Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327371 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Хорари за работа
« Отговор #330 -: Януари 09, 2016, 10:47:47 am »
А по колко часа работиш? Нали щели да увеличават глобите на работодатели, които не осигуряват работниците си реално?

Всеки ден работя различно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #331 -: Януари 11, 2016, 02:07:32 pm »
Вече съвсем се отчайвам в тоя тъп град, отвратително място.

Ще си намеря ли работа в близките няколко месеца, поне до края на пролетта?

Става въпрос за целодневна работа, на трудов договор, а не дистанционна заетост.

11.01.2016, Варна, 13:46 ч.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #332 -: Януари 11, 2016, 02:27:17 pm »
Ще си намеря ли работа в близките няколко месеца, поне до края на пролетта?

Става въпрос за целодневна работа, на трудов договор, а не дистанционна заетост.
11.01.2016, Варна, 13:46 ч.
Луната отива към съвпад с МС и е в сходящ хармоничен аспект с Венера У6, а последен неин аспект е секстил с Уран У10- все нещо ще изникне неочаквано, което да приключи удовлетворяващо за теб, по отношение на въпроса, а дотогава ще си правиш преводите вкъщи- ретро Меркурий У1 в 9д отива към съвпад с У4.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #333 -: Януари 11, 2016, 02:30:56 pm »
Благодаря, Акрукс!  :)

И преводи няма през последните месеци, положението с тази професия стана съвсем отчайващо.

Кандидатствах в петък за една сезонна работа /в отдел Резервации/, но и там трудно стават нещата, особено за човек, който от 10 години е извън бранша.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #334 -: Януари 11, 2016, 04:29:18 pm »
Вече съвсем се отчайвам в тоя тъп град, отвратително място.

Ще си намеря ли работа в близките няколко месеца, поне до края на пролетта?

Става въпрос за целодневна работа, на трудов договор, а не дистанционна заетост.

11.01.2016, Варна, 13:46 ч.
След 3-4 седмици може да има такава възможност. Луната към МС и към Сатурн.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #335 -: Януари 11, 2016, 04:35:59 pm »
Може да се обадят и ония с новопредложената глупава длъжност. Кандидатствах за една длъжност, уж бях одобрена, сега изведнъж се е появил друг фаворит и ми предлагат какво да е, за отбиване на номера.

Обаче ми се струва, че по-скоро 3-4 месеца ще са. Луната е във фиксиран/сатурнов знак, моят сигнификатор е ретрограден и също сатурнов.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #336 -: Януари 11, 2016, 05:04:49 pm »
Все пак Сатурн е в ъглов дом, и във взаимна рецепц. със Слънцето. Меркурий ще смени фаза-Луната почти на МС. Ще излезе възможност и то най-вероятно чрез познати. 9 дом се свързва и с информация от другите хора, като 3 от 7 дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #337 -: Януари 11, 2016, 05:06:29 pm »
И това беше чрез познати, за пръв път в живота ми такъв шанс. Но се оказа менте.

Благодаря!  :58:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #338 -: Януари 11, 2016, 05:11:25 pm »
Обаче ми се струва, че по-скоро 3-4 месеца ще са. Луната е във фиксиран/сатурнов знак, моят сигнификатор е ретрограден и също сатурнов.
Аз казвам 7-8 седмици.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #339 -: Януари 12, 2016, 08:32:12 am »
Да, може би 3-4 месеца и да, вероятно на място, където преди си кандидатствала, но си била отхвърлена. Провери си старите контакти.
« Последна редакция: Януари 12, 2016, 10:14:42 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #340 -: Януари 12, 2016, 12:29:35 pm »
Благодаря.

Нямам стари контакти, които биха били от полза. А всички нови контакти през изминалата юпитерова година се оказаха измамни и неблагонадеждни.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #341 -: Януари 15, 2016, 03:10:02 pm »
Здравейте,

Искам да ви помоля за помощ по този хорар.

"Х. ще подава ли още жалби/оплаквания срещу мен?"


Благодаря!
« Последна редакция: Януари 16, 2016, 11:01:39 pm от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #342 -: Януари 15, 2016, 03:14:05 pm »
Да каже на малкия си сополанко, че награди трябва да се заслужат!  :012:

Аман, как си възпитават децата - сякаш целият свят им е длъжен!  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #343 -: Януари 15, 2016, 04:03:31 pm »
Уф, нямам думи от такива майки, които само си раздуват и без това въздушното его на децата без да осъзнават, че това в живота ще им изиграе лоша шега.
За себе си разбрах урока - "Направи добро и изяш дърво" ;D  Що ли ми трябваше и на мен да им търся награди и да ги организирам, трябваше да си стоят в нищото, както досега - никакви изненади, нищо позитивно и мотивиращо. Явно понякога просто не си струва... :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #344 -: Януари 15, 2016, 04:17:38 pm »

За себе си разбрах урока - "Направи добро и изяш дърво" ;D 


Щях да пиша същото, само че с малко по-различна дума накрая  ;D

Да се надяваме, че ще се кротне майката - тя е представена от ретро Юпитер в знак на падение, но съвпадът с Раху го напомпва със спортна злоба и хъс. Но също така и с тенденция да блъфира - и Юпитер в недобро космично състояние, и Раху се славят именно с такива изяви.

Между твоя и нейния сигнификатор има тригон, но и двамата са ретроградни - дано това да удари спирачки на ситуацията и куражът на дамата да е само на приказки срещу вятъра. Освен това е в знак, който се управлява от твоя сигнификатор, а твоят сигнификатор е в знак на нейното падение. Я да видим срещу кого е тръгнала да се пени?  :012:

Луна в кардинален дом и кардинален знак дава бързо развитие на ситуацията. Интересно, в партилен съвпад по градус с твоите Слънце и Юпитер - много точно описва ситуацията с благотворителността. Както неведнъж сме се убедили вече, благотворителните пориви често се наказват в нашето общество.  ;D

На Луната накрая ѝ предстоят хармонични аспекти с Венера и Сатурн, дано това да изглади конфликта, а квадратът им с нейния сигнификатор да ѝ възпре ентусиазма. Повече бих се притеснила, ако предстои квадрат с Марс - към Луната или Юпитер.

Пий една студена вода и не си губи времето с истерички.  :012:

Само малко ме притеснява, че Луната е в растяща фаза и в апликираща квадратура със Слънцето - да не вземе да налее още масло в огъня. Твоят сигнификатор е изгорен от Слънцето, което управлява 4 дом - изходът от ситуацията. Затова ми се струва, че краят е малко неясен, поне засега. Вероятно нещата няма да утихнат много бързо, има още да се пени. Но се надявам все пак да не подаде жалба, а ако реши да я подаде - жалбата да остане неуважена.

Ако разглеждаме подаването на жалба по нейния 3 дом, по-скоро се надявам да блъфира. Освен това в знака на ЛФ есенциални достойнства има твоят сигнификатор - не знам дали е фактор, но за всеки случай го взех под внимание.

« Последна редакция: Януари 15, 2016, 04:40:52 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui