Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331384 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1965 -: Ноември 28, 2020, 09:03:30 am »
Благодаря, Сафо и akruks! Голямо е объркването ми, страх ме е в тази криза да си сменям работата. Май познатото зло ми дава повече спокойствие, отколкото възможностите, но и неизвестностите на новото място

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1966 -: Декември 01, 2020, 05:27:30 am »
Пак аз с молба да видите и тази карта. На ръба съм да си пусна предизвестие и да напусна настоящата фирма. В рамките на няколко дни имам силно психологическо натоварване и не знам дали ще мога да издържа още. Въпросът ми е: да напусна ли настоящата фирма

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1967 -: Декември 01, 2020, 08:51:00 pm »
Пак аз с молба да видите и тази карта. На ръба съм да си пусна предизвестие и да напусна настоящата фирма. В рамките на няколко дни имам силно психологическо натоварване и не знам дали ще мога да издържа още. Въпросът ми е: да напусна ли настоящата фирма
Въпроси за едно и също нещо не се задават през ден-два
Намери си някакво друго занимание- спорт, разходки на чист въздух, занимание, което да те разтоварва след работа.
Като подадеш предизвестие и какво- ще напуснеш по твое желание и после нямаш право на помощи от борсата, а януари-февруари се очертават тежки, то всяка зима е така, но сега покрай пандемията е още по-хард
виж си натала, някой тежък транзит сигурно те мъчи, но си повтаряй, че и това ще мине

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1968 -: Декември 02, 2020, 08:36:32 am »
Пак аз с молба да видите и тази карта. На ръба съм да си пусна предизвестие и да напусна настоящата фирма. В рамките на няколко дни имам силно психологическо натоварване и не знам дали ще мога да издържа още. Въпросът ми е: да напусна ли настоящата фирма
Въпроси за едно и също нещо не се задават през ден-два
Намери си някакво друго занимание- спорт, разходки на чист въздух, занимание, което да те разтоварва след работа.
Като подадеш предизвестие и какво- ще напуснеш по твое желание и после нямаш право на помощи от борсата, а януари-февруари се очертават тежки, то всяка зима е така, но сега покрай пандемията е още по-хард
виж си натала, някой тежък транзит сигурно те мъчи, но си повтаряй, че и това ще мине

Благодаря отново, akruks  :-* Ценни съвети даваш! На моменти ми избиват всички бушони и понеже сама не мога да преценя ситуацията, а и съм нерешителна.. И това ще мине!

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1969 -: Декември 13, 2020, 09:53:57 pm »
Един въпрос и от мен
Ще започна ли работа като .... в .....
Като гледам хорара май нямам никакъв шанс ,но ми се ще да чуя и странично мнение.
Ще се радвам,ако някой се влючи :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Хорари за работа
« Отговор #1970 -: Декември 14, 2020, 05:23:32 am »
Един въпрос и от мен
Ще започна ли работа като .... в .....
Като гледам хорара май нямам никакъв шанс ,но ми се ще да чуя и странично мнение.
Ще се радвам,ако някой се влючи :)
Луната сх.съвпад Меркурий у6 от 6ти-ако е нова работа -да

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1971 -: Декември 14, 2020, 12:20:11 pm »
Един въпрос и от мен
Ще започна ли работа като .... в .....
Като гледам хорара май нямам никакъв шанс ,но ми се ще да чуя и странично мнение.
Ще се радвам,ако някой се влючи :)
Луната сх.съвпад Меркурий у6 от 6ти-ако е нова работа -да
Благодаря ти много ,Сафо :-*но аз нямам настояща работа.Чела съм,че новолунни хорари не вещаят положителен отговор,дано да не съм права

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #1972 -: Декември 14, 2020, 06:14:45 pm »
Не е желателно да се задава хорарен въпрос по време на новолуние и/или затъмнение. Има опасност да не даде верен отговор.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1973 -: Декември 14, 2020, 06:43:29 pm »
нямам настояща работа.Чела съм,че новолунни хорари не вещаят положителен отговор,дано да не съм права
не е точно така, дали е положителен се гледат аспектите на основните сигнификатори, тук няма връзка между Слънцето и Сатурн У6, 7. Сатурн е пред смяна на знак, може би ще има някаква промяна в ежедневие/ работа, но да не е на посоченото място, да нямаш нужния ценз за тази длъжност

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Хорари за работа
« Отговор #1974 -: Декември 15, 2020, 05:06:05 am »
Не е желателно да се задава хорарен въпрос по време на новолуние и/или затъмнение. Има опасност да не даде верен отговор.
Веселин,някога тези,които са посещавали астролог,дали са знаели,че има новолуние,или пълнолуние?Въпроси могат да се задават по всяко време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1975 -: Декември 15, 2020, 12:08:44 pm »
Не е желателно да се задава хорарен въпрос по време на новолуние и/или затъмнение. Има опасност да не даде верен отговор.
то по всяко време може да не се даде верен отговор, пълно е с такива по форумите  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #1976 -: Декември 15, 2020, 01:11:41 pm »
Не са ли именно древните астролози, определили правилата за нерадикалност?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Хорари за работа
« Отговор #1977 -: Декември 15, 2020, 01:24:06 pm »
Не са ли именно древните астролози, определили правилата за нерадикалност?
може и да са именно Те. Ако сбъркат нали трябва да имат оправдание, щото иначе рискуват да останат без глава, буквално.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1978 -: Декември 17, 2020, 03:13:58 pm »
Aлена,разбира се,че питаш нещо,а всъщност имаш предвид друго.......незная в този случай дали отговорът ще е правилен/верен.Луната е сх.опозиция Венера у6 дом(работата),което означава,че няма да я смениш,което не отменя явяването на интервю.Пробвай.

Обратна връзка: Явих се на интервюто, протече доста приятно за мен, без напрежение, но не го минах успешно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1979 -: Декември 17, 2020, 10:38:37 pm »
Aлена,разбира се,че питаш нещо,а всъщност имаш предвид друго.......незная в този случай дали отговорът ще е правилен/верен.Луната е сх.опозиция Венера у6 дом(работата),което означава,че няма да я смениш,което не отменя явяването на интервю.Пробвай.

Обратна връзка: Явих се на интервюто, протече доста приятно за мен, без напрежение, но не го минах успешно
Венера управлява 11дом- следващата работа, за която питаш и нехармоничния аспект на Луната с нея показва, че няма да получиш новата работа. Но поне си опитала.