Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334962 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2145 -: Октомври 15, 2021, 08:43:21 pm »
О, хепи дей. Ще се позова на периода, че не е подходящ и няма да ти отговоря... по "казуса"  ;)

Но, не позволявам  да пипаш приятелите ми по никакъв повод и начин.
Не е нужно да ми позволяваш нещо, което не съм извършила- не съм "пипала" твои приятели, в случая тя ме "пипаше" покрай тебе, да ти прави гъдел  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2146 -: Октомври 21, 2021, 07:59:04 am »
Има ли опасност да остана без работа през следващите четири месеца?
Въпросът ми е провокиран от това да не вземат да задължат всички, които ходят на работа в големите хранителни вериги да са ваксинирани. Това че асцендента е в последен градус показва ли, че няма опасност за сега?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2147 -: Октомври 21, 2021, 02:13:25 pm »
Има ли опасност да остана без работа през следващите четири месеца?
Въпросът ми е провокиран от това да не вземат да задължат всички, които ходят на работа в големите хранителни вериги да са ваксинирани. Това че асцендента е в последен градус показва ли, че няма опасност за сега?
Имаш я книгата, може ад провериш какво пише за късен асцендент- показва, че работата ще е временна и промяна на първоначално договорените задължения.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2148 -: Октомври 21, 2021, 03:44:37 pm »
Да, така пише, но аз съм на постоянен трудов договор от 3 години поне. Значи според теб е възможно да изгубя работата си, така ли?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2149 -: Октомври 21, 2021, 04:55:35 pm »
Има ли опасност да остана без работа през следващите четири месеца?
Въпросът ми е провокиран от това да не вземат да задължат всички, които ходят на работа в големите хранителни вериги да са ваксинирани. Това че асцендента е в последен градус показва ли, че няма опасност за сега?
Веселин,въпросът ,който си задал изисква повече мислене/логика и т.н.Та "Има ли опасност?"къде да разгледаме опзсността ?В 7ми дом-открити врагове,в 12 дом скрити врагове......Да остана без работа?-работата по 6ти дом ,овен-Марс не добре поставен ,в 12 дом,заточен.Има да.Ти,Венера във втори дом-финансовото естество на въпроса те вълнува ,а Луната на к7 е отново -Да Има такава опасност.Луната ще направи квадрат със сСатурн -не,последният аспект квадрат с Юпитер-не.Опасност винаги има,но ти си гъвкав,ще се приспособиш.Ще има някаква промяна според мен,но ще запазиш работата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2150 -: Октомври 21, 2021, 06:22:45 pm »
Добре, благодаря, Сафо!
Зададох въпроса по този начин, защото ако я загубя, няма да е по мое желание.
Дано поне да не измислят след време да спират пенсиите на пенсионерите, които нямат зелен сертификат, че не искам поне майка ми да остава без пари, и то насред зима.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2151 -: Октомври 28, 2021, 11:00:27 pm »
Хайде, започна се! Днес на работа пуснаха списък, в който всеки от паерсонала да отбележи дали е ваксиниран или не. Казаха, че просто събират информация засега...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #2152 -: Октомври 31, 2021, 12:36:37 pm »
Хайде, започна се! Днес на работа пуснаха списък, в който всеки от паерсонала да отбележи дали е ваксиниран или не. Казаха, че просто събират информация засега...
Ако работиш с клиенти много вероятно е да изискат от теб ваксинация. Административно стягат примката на всички - бавно сваряват жабата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2153 -: Ноември 04, 2021, 07:59:45 am »
Разпитах и доколкото разбрах, неваксинираните от целия персонал в магазина сме много голямо мнозинство. И ако се въведе такава мярка само ваксинирани да работят, тогава магазина ще трябва да се раздели с много голяма част от персонала си. Разпитал съм колеги които не искат да се ваксинират и казват, че ако се наложи, ще напуснат. Гледам, че от другата седмица стартира нова акция "две за едно" и по новия график много от нас ще са доста заети на работа и с много малко почивни дни, обаче ако се въведе такава мярка, тогава магазинът ще има много голям проблем и най-много ще пострадат клиентите, тъй като няма да има кой да ги обслужва.
Прогнозирам, че след два или три месеца много голяма част от хората в България вече няма да се страхуват от пандемията, а ще се питат къде серат гладните. И за пореден път ще повторя, както сами се уверявате, че почти всичко, което се казва в конспиративните теории, се случва реално.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2154 -: Ноември 11, 2021, 05:36:49 pm »
Предполагам, че горе долу около Слънчевото затъмнение през декември ще започнат масови уволнения на служители без зелени сертификати (в цялата страна и на много работни места) и тогава е много възможно и аз да остана без работа, тъй като затъмнението ми ще се случи в моя 10 дом.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2155 -: Ноември 19, 2021, 12:09:23 pm »
Здравейте,
Предстоят промени в структурата, в която работя и ми се иска до попитам ще запазя ли настоящата си работа?
Благодаря предварително и хубав ден!
P.S. Ще дам ОВ предполагам скоро.. :)


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2156 -: Ноември 19, 2021, 12:28:45 pm »
Здравейте,
Предстоят промени в структурата, в която работя и ми се иска до попитам ще запазя ли настоящата си работа?
Благодаря предварително и хубав ден!
P.S. Ще дам ОВ предполагам скоро.. :)
Луната е без курс, не предстоят промени за теб по отношение на настояща работа и ежедневие.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2157 -: Ноември 19, 2021, 01:25:44 pm »
Здравейте,
Предстоят промени в структурата, в която работя и ми се иска до попитам ще запазя ли настоящата си работа?
Благодаря предварително и хубав ден!
P.S. Ще дам ОВ предполагам скоро.. :)
Луната е без курс, не предстоят промени за теб по отношение на настояща работа и ежедневие.


Много благодаря, Акрукс!  :)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #2158 -: Декември 06, 2021, 01:30:46 pm »
Ще имам ли професионални успехи следващата година в настоящата ми фирма? Не се усещам на мястото си и имам много колебания

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2159 -: Декември 06, 2021, 01:56:15 pm »
Alena, в себе си ти вече знаеш отговора и какво би искала да се случи. За мен има много задкулисни истории на работното място, които го правят некомфортно за теб и пребиваването неприятно. По-скоро ще напуснеш преди да си открила друга работа и ще си починеш малко.