Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327214 пъти)

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1815 -: Март 07, 2020, 03:28:13 pm »
Ох вече не знам дали задавам правилно и точен час въпрос... преди седмица-две пуснах хорар за работа с въпрос каква промяна ме очаква и излезе че няма да имам работа , но ще мога да изкарвам от недвижимо имущество... а всъщност изплащам кредит и не мога да остана без работа  :'(
Чудя се дали да не направя астрологична консултация защото съм доста объркана и не усещам правилно интуицията си  :'(
Някой би ли препоръчал астролог, за когото не се чака дълго... защото си е спешно  ???

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1816 -: Март 07, 2020, 03:32:44 pm »
Ужааас но защо?  :'( а ако реша да не се местя?
Така ми изглежда на картата. Не знам каква точно ще е промяната и коя позиция касае.
Но аз по принцип близките 6 месеца мога да реша да не се местя... а после ще е задължително.
И се чудя дали да остана до последно или не... тоест ако реша сега да правя промяна няма да ме удовлетворява? Значи е по-добре да изчакам... ?
Съжалявам, че така го приемате емоционално. Няма как да надхитрите написаното по картата. Единствено можете да се надявате да съм сгрешила с прочита. Успокойте се, някой може да се включи с друг прочит.
« Последна редакция: Март 07, 2020, 04:50:11 pm от Radost »

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1817 -: Март 07, 2020, 03:46:26 pm »
Не искам да "надхитрявам" написаното по картата... само се чудя кое е вярното вече, защото само преди седмица по подобен въпрос картата показваше ,че работа няма нито настояща нито бъдеща...
А тази казва, че ще има промяна, която няма да ме удовлетворява... но как финансово ли? И вижда ли се тук работа?
Не би трябвало да остана без работа с оглед на наталната ми карта, както и неврологично ....но знае ли човек...
Но като цяло хорарни карти и таро би трябвало да помагат при избора... защото има личен избор, и в случая все още имам... и това се опитвам да разбера как най-добре да постъпя... да чакам или да сменям...

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #1818 -: Март 07, 2020, 03:59:14 pm »
Не зная как ви е разчетена първата карта, но един и същ въпрос не се задав всяка седмица...
Освен това, смятам, че въпросът ви има подтекст, или нещо друго ви интересува.
За да не се обърквате, не задавайте един и същ въпрос, ако няма промени в ситуацията след отговора на въпроса ви.
Наталната карта също е информативна по такива въпроси-разбира се , не с помощта на транзити.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1819 -: Март 07, 2020, 04:05:47 pm »
Съжалявам:(
Имаше промяна след първото задаване на въпроса... затова отново га зададох сега :(
Промяната беше, че получих предложение след като бях решила да чакам до последно и сега се чудя как да постъпя  :'( :'(

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #1820 -: Март 07, 2020, 04:14:14 pm »
Ами описате, че имате предложение за работа, и питате: " Да приема ли новото предложение, и описвате какво точно ви интересува, дали заплащане, дали стабилност на новото място. Хорарната астрология не е ясновидство.
Тя отговаря на конкретен въпрос за конкретна ситуация.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1821 -: Март 07, 2020, 04:46:29 pm »
Не искам да "надхитрявам" написаното по картата... само се чудя кое е вярното вече, защото само преди седмица по подобен въпрос картата показваше ,че работа няма нито настояща нито бъдеща...
А тази казва, че ще има промяна, която няма да ме удовлетворява... но как финансово ли? И вижда ли се тук работа?
Не би трябвало да остана без работа с оглед на наталната ми карта, както и неврологично ....но знае ли човек...
Но като цяло хорарни карти и таро би трябвало да помагат при избора... защото има личен избор, и в случая все още имам... и това се опитвам да разбера как най-добре да постъпя... да чакам или да сменям...
Не ми изглежда да напускате работа. Вашето последващо неудовлетворение може да е свързано и с вашите финанси, дом, семейство, здраве.  Изчакайте и други становища по картата, ако има.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1822 -: Март 07, 2020, 05:32:35 pm »
Значи е сигурно, че ще имам неудовлетворение за нещо...  :'( няма ли някога нещо хубаво да се случи като промяна  :'( :'(

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1823 -: Март 07, 2020, 05:37:45 pm »
Ще си сменя ли позицията на работа? Да кажа, че въобще не искам, но май ще се наложи... поне за добро ли ще е и мога ли да го избегна?  :'(
Не искам защото работата ми харесва и защото има обект на чувствата ми на нея. И не знам ще го видя ли отново, ако я сменя... макар и в същата фирма...
Доста ми е объркано и притеснено, не знам и въпросът правилно зададен ли е :(
Не. По-скоро нагаждане към някаква ситуация.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1824 -: Март 08, 2020, 02:16:39 pm »
Ще си сменя ли позицията на работа? Да кажа, че въобще не искам, но май ще се наложи... поне за добро ли ще е и мога ли да го избегна?  :'(
Не искам защото работата ми харесва и защото има обект на чувствата ми на нея. И не знам ще го видя ли отново, ако я сменя... макар и в същата фирма...
Доста ми е объркано и притеснено, не знам и въпросът правилно зададен ли е :(
Не. По-скоро нагаждане към някаква ситуация.
Или ще бъда неудовлетворена, ако не я сменя сега...
Просто съм пред огромна дилема и не знам дали да сменя позицията, или да изчакам до  последно, за да видя какво ще ми предложат...

Честит празник :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1825 -: Март 08, 2020, 02:50:09 pm »
Ще си сменя ли позицията на работа? Да кажа, че въобще не искам, но май ще се наложи... поне за добро ли ще е и мога ли да го избегна?  :'(
Не искам защото работата ми харесва и защото има обект на чувствата ми на нея. И не знам ще го видя ли отново, ако я сменя... макар и в същата фирма...
Доста ми е объркано и притеснено, не знам и въпросът правилно зададен ли е :(
Не. По-скоро нагаждане към някаква ситуация.
Или ще бъда неудовлетворена, ако не я сменя сега...
Просто съм пред огромна дилема и не знам дали да сменя позицията, или да изчакам до  последно, за да видя какво ще ми предложат...

Честит празник :)
Изчакай до последно,не предприемай нищо.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1826 -: Март 08, 2020, 02:58:23 pm »
Точно това е и желанието ми, може би се е отразило в картата...
Ще видя следващите дни ако се явя по интервюта за други места във същата фирма, за да имам информация какво се предлага и какви са условията. Но не искам да променям за сега....макар и да не знам още колко време не остава :( на сегашното място. 

Благодаря на абсолютно всички за коментарите, ще дам обратна връзка.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1827 -: Март 11, 2020, 06:18:05 pm »
Момичета, за сега работния въпрос няма развитие, за сега стоя тук, да видим до кога, но някой ми каза, че мога да имам неудовлетвореност във връзка с нещо друго... здраве например, та онзи ден най-неочаквано ми падна зъба. 😂
Сега вече всичко е наред, но възможно ли е това да е разчел някой в картата, въпреки че въпросът беше за работа, но това със зъба стана на другия ден.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1828 -: Март 12, 2020, 05:59:53 am »
Да подам ли предизвестие за напускане преди да съм получила предложение от друго място?
Едва издържам вече  :'(

Благодаря предварително за коментарите!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1829 -: Март 12, 2020, 06:11:52 am »
Да подам ли предизвестие за напускане преди да съм получила предложение от друго място?
Едва издържам вече  :'(

Благодаря предварително за коментарите!
Не.Луната у6 дом сх.квадрат Сатурн у1.