Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331952 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2070 -: Май 21, 2021, 08:11:32 pm »
Ще имам ли успех на новото си работно място? Финансовата част също е от значение.
Луната, като основен сигнификатор на въпроса, по картата е у-л на МС, по който е кариерата, растежа и репутацията. Последен неин аспект е хармоничен тригон с Плутон, управител на финансовия дом, така че като краен резултат ще си удовлетворена от заплащането и заеманата длъжност. Слънцето е диспозитор на заключен знак в 10д, ще смени знака си в рамките на хорара, като преминава в знака на твоя У1, тъй че бързо ще навлезеш в материята и ще бъдеш оценена от шефа.
« Последна редакция: Май 21, 2021, 08:13:36 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #2071 -: Май 21, 2021, 08:38:49 pm »
Има ли опасност да изгубя работата си, както и приятелите си до края на лятото?
Сатурн в 7 дом не е ли индикатор за нерадикална карта?
Веселин ,от какво е продиктувано питането ти?Венера на к11.Приятелите, Меркурий в близнаци нямат връзка с теб-Слънцето.К6 козирог(работата),Сатурн във водолей ,Луната ще направи тригон с него,да ,има опасност да загубиш работата,или може някаква промяна да има.Слънцето У1 тригон Плутон от 6ти дом.
А по картата може ли да се види каква може би ще бъде причината за евентуално оставане без работа и без доходи?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Хорари за работа
« Отговор #2072 -: Май 21, 2021, 10:39:56 pm »
Има ли опасност да изгубя работата си, както и приятелите си до края на лятото?
Сатурн в 7 дом не е ли индикатор за нерадикална карта?
Веселин ,от какво е продиктувано питането ти?Венера на к11.Приятелите, Меркурий в близнаци нямат връзка с теб-Слънцето.К6 козирог(работата),Сатурн във водолей ,Луната ще направи тригон с него,да ,има опасност да загубиш работата,или може някаква промяна да има.Слънцето У1 тригон Плутон от 6ти дом.
А по картата може ли да се види каква може би ще бъде причината за евентуално оставане без работа и без доходи?
Ти нали работиш все още?Има опасност съм написала,но не съм сигурна .А за оставане без доходи не съм писала и споменавала въобще.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #2073 -: Май 21, 2021, 10:49:03 pm »
За оставане без доходи сам го изтълкувах така заради сходящия квадрат между У2 и У8.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #2074 -: Май 23, 2021, 10:33:57 am »
Ще имам ли успех на новото си работно място? Финансовата част също е от значение.
Луната, като основен сигнификатор на въпроса, по картата е у-л на МС, по който е кариерата, растежа и репутацията. Последен неин аспект е хармоничен тригон с Плутон, управител на финансовия дом, така че като краен резултат ще си удовлетворена от заплащането и заеманата длъжност. Слънцето е диспозитор на заключен знак в 10д, ще смени знака си в рамките на хорара, като преминава в знака на твоя У1, тъй че бързо ще навлезеш в материята и ще бъдеш оценена от шефа.
Благодаря, Акрукс!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #2075 -: Юни 09, 2021, 09:17:43 pm »
Здравейте. Мъжът ми си пусна СВ на доста места и днес си хареса едното място. Ще ходи пробно един ден, но засега е много склонен да се премести там. Искам да питам Да си смени ли Т. работата? Дали ще е по-добре от старата и ще е доволен?

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за работа
« Отговор #2076 -: Юни 19, 2021, 03:50:53 pm »
Пуснах СВ-та на няколко места за момента. Луната на трон ще премине от кардинален във фиксиран знак. Това, което мисля по картата е, че нещата ще се променят скоро, сякаш ще има раздвижване, след което обаче няма да има резултат, а по- скоро ще забуксуват. Но е възможно Луната в Лъв да донесе и стабилност. Не знам дали трябва да разчитам другите разположения на планети в такъв случай.
Няколко дни след като зададох въпроса ми се обадиха от две места за интервю, едното мина, другото предстои. Резултатът от първото го очаквам в началото на другата седмица. Бях много обнадеждена за второто, но като се разчетох в интернет за коментари за фирмата, лошо ми стана, едно хубаво мнение нямаше.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за работа
« Отговор #2077 -: Юни 19, 2021, 04:35:57 pm »
По тази карта не мисля, т.е. няма да е в срока, в който си го представяш.
Луната е анаретна, без курс и напуска знака.
Също така имаш фалшива/подвеждаща, може би твърде фантастична, информация и/или начин на мислене, има неща, които не са ти ясни. Според мен ще си намериш работа и то в сферата на ИТ, може би през брат/сестра/партньор. Мисля, че и от миналото вече интервю ще те повикат, защото Венера-Уран вече се е случил. Ще дойде предложение за нещо, което вече е говорено;
Предстои Юпитер да се обърне, та по-скоро твоите нагласи, желания и поглед ще се променят, отколкото статуквото.

//пари назаем ли си взела, от приятели/партньор? не се напрягай, всичко ще се нареди;

Луна-Марс, който ще се случи в Лъв извън хорара, не знам как да го прочета, по-скоро ще го отнеса към парите на партньора ти и няма да го гледам.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за работа
« Отговор #2078 -: Юни 19, 2021, 04:52:17 pm »
Арт, Благодаря ти за прочита. Интервюто беше след като зададох въпроса. Определено имам много надежди и очаквания за бъдещата ми работа, а специално тази, втората фирма, ми беше сред фаворитите и затова много се зарадвах като ми се обадиха. Относно моите нагласи, вече претърпяват промяна и започвам май по- реално да гледам на нещата.
Наложи ми се последния месец да искам пари от родителите ми, защото сме притиснати все повече до стената с мъжа ми. Не знам как ще свържем двата края докато започна някъде работа. И това ме напряга наистина много. Дано си права, че всичко ще се нареди. 
Ще кажа другата седмица как се развиват нещата. Аз все пак продължавам да пускам СВ-та, пък все нещо някога трябва да излезе  :)

Благодаря ти отново!   

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Хорари за работа
« Отговор #2079 -: Юни 25, 2021, 09:33:01 am »
Привет, мисля че този хорар успявам да си го разчета, но не съм на 100% сигурна в уменията си  ;D

А и е възможно да съм пристрастна, понеже много искам отговора да ми хареса  :D

Въпросът съм задала аз и се отнася за мен: "Х цени ли ме като служител на компанията"? Въпросният Х е собственикът на фирмата, в която работя и е назован по име.

Въпросът живо ме интересува, защото не бих мирясала на място, където не съм наистина ценена. Понякога получавам смесени сигнали от Х и се питам какво му е мнението, отношението към мен като служител.

Та, затова общо взето исках да знам дали наистина ме смята за ценен кадър или просто ме държи, защото няма друг подходящ човек в момента примерно - това го казвам, за да разбирате идеята ми за този хорар.

Моля за коментар и изобщо, всичко, което може да видите от картата - със сигурност ще е повече от мен  ;D
И ще ми помогне да си изясня сама за себе си много неща.  :-*

Ех, пак забравих предварително да напиша моето мнение, затова редактирам сега.

Аз, представена от Слънце в Рак в 11 дом - мисля, че ме описва добре като роля на работа - трябва да подсигуря и да се "грижа" чуждата работа да е свършена както трябва, всеки да си е свършил работата и трябва да го правя като подсигуря, че всички ме виждат като техен съюзник/приятел, а не враг  ;D

Съответно Слънцето е във 2-ри дом на шефа ми. Това тук го тълкувам като "Да" - цени ме. Нали по втори дом са нещата, които ценим (ако не бъркам). Или най-малкото счита, че и аз допринасям за бизнеса.

Шефа ми го гледам по 10-ти дом - Венера в Рак, отново в мой 11 дом/негов 2 - може би мога да виждам в негово лице "съюзник", който е зад гърба ми да прокарвам идеите и целите си свързани с работата? Венера в негов 2 дом - ангажиран си е с финансовото благосъстояние на фирмата.

И общо взето дотук стигам. Всичко останало, което виждам по картата е базирано само на лаишки предположения. Интересно ми е какво означава в рамките на хорара големият воден тригон между Венера, Нептун и Луната.
« Последна редакция: Юни 25, 2021, 09:51:22 am от Novak »

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за работа
« Отговор #2080 -: Юли 09, 2021, 03:09:43 pm »
Да дам ОВ по моя хорар. Обадиха ми се от много места за интервюта, дори имаше такива, за които не съм кандидатствала, но ме търсеха. Миналата седмица от едно място ми предложиха стаж за добри пари, но прецених, че няма да е моето място, някак еднообразна и скучна ми се стори работата, освен това щях да работя с технологии, които са специфицирани за тяхната фирма и това не е ок за по- нататъшното ми развитие. От друго място ме поканиха на второ интервю, което мина и сега чакам отговор. Искрено се надявам да ме поканят, защото проектите им са страхотни. Може би това е резултатът от преминаването на Луната от Рак в Лъв.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Хорари за работа
« Отговор #2081 -: Юли 16, 2021, 06:28:33 pm »
Здравейте,абонирана съм за хорари за работа,какво да се прави съдба!
Моля Ви хвърлете едно око на поредното ми предизвикателство :) Да приема ли предложението за работа?
В случай, че гледам управ.на 1 дом - Юпитер и сигнификатора на въпроса - Венера - управител на 6 дом - отговора е Не!Какво мислите вие? Ще съм ви много благодарна :
« Последна редакция: Юли 16, 2021, 10:16:42 pm от eliy »

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за работа
« Отговор #2082 -: Юли 16, 2021, 10:09:31 pm »
Eliy, не разбирам почти нищо от хорарна астрология, така че не взимай за чиста монета това, което пиша. Но според мен отговорът е Да. Първо Юпитер не е опозиция на Венера, второ е на трон, на К3. Не знам дали ранния градус не показва, че тепърва ще има развитие на ситуацията и нещата ще се променят. Луната като сигнификатор на въпроса е най- високо измежду планетите и в 10 дом, предстои да направи тригон с ДЦ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2083 -: Юли 17, 2021, 02:09:55 am »
Да приема ли предложението за работа?
В случай, че гледам управ.на 1 дом - Юпитер и сигнификатора на въпроса - Венера - управител на 6 дом - отговора е Не!Какво мислите вие? Ще съм ви много благодарна :
Къде забрави Луната- основен сигнификатор на всеки въпрос, в случая ще извърши хармоничен аспект с Венера У6, У10, ако си без работа приемай предложението.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Хорари за работа
« Отговор #2084 -: Юли 17, 2021, 07:18:47 pm »
Благодаря ти irko_birko ! Благодаря ти akruks !
Много ви благодаря за отделеното време  :-*
Akruks, предложението ми за работа е свързано с промяна на местожителството, в момента работя в малко градче.
Дано взема правилното решение,тъй като предложението не е за изпускане, но страха е голямо нещо.