Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334627 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #945 -: Март 05, 2017, 05:05:58 pm »
Ех, жалко. :( Благодаря за отговора, Веско. Така погледнато, сигурно и преговори няма да има или пък ще са крайно непродуктивни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #946 -: Март 05, 2017, 05:07:11 pm »
Или, ако случайно стане, то със забавяне. Може да има и някаква промяна в условията или да се добавят допълнителни опции. Работодателят е представен от ретроградна Венера, Луната ще направи тригон с ретрограден Юпитер в 3 дом, последният ѝ аспект е опозиция със Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #947 -: Март 05, 2017, 05:11:17 pm »
Благодаря, Лили. Промяна в условията е напълно възможна, не е уточнен договорът още. Може би 1 месец време е твърде амбициозно, но поне да се преговаря в посока подписване ми се иска.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #948 -: Март 05, 2017, 05:15:31 pm »
Благодаря, Лили. Промяна в условията е напълно възможна, не е уточнен договорът още.

Сега нали и Венера тръгва в ретро движение. Преразглеждане на финансови условия и параметри не е изключено, предоговарянето може и да е в такава посока. В случая работодателят е представен от ретро Венера – според мен може да гледа той да е печелившата страна в тези евентуални отношения, вместо да се търси взаимна изгода. Все пак имай едно наум.

Твоите и техните финанси са свързани – имате един управител, Меркурий. Но е неблагоприятно поставен – в 8 дом, в знак на заточение, невидим, близо до Нептун. Но тъй като е в съвпад със сигнификатора на кверента, може да загатва за това, че и на теб някои моменти в това сътрудничество не са ти напълно ясни, особено финансовата перспектива.

« Последна редакция: Март 05, 2017, 05:19:05 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #949 -: Март 05, 2017, 05:26:02 pm »
Наистина не са ми ясни доста неща от очакваното сътрудничество. Този догвор ми трябва повече от гледна точка на контакти. Във финансов план няма да се изненадам да е разочарование, ще гледам поне да не съм на минус.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #950 -: Март 05, 2017, 07:08:53 pm »
До 1 месец ще подпиша ли договор? За нов професионален ангажимент става въпрос. Гледах лунара, но се изкуших да пусна и хорар.
Луната е извършила секстил с Венера У10 в 9д, но тъй като е ретроградна може да има известно забавяне или спънки относно професионалното развитието и юридическото оформяне на договарянето. Юпитер в 3д. също е ретрограден, но хубавото е, че и с него Луната предстои да извърши хармоничен аспект. Последен аспект на Луната е секстил с Марс съУ9 в 9д, тъй че нещата ще приключат благоприятно за теб по отношение на работата, 9д е 4-ти от 6-ти.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #951 -: Март 06, 2017, 05:59:22 am »
Благодаря, Акрукс, този прочит на картата ми дава допълнително сили. :58:

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Хорари за работа
« Отговор #952 -: Март 06, 2017, 10:45:43 am »
Здравейте, от няколко месеца не мога да си намеря работа. Какво казва тази карта според вас? Въпросът е дали ще започна работа до два месеца? Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #953 -: Март 06, 2017, 01:43:21 pm »
Здравейте, от няколко месеца не мога да си намеря работа. Какво казва тази карта според вас? Въпросът е дали ще започна работа до два месеца? Благодаря предварително!
Луната е без курс, няма какво ново да се случи, извършила е хармоничен аспект с Венера У6, която е ретроградна-  може да се върнеш към стара работа или дейност, с която си изкарвала пари, тъй като Луната е У2, У3- търговия на дрехи, козметика

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Хорари за работа
« Отговор #954 -: Март 06, 2017, 02:05:42 pm »
Луната е без курс, няма какво ново да се случи, извършила е хармоничен аспект с Венера У6, която е ретроградна-  може да се върнеш към стара работа или дейност, с която си изкарвала пари, тъй като Луната е У2, У3- търговия на дрехи, козметика

Мерси, Акрукс! Аз пак към старата си дейност искам да се върна, която е свързана с изкуство, но искам да е на ново работно място с добро заплащане :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #955 -: Март 06, 2017, 02:08:31 pm »
Мерси, Акрукс! Аз пак към старата си дейност искам да се върна, която е свързана с изкуство, но искам да е на ново работно място с добро заплащане :)
разбирам,  затова Венера У6 е в 11д.  :)
Луната е извършила хармоничен аспект с Юпитер съУ11, но и той е ретро, така че ще стане по трудния начин или по-бавно от очакваното
Меркурий У1, У5 скоро ще извърши съвпад в 11д. със Слънцето, естествения У5, така че има изгледи за нова работа, свързана с изкуство
« Последна редакция: Март 06, 2017, 02:15:31 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #956 -: Март 07, 2017, 05:45:34 pm »
Предложиха ми работа в една фирма и се чудя дали да приема, заради условията. Въпросът е дали ще започна работа
А в момента работиш ли?

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Хорари за работа
« Отговор #957 -: Март 07, 2017, 07:44:07 pm »
А в момента работиш ли?

Самоосигурявам се, но бях със счупен крак и реално не съм работила от няколко месеца и нещата се закучиха, затова не знам как да се определя - работеща или не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #958 -: Март 07, 2017, 07:51:37 pm »
Самоосигурявам се, но бях със счупен крак и реално не съм работила от няколко месеца и нещата се закучиха, затова не знам как да се определя - работеща или не.
имах предвид дали имаш работа и питаш за следваща такава, а не дали в момента работиш, кой те осигурява- работодател или сама
Меркурий У1 на К11 опказва, че те интересува новата работа
Луната от 2д ще извърши хармоничен аспект с Нептун У11 , със Слънцето и с Меркурий У1, У5, така че откъм пари ще си добре на новата работа, ще си удовлетворена и ще се чувстваш като у дома си

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #959 -: Март 14, 2017, 01:02:10 pm »
Добър ден! Ще започна ли работа във фирмата, за която си мисля. Свързано е с пътувания и имам колебания.  :58: