Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334543 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1830 -: Март 12, 2020, 09:57:59 am »
Да подам ли предизвестие за напускане преди да съм получила предложение от друго място?
Едва издържам вече  :'(

Благодаря предварително за коментарите!
ако искаш да си останеш вкъщи- давай, защото не се очертава нова работа

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1831 -: Март 17, 2020, 06:47:25 pm »
Здравейте!Ще остана ли на работата?Интриги,сплетни..В повече ми идва.Друга алтернатива за работа ще се появи ли скоро? :'( В момента съм в болничен,но не може да е все така.Благодаря!
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1832 -: Март 17, 2020, 06:54:08 pm »
Здравейте!Ще остана ли на работата?Интриги,сплетни..В повече ми идва.Друга алтернатива за работа ще се появи ли скоро? :'( В момента съм в болничен,но не може да е все така.Благодаря!
Предстои промяна, а и ти си си сменила нагласите. Ще останеш на работа.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1833 -: Март 17, 2020, 09:30:31 pm »
Днес на работа ни намалиха работните часове и увеличиха почивните дни, тъй като се очаква да падне драстично оборота. Също така, заради очакването в близките месеци стотици хиляди хора в нашата страна да останат без работа и пари, възможно е след време да освободят някои от нас. Има ли опасност да остана без работа и пари през следващите 6 месеца?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1834 -: Март 17, 2020, 10:06:39 pm »
Има ли опасност да остана без работа и пари през следващите 6 месеца?
няма такава опасност, работа и пари от нея ще имаш, здраве също

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1835 -: Март 17, 2020, 10:13:11 pm »
Има ли опасност да остана без работа и пари през следващите 6 месеца?
няма такава опасност, работа и пари от нея ще имаш, здраве също
Благодаря ти много, Акрукс!

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1836 -: Март 18, 2020, 06:40:44 pm »
Да подам ли предизвестие за напускане преди да съм получила предложение от друго място?
Едва издържам вече  :'(

Благодаря предварително за коментарите!
ако искаш да си останеш вкъщи- давай, защото не се очертава нова работа
Akruks, за пореден път много точен отговор.Ако си бях подала молбата, щях да си остана вкъщи безработна.
Сафо също позна, още няма промяна.
Сега въпросът ми е : Добър момент ли е да започна да си тъся работа?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1837 -: Март 20, 2020, 11:49:48 am »
Здраваейте,

И при нас нещата са напечени.
Шефа ще уволни колегата, защото го излъга и както каза той "Това е неколегиално от негова страна".
И поради тази причина много се страхувам за моето работно място.
Шефа вчера ми каза, че очаква карантина на цялата страна и че куриерите и те ще бъдат спрени и това ще спре и работата по сайта.
И днес си зададох въпроса: Ще ме уволнят ли в следващите 6 месеца?
Дай Боже да се задържа, защото имаме и кредит.

Благодаря на всикчи, които ще се включат!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1838 -: Март 20, 2020, 09:30:23 pm »
Ще се върнем ли пак всички в офиса до месец, сиреч да е свършило извънредното положение и работата от вкъщи, че депресията само за седмица ме налегна ...А сега и с тази забрана за парковете.


fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1839 -: Март 24, 2020, 10:38:49 pm »
Здраваейте,

И при нас нещата са напечени.
Шефа ще уволни колегата, защото го излъга и както каза той "Това е неколегиално от негова страна".
И поради тази причина много се страхувам за моето работно място.
Шефа вчера ми каза, че очаква карантина на цялата страна и че куриерите и те ще бъдат спрени и това ще спре и работата по сайта.
И днес си зададох въпроса: Ще ме уволнят ли в следващите 6 месеца?
Дай Боже да се задържа, защото имаме и кредит.

Благодаря на всикчи, които ще се включат!
Здравейте, отново.
Много моля някой да даде мнение за този хорар.
Днес беше ужасен ден!
Бях за първи път home office и просто не можах да повярвам каква забележка ми се направи от шефа.
И дори и го написа и във вайбър, което още повече ме подразни защото не ми го каза в очите или поне по телефона.
Изказването му беше нещо от този сорт (поради ред причини не мога да го копирам, защото може да си намери думите в нета):

"Като работодател съм изключително възмутен,  учуден и недоумяващ, от поведението на персонала и парадокса, който се получава от работещите в сайта и в аптеката . Много добре всички сте запознати за изискващите се предпазни мерки, всички държите те да се спазват, всички сте много уплашени. Аз като работодател съм направил всичко възможно да осигуря условия на труд най-малко застрашаващи вашето здраве. И ето тук идва парадокса - колко от вас в личния си живот осигуряват дадена безопасна среда? Той е личен и нас не ни засяга. Обаче като се разболеете много лесно е да се каже "еми нормално е, то нали работя в аптека". А не казвате, че извън работното място се срещате с други хора, има болни в семействата ви, срещата се с други членове на семействата ви.  Извън вашия дом, правите си ремонти, срещате се майстори, пазарувате в големи хипермаркети и т.н Повечето от вас, според мен са настинали в резултат на дейности в личния си живот, извън работното място. Да не изброявам, защото ще засегна персонално определени хора! Изключително ми е неприятно след почивни дни да се идва болни на работа, с укора "то е нормално - в аптека съм".Но в същото време този човек е местил жилището, правил е ремонт и други дейности, застрашаващи здравето.

От днес, този който мисли, че точно работното му място застрашава здравето му може да не идва на работа, пускате си неплатена отпуска.  Всички болни също да не идват в аптеката. Преосмислете личния си живот, защото е безотговорно към работодателя и към всички, спазващи хигиена на живот и в работата, и в семействата си! "

Това е. Аз нямам представа какво да направя и да му отговоря.
Едва ли не, ме обвинява че съм се разболяла и съм си взела болничен неправомерно.
Защото аз се разболях на 7, срещу 8-ми март.
Просто нямам представа, дали той ще ме изгони или аз ще си тръгна преди това.
Благодаря и се извинявам за Спама, но ми е много емоционално и нямам представа какво да направя.
Ако публикацията ми не е това, което трябва да е във форума, нека се изтрие.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1840 -: Март 25, 2020, 03:04:31 am »
Здраваейте,

И при нас нещата са напечени.
Шефа ще уволни колегата, защото го излъга и както каза той "Това е неколегиално от негова страна".
И поради тази причина много се страхувам за моето работно място.
Шефа вчера ми каза, че очаква карантина на цялата страна и че куриерите и те ще бъдат спрени и това ще спре и работата по сайта.
И днес си зададох въпроса: Ще ме уволнят ли в следващите 6 месеца?
Дай Боже да се задържа, защото имаме и кредит.

Благодаря на всикчи, които ще се включат!
Луната е без курс, така че според мен няма да има уволнение в следващите шест месеца. Куриерите работят все още.  Ако сте забелязали, всъщност някои фирми работят за разлика от други и е странно, че съвсем избирателно едни са затворени а други не.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1841 -: Март 25, 2020, 06:07:18 pm »
Здраваейте,

И при нас нещата са напечени.
Шефа ще уволни колегата, защото го излъга и както каза той "Това е неколегиално от негова страна".
И поради тази причина много се страхувам за моето работно място.
Шефа вчера ми каза, че очаква карантина на цялата страна и че куриерите и те ще бъдат спрени и това ще спре и работата по сайта.
И днес си зададох въпроса: Ще ме уволнят ли в следващите 6 месеца?
Дай Боже да се задържа, защото имаме и кредит.

Благодаря на всикчи, които ще се включат!
Луната е без курс, така че според мен няма да има уволнение в следващите шест месеца. Куриерите работят все още.  Ако сте забелязали, всъщност някои фирми работят за разлика от други и е странно, че съвсем избирателно едни са затворени а други не.

Здравей,Веско!
Благодаря ти!
Наистина много ме успокои.
Днес беше съвсем различен и се разбрахме.
Но като говори с мен на живо е съвсем различен, не иска да ми опонира.
А когато пише, направо ме вбесява.
Няма да мърдам от вкъщи и това е.
Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1842 -: Март 25, 2020, 07:54:57 pm »
Дано да се окажа прав. Успех!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1843 -: Март 28, 2020, 04:02:05 pm »
Ще се върнем ли пак всички в офиса до месец, сиреч да е свършило извънредното положение и работата от вкъщи, че депресията само за седмица ме налегна ...А сега и с тази забрана за парковете.
Не.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1844 -: Март 28, 2020, 04:45:51 pm »
Ще се върнем ли пак всички в офиса до месец, сиреч да е свършило извънредното положение и работата от вкъщи, че депресията само за седмица ме налегна ...А сега и с тази забрана за парковете.
Не.
:D дори месец не мога да си представя да сме затворени, както остава повече да работим отвкъщи и да не срещаме живи хора месеци наред...
има ли шанс да не е точен часа или хорара да отразява страховете ми.....
Реално на мен ми се обърка няколко пъти хоум офиса, трябваше преди две седмици да съм, а сега официално ще започна понеделник, а други колеги започнаха по различно време.
Когато задавах тоя въпрос бях хоум офис, след това не бях,защото ми се развалиха нещата,  след това бях отпуска и сега пак ще съм... тоест няколко пъти ми се промениха нещата.
« Последна редакция: Март 28, 2020, 04:52:05 pm от Happy »