Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331322 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1935 -: Септември 08, 2020, 01:56:20 pm »
julia , за едно и също нещо не се пита през няколко дни, макар и по различен начин оформен въпроса, защото всяка следваща карта не отразява въпроса правдиво, придържай се към картата, построена за въпроса когатоси питала за пръв път
Права си akruks,прекалих с въпросите .Всяка карта ще показва нещата по различен начин и по скоро ще ме обърка :(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1936 -: Септември 08, 2020, 11:46:21 pm »
Мисля, че не- гледам проекта и по 3-ти, и по 6- ти дом.

имаш шанс, да
гледам проекта по 5д, Марс


ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Не ме одобриха. Предпочетоха двама университетски преподаватели.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Хорари за работа
« Отговор #1937 -: Септември 09, 2020, 11:00:09 am »
Моето мнение е че ще те сложат на друга длъжност или така ще променят условията ти на работа, че да ги направят неизгодни за теб.

Обратна връзка:
Поех по мое желание малка част от работа на колежка, на която й открира тумор в мозъка. Тя е моя много добра приятелка. Единственото, което мога да направя в този тежък момент. Друга колежка от екипа съобщи, че е бременна и вероятно ще ми прехвърлят цялата работа, без допълнително заплащане.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1938 -: Септември 09, 2020, 01:34:12 pm »
Обратна връзка:
Поех по мое желание малка част от работа на колежка, на която й открира тумор в мозъка. Тя е моя много добра приятелка. Единственото, което мога да направя в този тежък момент. Друга колежка от екипа съобщи, че е бременна и вероятно ще ми прехвърлят цялата работа, без допълнително заплащане.
Благодаря за обратната връзка!
въпросът ти беше дали ще загубиш работата до края на годината и със Сафо сме писали, че няма
https://astra.la/forum/index.php?topic=868.msg189857#msg189857

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #1939 -: Октомври 08, 2020, 07:33:18 am »
Има ли опасност да изгубя работата си до края на годината и да остана без пари заради евентуални променени мерки срещу covid-19? Не е изключено отново да затварят хората вкъщи и да им забранят да ходят на работа, затова и питам. Знам, че и преди съм задавал този въпрос, но тогава картата беше с ранен асцендент и беше твърде рано да се пита за такъв дълъг период от време.

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Хорари за работа
« Отговор #1940 -: Октомври 08, 2020, 10:08:22 am »
Ако се абстрахираме, че е луна без курс, според мен няма опасност да загубиш работата си в близките 2 месеца. Имай предвид, че така зададен въпросът е труден за отговор. Много по-лесно ще е да попиташ - ще остана ли на същото работно място до края на годината? Защото е трудно за хорар с негативно зададен въпрос да се гледат поожителните аспекти. Не знам дали се разбира какво искам да кажа
« Последна редакция: Октомври 08, 2020, 10:13:23 am от Kik »
M+A=VE/NE=JU/AD

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1941 -: Октомври 08, 2020, 10:29:11 am »
Весо, няма да си загубиш работата- Венера е в сходящ хармоничен аспект с Юпитер у6, а и самата Луна без курс показва, че напразно се тревожиш по този въпрос.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #1942 -: Октомври 08, 2020, 11:44:47 am »
Благодаря ви много! Зададох негативно въпроса, понеже и самата ситуация в момента е негативна или поне се опитват да я изкарат такава.

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Хорари за работа
« Отговор #1943 -: Октомври 08, 2020, 12:13:04 pm »
Не ме разбра.
Аз съм още начинаещ, предполагам на опитните астролози им е лесно и така, но според мен, астрологията е език, който отговаря на въпосите по такъв начин, по който ние говорим. Следователно, за да разберем отговорът при хорарната астрология, най-добре би било да формулираме въпрос чрез избягване на двойни негативи и поставянето на въпроси като положителни твърдения, т.е. ясно да се разграничи значението на „да“ и „не“. Както например "може ли да не се случи", " дали да не направя", "да взема или да не взема"
Например за сходящи положителни аспекти астрологът отговаря с „да“ , а отрицателните аспекти означават „не“.  Въпрос като  „Ще се разведем ли?“ може да бъде по-двусмислен, отколкото изглежда.Положителен аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом  би бил „да“ на въпроса, въпреки че приложимият аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом би бил по-скоро отговор не, тъй като сигнификаторите се събират. Разводът между двама души би бил по-добре представен от разделящ аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом.
Но ако попиташ „Ще останем ли женени?“ , така положителните аспекти остават „да“, а отрицателните - „не“.
M+A=VE/NE=JU/AD

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1944 -: Октомври 08, 2020, 12:31:41 pm »
Например за сходящи положителни аспекти астрологът отговаря с „да“ , а отрицателните аспекти означават „не“.  Въпрос като  „Ще се разведем ли?“ може да бъде по-двусмислен, отколкото изглежда.Положителен аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом  би бил „да“ на въпроса, въпреки че приложимият аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом би бил по-скоро отговор не, тъй като сигнификаторите се събират. Разводът между двама души би бил по-добре представен от разделящ аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом.
Но ако попиташ „Ще останем ли женени?“ , така положителните аспекти остават „да“, а отрицателните - „не“.
Разводът се гледа по оста 9-3 дом и връзката с 1-7
при положителен аспект между 1-7 може да останат заедно дори разведени, има много такива двойки, както има и бракувани, които с години не са заедно
Гледа се комплексно, 4-10д също, дали ще останат под един покрив. Хорарна астрология се учи с практика, учебник и курс може да дадат само общите насоки, но останалото е натрупан опит и умение за интерпретация, защото всеки въпрос и построена карта са индивидуални. За такива сериозни въпроси е добре да се погледнат и наталите, ако на някого не е заложено да има брак и развод, няма как хорарът да го ожени или разведе

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Хорари за работа
« Отговор #1945 -: Октомври 08, 2020, 12:47:00 pm »
Благодаря, akruks  :-*
M+A=VE/NE=JU/AD

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Хорари за работа
« Отговор #1946 -: Октомври 09, 2020, 05:01:55 pm »
Например за сходящи положителни аспекти астрологът отговаря с „да“ , а отрицателните аспекти означават „не“.  Въпрос като  „Ще се разведем ли?“ може да бъде по-двусмислен, отколкото изглежда.Положителен аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом  би бил „да“ на въпроса, въпреки че приложимият аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом би бил по-скоро отговор не, тъй като сигнификаторите се събират. Разводът между двама души би бил по-добре представен от разделящ аспект между сигнификаторите на 1-ви и 7-ми дом.
Но ако попиташ „Ще останем ли женени?“ , така положителните аспекти остават „да“, а отрицателните - „не“.
Разводът се гледа по оста 9-3 дом и връзката с 1-7
при положителен аспект между 1-7 може да останат заедно дори разведени, има много такива двойки, както има и бракувани, които с години не са заедно
Гледа се комплексно, 4-10д също, дали ще останат под един покрив. Хорарна астрология се учи с практика, учебник и курс може да дадат само общите насоки, но останалото е натрупан опит и умение за интерпретация, защото всеки въпрос и построена карта са индивидуални. За такива сериозни въпроси е добре да се погледнат и наталите, ако на някого не е заложено да има брак и развод, няма как хорарът да го ожени или разведе

Akruks искам да те попитам чисто статистически имаш ли грешки по хорарите? Следя ти интерпретациите и се уча от теб и Рени и Сафо, доста добри сте. Още не мога да дам обратна връзка по моите за съжаление. Каква валидност има един хорар по наблюдения, по учебник знам 3-6 м.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1947 -: Октомври 09, 2020, 05:57:45 pm »
Akruks искам да те попитам чисто статистически имаш ли грешки по хорарите? Следя ти интерпретациите и се уча от теб и Рени и Сафо, доста добри сте. Още не мога да дам обратна връзка по моите за съжаление. Каква валидност има един хорар по наблюдения, по учебник знам 3-6 м.
Разбира се, че имам грешки, не съм ги отчитала процентно за статистиката  :)
И грешките обикновено са чужди- например пролетта моя позната, която е профи астролог от началото на 90те, ми зададе въпрос докато се разхождахме, построих карта за времето когато ме пита, която даде положителен отговор. Това, за което питаше не стана, но се оказа, че и преди това е питала за същото, сама си е гледала карта, питала е други колеги, а така не се прави! Гледа се винаги първоначално построената карта на въпроса, само тя дава реална представа и верен отговор. Но пък си начеша егото, че не съм познала, както и друга нейна колежка от БАА
Наскоро дадох обратна връзка по мой въпрос от март 2017г, валидността се определя от самия въпрос. Древните са гледали за живота на човек по хорар, а в моите учебници никъде не пише за 3те месеца, тиражирани в нета.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1948 -: Октомври 27, 2020, 10:07:23 pm »

Здравейте,

Нужна ми е помощ по този хорарен въпрос за работа.

Ще отваряме нов физически обект-аптека.
Препоръчах моя близка (която НЕ ми е приятелка- по 3ти дом, аз задавам въпроса) на шефа.
Той съответно каза на новата управителка да се срещне с нея на интервю.
Близката ми и новата управителка се харесаха и тя иска да я вземе на работа.
Обаче обекта много се бави-казаха че нямало ток.
И в момента нещата са много съмнителни-отговарят уклончиво, дали ще наемат моята близка на работа там.

Въпросът ми е: ще наемат ли Х-назована по име на работа в аптеката?

С тоя Сатурн в 7-ми дом, дано да е радикална картата.
Виждам У3 (У1 на Х) Слънце в Съвпад с У12(У10 на Х) Меркурий, но ретрограден.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1949 -: Октомври 28, 2020, 06:20:06 pm »
fortunades, а защо гледаш Х  по твоя 3д, сестра ли ти е или братовчедка/съседка?
Според мен трябва да е по 7д, като назована по име, Меркурий У6, 10 за Х е ретро, което внася забавяне, но щом са обещали да я вземат не виждам какво те притеснява, крайното развитие на въпроса ще е добро за Х.