасят коректно с персонала. Не се разделихме с конфликт и неприязън, а по-скоро с формални любезности. Обещано ми беше по-нататъшно дистанционно сътрудничество, но както и предположих, беше си чиста проба куртоазия. Реално отношенията ми с този работодател и този колектив са окончателно приключили. Споменът за тях и за престоя ми там е неприятен, но се разделихме по цивилизован начин, без конфликти.



Lilla:

--- Цитат на: lune в Септември 11, 2015, 06:32:06 pm ---Ще успея ли да си намеря работа до края на годината?

--- Край на цитат ---

Според мен би трябвало да можеш скоро да си намериш работа, не би трябвало да има много затруднения или да се проточи във времето.

Най-голямото забавяне, което тук бих могла да предположа, е да не започнеш до края на годината, а в близките 5-6 месеца.

Lilla:
Ти тепърва ли ще търсиш или вече от известно време полагаш усилия?

Интересното е, че Луната в хорара е в първия градус на знака, но същевременно е в балсамична фаза, невидима, скрита зад Слънцето. И попада в градуса на Лунните възли. Дотук изпитвала ли си някакви затруднения в тази посока?

akruks:

--- Цитат на: Lilla в Септември 10, 2015, 06:16:43 pm ---Мога да ви дам обратна връзка по изтекъл вече хорар, има окончателен резултат. И макар че Луната в хорара нямаше сходящи негативни аспекти, не съм особено доволна от развитието на ситуацията.
Въпросът беше "Ще се сработим ли с колегите в новия екип, ще ме приемат ли?".

--- Край на цитат ---
Луната има само един сходящ аспект и той е хармоничен, в случая между вашите У3, което ще рече, че ще намерите общ език, ако не друго- делово да общувате, но Венера У1 е в сходящ квадрат с Плутон У7 (колегите) и няма да си добре приета от тях.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия