Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 230436 пъти)

fortunades

• Hero Member
  • Публикации: 738
Re: Хорари за работа
« Отговор #2250 -: Септември 09, 2022, 02:12:09 pm »
Здравейте,

Говорих с шефа преди малко.
За сега от 20.10 ще работя в склада само в понеделник и другите дни хоум офис.
И каза, че ще мисли вариант да наеме 1 човек за мениджър на склада, а колегата, с който работя да го освободи и аз да поема неговата работа (от вкъщи).
Но... като го знам какъв е, не мога да съм на 100% сигурна, все пак на 19.09 ще говорим всички пак, та да видим, какво решение е взел.
Ще пиша пак, когато имаме втори разговор.
Благодаря отново!
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Лисана

• Full Member
  • Публикации: 126
« Отговор #2251 -: Септември 10, 2022, 01:08:45 pm »
Давам обратна връзка по този въпрос. Сафо, akruks, оказахте се прави - не смених работата. Тук akruks беше в 10ката, имам повече работа, но неочаквано получих и увеличение на заплащането. Не драстично, но въпреки това е нещо + намеци за бъдещо повишение. Послушах съвета на някои от вас да действам по-задкулисно, да нямам скруполи когато правя нещо в мой интерес и усещам, че това е работеща стратегия.

Понеже нещата на този фронт се случват много интензивно, хора в нашата фирма идват и отлитат без предизвестие в рамките на 24 часа, а аз получавам доста неочаквана обратна връзка и намеци, подушвам че в следващите седмици ще се случи много голяма рокада. Днес питам - ще успея ли да получа мениджърска позиция и съпътстващите я благинки в настоящото ми работна място?
На пръв поглед от хорара бих заложила на отрицателен отговор, което по никакъв начин не би ме спряло, но ще се радвам и на вашето мнение. Малко ми е сложен с интерсептираните домове и знаци, както и ретро Мерк. като У10.

Сафо, akruks, Теодор, благодаря :-*
Всички звучите по един или друг начин оптимистично. То промяната към по-добро надали ще дойде сама, поне при мен не идва така. Винаги трябва да се бутам и да упорствам, за да се случи. Сатурн в 6ти дом какво да го правя...Да, има неща, които ме спират, разбира се - сигурността на сегашното място и 2та месеца предизвестие  ::) На първо четене това, но пусках на 20тина места cv и обаждания няма, така че ще поживеем и ще видим.
« Последна редакция: Септември 10, 2022, 01:47:37 pm от Лисана »

fortunades

• Hero Member
  • Публикации: 738
« Отговор #2252 -: Септември 21, 2022, 06:05:36 pm »
Привет,

Вчера имахме разговор.
Оставаме всички хоум офис от вторник до петък, само понеделниците ще идваме в склада, хем да се видим, хем да помогнем на колегите.
Каза, че щял да купи някой ден по-голям склад и офиси и че ще развива вноса на едро, а не вериги аптеки, тъй като вноса му носи по-големи печалби.
Което за нас е добре, поне ще има нужда от хора и ще се разрастваме.
Благодаря на всички  :-* Приятни празници и почивни дни!

Здравейте,

Говорих с шефа преди малко.
За сега от 20.10 ще работя в склада само в понеделник и другите дни хоум офис.
И каза, че ще мисли вариант да наеме 1 човек за мениджър на склада, а колегата, с който работя да го освободи и аз да поема неговата работа (от вкъщи).
Но... като го знам какъв е, не мога да съм на 100% сигурна, все пак на 19.09 ще говорим всички пак, та да видим, какво решение е взел.
Ще пиша пак, когато имаме втори разговор.
Благодаря отново!
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 12726
« Отговор #2253 -: Септември 21, 2022, 06:17:02 pm »
Привет,
Вчера имахме разговор.
Оставаме всички хоум офис от вторник до петък, само понеделниците ще идваме в склада, хем да се видим, хем да помогнем на колегите.

Благодаря на всички  :-* Приятни празници и почивни дни!
Благодаря за обратната връзка и всичко хубаво!

fortunades, напрежението е отразено в картата, както и проблемите с транспорта - предполагам не ви дава пари за транспорт, но мисля, че ще намерите общ език с шефа и ще продължиш работата от дома

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 5763
« Отговор #2254 -: Септември 21, 2022, 06:28:46 pm »
Е, Фортунадес, Успех!
Не съм познала. Благодаря за ОВ.