Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331499 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Хорари за работа
« Отговор #2325 -: Март 24, 2023, 03:18:30 pm »
Лисана, трябва да се опростява въпросът, за може да има по смислен отговор, пък бил той и грешен.Аз го приемам, като : -Добре ли ще е за мен да приема новата работа? У1 Марс , мноого дълго беше ретрограден ,напред назад във въздушният ,свързван с ума Близнаци.Някак ти е писнало на канчето,блокирана,изнервена,забила пък под пара. И сега юрууш напред, да наваксва и къде ще цопне- нее , мерси  ;D В Рак не му е ок ,това е противоположният знак на този, в който е най -силен.Ти имаш у6 Венера на трон в Телец ,където си ще си по-добре.Луната, чиито у е нетърпеливия Марс,скоро ще се кротне и ще влезе в блаженното царство на своята екзалтация. Ще бъдеш доволна ,там където си.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2326 -: Март 24, 2023, 03:36:15 pm »
Благодаря, Ребека <3
Да, права си за всичко - въпросът е много омотан - имам 2 предложения - да ида на ново място или да остана на старото на нова длъжност.
Права си и за емоционалните подбуди, на някаква въртележка от нерви съм и аз и всички околни на това място, няма ден спокойствие, интриги, викове, пасивна агресия от месеци, вече не се издържа. Казаха ми и че не мога да очаквам много голямо развитие тук и това наклони везните.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2327 -: Март 24, 2023, 03:39:48 pm »
Лисана, щом питаш "тук" или Там", 1- 7 дом. К1 Марс в Близнаци не е ок, У7 Венера в Телец- да. Луната ще влезе в знак, където има достойнства, в Телец, тук има достойнство и Венера. Значи" там " е по-добре. Луната показва каква е емоционалната ти настройка в момента, ами Нова Луна в Овен- да започнем всичко отначало и в 5 дом, занимание, което,наистина да те прави щастлива, да идва от сърцето ти.Луната се е отделила от Меркурий у10.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2328 -: Март 24, 2023, 04:13:54 pm »
Лисана, щом питаш "тук" или Там", 1- 7 дом. К1 Марс в Близнаци не е ок, У7 Венера в Телец- да. Луната ще влезе в знак, където има достойнства, в Телец, тук има достойнство и Венера. Значи" там " е по-добре. Луната показва каква е емоционалната ти настройка в момента, ами Нова Луна в Овен- да започнем всичко отначало и в 5 дом, занимание, което,наистина да те прави щастлива, да идва от сърцето ти.Луната се е отделила от Меркурий у10.

Благодаря и на теб, Рени!
При мен натално У5=У10, аха да кажеш, че ще ми дойде заниманието, което ще ме прави щастлива от спусни Боже, но идва само огромното желание за него.
Защото У е Марс в Рак и то не къде да е, а в 12-ти. И в опозиция не с кой да е, а със силен Сатурн в Козирог от 6ти, който казва "Животът не е да ти е добре и да правиш каквото искаш, животът е скучно ежедневие, през което работиш каквото трябва, за да плащаш сметки и да си сериозен човек."
Иначе точно по 12-домно, рачешко работа-мечта ми се струва да съм хижарка, да творя, да се грижа за градина или животни, обичам да готвя и просто да гледам как другите хапват и им е добре. Много ми е трудно да издържам на градското напрежение, алчността,интригите и двуличието, които ако искам да оцелея сред големите риби, трябва да имитирам и аз.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2329 -: Март 24, 2023, 05:43:34 pm »
Лисана, Сатурн в 6-ти дом не е силен, напротив, особено ако картата е и дневна. Ако у10 е в 5, тогава призванието ти, кариерата ти, личне или професионален статус, може да те правят щастлива, да са ти късмет или уу5 в 10-ти , любимото ти занимание, хоби, да станат твоя кариета. Но, това че, у5 и у10 са една и съща планета не правят това
Цитат
  аха да кажеш, че ще ми дойде заниманието, което ще ме прави щастлива от спусни Боже, но идва само огромното желание за него.
  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Хорари за работа
« Отговор #2330 -: Март 24, 2023, 06:32:45 pm »
Ако У5 и У10 са една и съща планета, може ли да считаме, че е налице аспект (т.е. планетата съвапада сама със себе си?).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2331 -: Март 24, 2023, 07:47:42 pm »
Ако У5 и У10 са една и съща планета, може ли да считаме, че е налице аспект (т.е. планетата съвапада сама със себе си?).
може да се счита, че кариерата и успеха са свързани с дейност по 5д.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2332 -: Март 25, 2023, 09:49:39 am »
Ако У5 и У10 са една и съща планета, може ли да считаме, че е налице аспект (т.е. планетата съвапада сама със себе си?).
Всяка планета има управление над 2 дома, а Светилата по един, така се обхващат всички 12 знака. Не, няма наличие на аспект и не съществува такова понятие като "планетата съвпада сама със себе си ". Разглежда се статуса на планетата, която управлява тези два дома и дали нейната природа е в синхрон с аналогиите на дома. Пример : Венера като управите на 5 и  10 дом, ще е по-полезна за делата по 5 ти, защото са й близки по значение, отколкото тези на 10 дом. Тя не е по управлението, а по удоволствията. В това е спецификата, не в това че  е една и съща планета.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Хорари за работа
« Отговор #2333 -: Март 27, 2023, 11:55:24 am »
Здравейте, бих искала да помоля за помощ по един хорар за работа. Аз задавам въпроса " Ще ми се обадят ли за тази работа" . Притеснява ме , че Марс не е добре поставен , иначе Слънце високо в картата, Луна точен секстил Меркурий, който управлява 1 дом т.е. мен, като питащ. Марс, който управлява 6 дом ще направи тригон със Сатур н на МЦ. Следвашия аспект на Луната е с Юпитер, който управлява 7 и 10 дом, това също изглежда добре и Меркурий скоро ще направи съвпад с Юпитер. практически, ако не бъркам последния аспект на Луната е с Юпитер или с АЦ, ако този съвпад има значение.

Благодаря  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2334 -: Март 27, 2023, 12:08:21 pm »
Здравейте, бих искала да помоля за помощ по един хорар за работа. Аз задавам въпроса " Ще ми се обадят ли за тази работа" .
Липсва комуникация между вас – няма аспект между управителите на 3-ти дом. така че обаждане едва ли ще има – Луната е извършила негативен аспект със Сатурн У3 за фирмата , негативен аспект с МС (кариерата) и с последен аспект също негативен с Наптун У10

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Хорари за работа
« Отговор #2335 -: Март 27, 2023, 12:14:28 pm »
Здравейте, бих искала да помоля за помощ по един хорар за работа. Аз задавам въпроса " Ще ми се обадят ли за тази работа" .
Липсва комуникация между вас – няма аспект между управителите на 3-ти дом. така че обаждане едва ли ще има – Луната е извършила негативен аспект със Сатурн У3 за фирмата , негативен аспект с МС (кариерата) и с последен аспект също негативен с Наптун У10
Благодаря, Акрукс! На третите домове управителите са Юпитер и Меркурий , те ще направят съвпад след 2 гр.

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Хорари за работа
« Отговор #2336 -: Март 27, 2023, 12:34:49 pm »
Здравейте, бих искала да помоля за помощ по един хорар за работа. Аз задавам въпроса " Ще ми се обадят ли за тази работа" .
Липсва комуникация между вас – няма аспект между управителите на 3-ти дом. така че обаждане едва ли ще има – Луната е извършила негативен аспект със Сатурн У3 за фирмата , негативен аспект с МС (кариерата) и с последен аспект също негативен с Наптун У10
Да, права си аз гледам четвъртите и се обърках. Още веднъж благодаря!

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Хорари за работа
« Отговор #2337 -: Март 28, 2023, 09:20:44 pm »
Ако У5 и У10 са една и съща планета, може ли да считаме, че е налице аспект (т.е. планетата съвапада сама със себе си?).
Всяка планета има управление над 2 дома, а Светилата по един, така се обхващат всички 12 знака. Не, няма наличие на аспект и не съществува такова понятие като "планетата съвпада сама със себе си ". Разглежда се статуса на планетата, която управлява тези два дома и дали нейната природа е в синхрон с аналогиите на дома. Пример : Венера като управите на 5 и  10 дом, ще е по-полезна за делата по 5 ти, защото са й близки по значение, отколкото тези на 10 дом. Тя не е по управлението, а по удоволствията. В това е спецификата, не в това че  е една и съща планета.

Благодаря!
Марс предполагам управлява по-добре 10д от 4 д, но Меркурий 7д или 9д - къде по-добре търгува и комуникира?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2338 -: Март 29, 2023, 11:27:00 am »
Да, Марс, даже и да няма есенциални достойнства, това не му пречи да управлява по 10 дом, защото може да има опит.
Меркурий е диалогичен и лъжец, но е непостоянен, той също не става за управление.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Хорари за работа
« Отговор #2339 -: Март 29, 2023, 05:52:50 pm »
Рени, балгодаря!

< Коригирам се Меркурий отговаря за 6д, 7д, 9д - с две думи там съм ненадеждна, това, което описа.>

И като един комуникатор да попитам отново - управител на 3 дома в интерсептиран знак е кофти, кофти, особено за У1, + у3+у12, нали?

<Може това, че са във взаимна рецепция по дом и по знак, + триплицитет, да помага на двете планети малко, но това не решава основния проблем.

Нито слънце в падение, макар и подкрепено, нито перегрин Сатурн в Дева, изглеждат способни да поемат управлението по триплицитет на д 1,3, 6, 7, 9, 12. И като сметнем управляваното от самите тях, какво остана да работи в картата? Евентуално 11 д, 4д на есенциален Марс, но извън секта, <и дали все пак> - подкрепяната от него Венера - поне на у5,  +у 10  - във взаимна рецепция с Ма и Ме? Само, че малефикът е в основата, а се афишира с Венера отпред, кадифе на острието.>
« Последна редакция: Март 29, 2023, 05:57:51 pm от terrarossa »