Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334291 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1800 -: Февруари 15, 2020, 10:59:48 pm »
Последният аспект не е ли квадрат със Слънце, а и скорпи Луна във Виа комбуста? :(
Луната е в падение в Скорпион, но има хора по рождение с такава Луна, а се реализират в живота.
Предстои да извърши секстил с Юпитер съУ1, с Нептун, основния У1, а накрая секстил със Сатурн у11, който е в разходящ хармоничен аспект с Нептун У1, Луната ще пренесе светлина между У1 към У11 с хармонични аспекти
Ден на Венера, час на Венера - търговията с козметика ли е свързана?
https://astrology.org.ua/apr.php?fo=h&vers=3&d=14&m=2&y=2020&h=5&min=44&sec=0&t=0&bg=43&bm=13&bz=n&lg=27&lm=54&lz=e&dd=1&dp=9&zz=2&co=edssss&pri=1&korb=0&name=%u0411%u0435%u0437%20%u0438%u043C%u0435%u043D%u0438&c=00&city=Varna&loct=14022020074400200&rx=

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1801 -: Февруари 15, 2020, 11:08:53 pm »
:)Привет, нова съм във форума, не знам дали пиша на правилното място и най-вече коректен въпрос, и дали имам право и някой може да ми помогне. Ще дам обратна връзка, ако някой се отзове. Не знам как се строят хорарни карти... прикачвам западна и ведическа натална карта.
карта от astro.com с точно време когато е зададен въпроса за мястото, където е бил питащия

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1802 -: Февруари 16, 2020, 11:14:12 am »
:)Привет, нова съм във форума, не знам дали пиша на правилното място и най-вече коректен въпрос, и дали имам право и някой може да ми помогне. Ще дам обратна връзка, ако някой се отзове. Не знам как се строят хорарни карти... прикачвам западна и ведическа натална карта.
карта от astro.com с точно време когато е зададен въпроса за мястото, където е бил питащия


Благодаря много! :) Не знам кой е по-правилният час... сега, тъй като чак сега успях да построя картата или още снощи, когато писах във форума... :(
Качвам и двата  ???



akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1803 -: Февруари 16, 2020, 03:40:16 pm »
Благодаря много! Не знам кой е по-правилният час... сега, тъй като чак сега успях да построя картата или още снощи, когато писах във форума...
Качвам и двата
Времето, когато се е родил въпросът, което е вчера, днешната карта може да махнеш
работата е към своя край, не се очертава нова, но може да изкарваш пари от дома си или от нещо, свързано с недвижими имоти

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1804 -: Февруари 16, 2020, 03:48:30 pm »
Благодаря много! Не знам кой е по-правилният час... сега, тъй като чак сега успях да построя картата или още снощи, когато писах във форума...
Качвам и двата
Времето, когато се е родил въпросът, което е вчера, днешната карта може да махнеш
работата е към своя край, не се очертава нова, но може да изкарваш пари от дома си или от нещо, свързано с недвижими имоти

Благодаря! Какъв ужас... може би просто трябва да потърся нова на друго място, а не да чакам да ми предложат друго място, не мога да повярвам че не биха ми предложили друго място след разпадането на този проект  :'( :'( :'( :'( :'(
В никакъв случай не мога да си позволя да остана без доходи, не само че не мога да изкарвам пари от недвижими имоти, а имам ипотека да изплащам. И дано не започна работа отвкъщи, тъй като депресията ще ме довърши...  :'(
« Последна редакция: Февруари 16, 2020, 03:59:32 pm от Happy »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1805 -: Февруари 17, 2020, 04:44:21 am »
Благодаря! Какъв ужас... може би просто трябва да потърся нова на друго място, а не да чакам да ми предложат друго място, не мога да повярвам че не биха ми предложили друго място след разпадането на този проект 
В никакъв случай не мога да си позволя да остана без доходи, не само че не мога да изкарвам пари от недвижими имоти, а имам ипотека да изплащам. И дано не започна работа от вкъщи, тъй като депресията ще ме довърши... 
Е, не прави драма от една трактовка на карта, която може и да не е вярна, защото такава се прави за времето, когато за пръв път е възникнал въпроса в нас, като мисъл, а не когато си решила да го напишеш тук, което е отнело време- регистрация, построяване на карти, писане на коментара и публикуване. По тази карта не виждам работа- настояща и следваща, сори!

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1806 -: Февруари 17, 2020, 07:58:04 pm »
Здравейте,

Много ме мъчи мисълта дали преди година и половина съм избрала правилната сфера на развитие. Тогава направих тотална промяна в кариерен план и сега се чудя дали не сгреших. Въпросът ми е : Да продължа ли да работя на длъжността, с която се занимавам от година и половина?

Благодаря предварително за помощта!
   Меркурий У10 предстои да стане ретрограден, тъй че някакви промени ще има, може да е връщане назад към предишна кариера или длъжност, или поемане на трудови задължения, които се различават от поетите при първоначалното договаряне, заради ранния АС

Благодаря, Сафо и Акрукс!!
Акрукс, вижда ли се дали аз ще съм инициатора или ще ми предложат друга позиция?

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за работа
« Отговор #1807 -: Февруари 18, 2020, 05:31:55 pm »
Здравейте,
Моя колежка, назована по име, кандидатства за директорска позиция в компанията ни. Ще я изберат ли?
Въпросът задавам аз!
« Последна редакция: Февруари 18, 2020, 05:47:07 pm от simona »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1808 -: Февруари 18, 2020, 09:14:05 pm »
Здравейте,
Моя колежка, назована по име, кандидатства за директорска позиция в компанията ни. Ще я изберат ли?
Въпросът задавам аз!
има реален шанс да я назначат

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1809 -: Февруари 19, 2020, 07:50:53 pm »
Здравейте,
Моя колежка, назована по име, кандидатства за директорска позиция в компанията ни. Ще я изберат ли?
Въпросът задавам аз!
В картата се вижда самия въпрос. Луна току-що се е разделила с управителя на 10 от 6 дом на колежката ти, което показва усилията и за кариерно израстване. Известно време ще продължи да работи рутинната си дейност - съвпад с Юпитер. Интересно дали за ДА можем да приемем последния аспект на Луна - съвпада с диспозитора на У10. Картата не ми е много категорична. Сякаш отразява твоите емоции нежели ситуацията.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1810 -: Март 07, 2020, 01:19:49 pm »
Ще си сменя ли позицията на работа? Да кажа, че въобще не искам, но май ще се наложи... поне за добро ли ще е и мога ли да го избегна?  :'(
Не искам защото работата ми харесва и защото има обект на чувствата ми на нея. И не знам ще го видя ли отново, ако я сменя... макар и в същата фирма...
Доста ми е объркано и притеснено, не знам и въпросът правилно зададен ли е :(
« Последна редакция: Март 07, 2020, 01:21:42 pm от Happy »

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1811 -: Март 07, 2020, 02:53:41 pm »
Ще си сменя ли позицията на работа? Да кажа, че въобще не искам, но май ще се наложи... поне за добро ли ще е и мога ли да го избегна?  :'(
Не искам защото работата ми харесва и защото има обект на чувствата ми на нея. И не знам ще го видя ли отново, ако я сменя... макар и в същата фирма...
Доста ми е объркано и притеснено, не знам и въпросът правилно зададен ли е :(
Мисля, че ще има промяна, която няма да те удовлетворява.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1812 -: Март 07, 2020, 03:04:58 pm »
Ужааас но защо?  :'( а ако реша да не се местя?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1813 -: Март 07, 2020, 03:17:26 pm »
Ужааас но защо?  :'( а ако реша да не се местя?
Така ми изглежда на картата. Не знам каква точно ще е промяната и коя позиция касае.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1814 -: Март 07, 2020, 03:22:33 pm »
Ужааас но защо?  :'( а ако реша да не се местя?
Така ми изглежда на картата. Не знам каква точно ще е промяната и коя позиция касае.
Но аз по принцип близките 6 месеца мога да реша да не се местя... а после ще е задължително.
И се чудя дали да остана до последно или не... тоест ако реша сега да правя промяна няма да ме удовлетворява? Значи е по-добре да изчакам... ?