Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331227 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1770 -: Ноември 04, 2019, 05:24:45 pm »
Сафо, аз съм с предизвестие от 1 месец, така че ще си тръгна на директер Меркурий през декември. Сложих край и на хората там, и на сферата, в която се занимавам.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1771 -: Ноември 05, 2019, 12:25:06 pm »
Марс е във 7 дом,Везни- явно си заинтригуван/а от предложението,но не си ок,а нещо те притеснява. От своя страна дамата е доста щедра на обещания,които може и да изпълни,заради тригона на венера към асц и сектила и с марс,но условията доста ще те притискат- Луната е в 10 дом на кариерата,под обсада и в квадрат с Марс,което показва,че въпреки съблазнителното на пръв поглед предложение,перспектива  няма и аз не бих приела,ако към момента имам стабилна работа и доходи
Flower from Venera,
Благодаря ти.
Тя все още не ме е потърсила.
Ще пиша когато се случат нещата.
 :08:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1772 -: Ноември 06, 2019, 11:44:04 am »
Ще си намеря ли скоро нова работа.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1773 -: Ноември 20, 2019, 07:44:22 pm »
Днес под секрет от един колега разбрах, че в края на седмицата ще има проверка от министерството. Шефовете ведната излезнаха в отпуск и няма да ги има. На мен ми тече предизвестието за напускане, но вече очаквам всичко и реших да попитам - "Добре ли ще премине проверката за мен?"

Благодаря!

ПП. Нямам идея кого и какво ще проверяват.
« Последна редакция: Ноември 20, 2019, 07:47:21 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за работа
« Отговор #1774 -: Ноември 20, 2019, 07:47:46 pm »
Повече от добре ще мине за теб  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за работа
« Отговор #1775 -: Ноември 21, 2019, 05:06:07 am »
Днес под секрет от един колега разбрах, че в края на седмицата ще има проверка от министерството. Шефовете ведната излезнаха в отпуск и няма да ги има. На мен ми тече предизвестието за напускане, но вече очаквам всичко и реших да попитам - "Добре ли ще премине проверката за мен?"

Благодаря!

ПП. Нямам идея кого и какво ще проверяват.
Мисля,че добре ще мине за теб,въпреки нервното напрежение.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1776 -: Ноември 22, 2019, 12:05:36 pm »
Благодаря за отговорите, Ребека и Сафо :58: :58:

Посещението премина формално и театрално, като повечето неща в тая държава. Некадърниците и крадците са на почит.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1777 -: Декември 13, 2019, 05:48:50 pm »
Давам ОВ на хорарът, който пуснах преди време дали ще си намеря скоро работа,намерих си, пак не е това, което искам, но на този етап става.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1778 -: Декември 15, 2019, 04:52:16 pm »
Давам ОВ на хорарът, който пуснах преди време дали ще си намеря скоро работа,намерих си, пак не е това, което искам, но на този етап става.
Благодаря за ОВ, но не си уточнила когато си задала въпроса дали си имала работа и си търсиш нова или си била без работа?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1779 -: Декември 16, 2019, 10:42:15 am »
Бях останала туку що без работа,ето я и картата на въпросът.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1780 -: Декември 16, 2019, 12:20:25 pm »
Бях останала туку що без работа,ето я и картата на въпросът.
Значи е по ретро Меркурий У6 в сходящ хармоничен аспект с твоя У1 и Луната в хармоничен аспект и с двата сигнификатора. Гледай да се задържиш, да не те върне ретро Мерка на изходно положение, пак да напуснеш/останеш без работа

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1781 -: Декември 16, 2019, 12:56:18 pm »
То няма да зависи от мен ,ще местят базата в друг квартал и ако не подсигорят транспорт ще се наложи.

lilith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Хорари за работа
« Отговор #1782 -: Февруари 10, 2020, 09:23:27 am »
Здравейте,

Много се разкъсвам между това-дали да говоря с шефа ми за повишение или да изчакам още няколко месеца.
През Март стават 3 години на тази работа, като той беше обещал в началото да сложи и бонусна схема, което очевидно не се случва. А да не кажа че му работя за 3-ма, защото още "търси" хора за склада...
Определено имам нужда за допълнителни финансови средства, тъй като трябваше да се преместя в нова квартира, която е с доста по-висок наем.
Някой може ли да разгледа хорарната ми карта?
Въпросът който си зададох е Ще ми повишат ли заплатата в следващите 3 месеца?"

Не съм в час с астрологията и ако има и други аспекти, много бих се радвала да ги споделите, освен очевидното.

Благодаря.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1783 -: Февруари 10, 2020, 11:18:24 am »
Здравейте,

Много се разкъсвам между това-дали да говоря с шефа ми за повишение или да изчакам още няколко месеца.
През Март стават 3 години на тази работа, като той беше обещал в началото да сложи и бонусна схема, което очевидно не се случва. А да не кажа че му работя за 3-ма, защото още "търси" хора за склада...
Определено имам нужда за допълнителни финансови средства, тъй като трябваше да се преместя в нова квартира, която е с доста по-висок наем.
Някой може ли да разгледа хорарната ми карта?
Въпросът който си зададох е Ще ми повишат ли заплатата в следващите 3 месеца?"

Не съм в час с астрологията и ако има и други аспекти, много бих се радвала да ги споделите, освен очевидното.

Благодаря.
Не очаквай повишение на заплатата, по-добре си търси нова работа или по-евтина квартира.

lilith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Хорари за работа
« Отговор #1784 -: Февруари 10, 2020, 02:24:05 pm »
Здравейте,

Много се разкъсвам между това-дали да говоря с шефа ми за повишение или да изчакам още няколко месеца.
През Март стават 3 години на тази работа, като той беше обещал в началото да сложи и бонусна схема, което очевидно не се случва. А да не кажа че му работя за 3-ма, защото още "търси" хора за склада...
Определено имам нужда за допълнителни финансови средства, тъй като трябваше да се преместя в нова квартира, която е с доста по-висок наем.
Някой може ли да разгледа хорарната ми карта?
Въпросът който си зададох е Ще ми повишат ли заплатата в следващите 3 месеца?"

Не съм в час с астрологията и ако има и други аспекти, много бих се радвала да ги споделите, освен очевидното.

Благодаря.
Не очаквай повишение на заплатата, по-добре си търси нова работа или по-евтина квартира.

akruks,

Благодаря.
И аз това си мислих, че май ще стане.
Ще дам обратна връзка когато има промени.
 :-*