Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327129 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #345 -: Януари 15, 2016, 04:45:26 pm »
И с това е свързан хорара, въпреки че не знам дали часът, по който построих картата е валиден, тъй като зададох въпроса към обяд, но не помня към колко часа.
И аз си мисля, че не си уцелила часа на въпроса и картата е нереална, защото по нея излиза, че си в хармонични отношения както с майката, така и с колегите си, а в действителност не е така, според това, което пишеш по случая.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #346 -: Януари 15, 2016, 04:54:07 pm »
Романтика, а 14.44 е часът, когато решаваш да зададеш въпроса във форума?

На мен ми се е случвало да изникне въпрос в определено време, но да продължавам да го обмислям и след това да формулирам хорарен въпрос по-късно. Доколко реалистично отразява ситуацията не мога да кажа, субективно е.

Сред някои професионални астролози има и друга практика - разглеждат въпроса с часа, в който са го получили/прочели, а не когато е бил зададен. Но във форумен формат на общуване това не е приложимо, ще има различни интерпретации. Понякога така се процедира, ако въпросът се отправя към конкретен астролог.

---
ПП. Луната е в терма на Юпитер - от една страна е по-добре от терма на малефик, но от друга страна от благоволението на квезита зависи развитието на въпроса. Ако все пак разгледаме въпроса с този час, опонентката ти не е представена в особено благоприятна светлина - тази позиция на Юпитер дава склонност да блъфира, да изопачава истината /фактите/ в своя полза, а също така сочи човек с фалшиви добродетели, които обаче задължително се развяват като байрак и се тикат под носа на обществото. Ще симулира оскърбен морал и накърнено чувство за справедливост.

От гледна точка на детето нещата изглеждат по друг начин, донякъде може да се разбере реакцията му. Но и да получи още една награда пост фактум /за компенсация на претърпени "морални щети"/, това не решава проблема. Въпросът не е само в наградата, а в емоцията, изживяването - да му бъде връчена пред други другарчета на тържествена церемония. А заради един накърнен сополанко не можеш да правиш самодейност и да организираш още едно тържество.  ;D


« Последна редакция: Януари 15, 2016, 05:44:58 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за работа
« Отговор #347 -: Януари 15, 2016, 09:16:48 pm »
Лили, много ти благодаря!

А 14.44 е часът, когато решаваш да зададеш въпроса във форума?

Едва тогава успех да си погледна телефона и затова пуснах хорара с този час.

ПП. Луната е в терма на Юпитер - от една страна е по-добре от терма на малефик, но от друга страна от благоволението на квезита зависи развитието на въпроса. Ако все пак разгледаме въпроса с този час, опонентката ти не е представена в особено благоприятна светлина - тази позиция на Юпитер дава склонност да блъфира, да изопачава истината /фактите/ в своя полза, а също така сочи човек с фалшиви добродетели, които обаче задължително се развяват като байрак и се тикат под носа на обществото. Ще симулира оскърбен морал и накърнено чувство за справедливост.

Това е много точно! Майката стана за смях на всички деца и техните родители. По телефона ми се обадиха неочаквано родители, за да ми окажат подкрепа. Тя е адвокат и все търси слабите места в другите, без да погледне треските, които създава на собствения си син.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #348 -: Януари 15, 2016, 09:19:45 pm »
С практикуващ адвокат да си нямаш работа, ще те изкара по-чер от дявола  :012:

Те такива пред нищо не се спират, тук има и накърнено его, честолюбие. Надявам се да не тръгне да пуска жалби за спорта.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #349 -: Януари 18, 2016, 05:36:33 pm »
очертава ли ми се нова работа..или ще се задържа на тази
проблеми в работата ,неразбирателства с шефове ,дали управителя на 7-ми -сатурн не показва точно това..
благодаря :)
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #350 -: Януари 18, 2016, 09:32:28 pm »
хорара е на сестра ми и по нейна молба... така , днес са и предложили работа, но има съмнения, та въпроса й е това ли е нейната работа? Ще и хареса ли ,ще се чувства ли добре?

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #351 -: Януари 19, 2016, 02:06:14 pm »
Здравейте,
От днес съм без работа :( Ще намеря ли скоро "моята" работа?
Благодаря, на всички, които им се занимава с моя въпрос.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #352 -: Януари 19, 2016, 03:52:16 pm »
хорара е на сестра ми и по нейна молба... така , днес са и предложили работа, но има съмнения, та въпроса й е това ли е нейната работа? Ще и хареса ли ,ще се чувства ли добре?
Луната е извършила тригон с Мерка У1, У10 в неин 5д и последно ще направи тригон със Слънцето там- би трябвало да ѝ хареса, работата е на ниво, може да има бюрократични спънки, заради ретроградието.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #353 -: Януари 19, 2016, 03:58:26 pm »
Здравейте,
От днес съм без работа :( Ще намеря ли скоро "моята" работа?
Благодаря, на всички, които им се занимава с моя въпрос.
Днес Луната е в близнаци а в картата ти е в телец, значи картата не е от днес.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #354 -: Януари 19, 2016, 04:04:43 pm »
Да, вчера я направих като ми връчиха документа, а днес я пуснах във форума

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #355 -: Януари 19, 2016, 05:26:54 pm »
Луната е извършила тригон с Мерка У1, У10 в неин 5д и последно ще направи тригон със Слънцето там- би трябвало да ѝ хареса, работата е на ниво, може да има бюрократични спънки, заради ретроградието.

Акрукс Плами и аз ти благодарим , както винаги си доста точна , работата е на ниво наистина в Британска рекламна агенция в представителството й в София

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #356 -: Януари 20, 2016, 01:30:25 pm »
Zdraveite predvaritelno se  izvinqvam za latineca na vsichki ,no nqmam kirelica na tozi komputur-Ot dosta vreme sum bez rabota ,vuprosut mi e she si namerq li skoro takava .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #357 -: Януари 20, 2016, 01:47:05 pm »
Zdraveite predvaritelno se  izvinqvam za latineca na vsichki ,no nqmam kirelica na tozi komputur-Ot dosta vreme sum bez rabota ,vuprosut mi e she si namerq li skoro takava .
Ади, къде се изгуби, душа? Нали беше започнала преди да работиш, не се ли установи там? По тази карта не ти се дава да започнеш престижна работа, както и основна работа на трудов договор. Виждам, че си го закъсала за пари и това ти е основна грижа- Луната У2 в 1д е в разходяща опозиция със Сатурн У8. Може да намериш някаква работа, която да не е съвсем легална, по Марс У12, съУ6 в 6д, който е в сходящ секстил с ретро Мерка У1, който пък от своя тсрана отива към съвпад с Плутон съУ6 в 8д.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #358 -: Януари 20, 2016, 04:19:59 pm »
Ади, къде се изгуби, душа? Нали беше започнала преди да работиш, не се ли установи там? По тази карта не ти се дава да започнеш престижна работа, както и основна работа на трудов договор. Виждам, че си го закъсала за пари и това ти е основна грижа- Луната У2 в 1д е в разходяща опозиция със Сатурн У8. Може да намериш някаква работа, която да не е съвсем легална, по Марс У12, съУ6 в 6д, който е в сходящ секстил с ретро Мерка У1, който пък от своя тсрана отива към съвпад с Плутон съУ6 в 8д.
Ne  sum se izgubila nqmam net,blagodarq za otgovora ,kakto vinagi si prava , zakusala sum go za kinti,a za predishnata rabota prosto redovna smqna ne me ustroiva , a i parite bqha smeshni i kato si poemesh i putnite i si na nula .

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #359 -: Януари 20, 2016, 09:49:50 pm »
Здравейте.
днес вече бях на интервю за работа. Ще ме харесат ли ?
Благодаря