Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327047 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #375 -: Януари 29, 2016, 03:36:19 pm »
Здравейте,

Искам да помоля да ми помогнете с мнение - предстои ми да представям отчет за дейността, която съм извършила пред ръководството и колегите на общо събрание. Това е и въпросът ми - ще бъде ли приет добре? Въпреки че може би не трябва да пускам хорар... ;D

Мисля, че картата показва неприятното положение, в което се намирам и трудността, която срещам от страна на колегите - У1 в 11 дом, кв. с Юпитер У11/12. Марс на МС, вероятно показва непрестанните конфликти :017: Има ли нещо позитивно, на което мога да разчитам по хорара?

Благодаря!
Романтика, мисля си, че бъркаш като гледаш колегите си по 11д, както и това, че ти предстои представянето на отчета там- все пак няма да го представяш пред творчески колектив, а пред работен колектив. Колегите ти са по 7д и в случая Луната описва въпроса, така че картата си е напълно радикална. Действително въпросът е зададен в часа на Слънцето, а Луната, освен колегите ти, описва и въпорса, а тя е в сходящ тригон със Слънцето в твоя 1д, а след това извършва секстил със Сатурн У1- според мен ще се справиш добре с представянето на дейността си през годината. И идва след това квадратът на Луната У7 с Меркурий У5, У6, У8 и Плутон У10- 5д са децата, 6д са ежденевните ти задължения, включващи тях, а 10д е кариерата ти, твоя престиж и репутация, също така и ръководството- може би няма да бъде подминат факта, относно случая с недоволаната майка на едно от децата, което беше пренебрегнала при раздаването на символични награди, отпуснати с чужди средства. Последен апсект на Луната У7 е опозиция с Уран съУ1 на К3 и едва ли в крайна сметка ще си напълно удовлетворена по въпроса.   
Марс У3, У10 в 9д на МС описва това, което ти предстои да правиш- отчет на дейността ти в училището пред ръководството, а не както си се изразила "непрестанните конфликти" , но действително конфликт може да има- Слънцето, което е диспозитор на заключен знак в 7д. и се намира в твоя 1д, т.е. явява се едновременно съУ7 и съУ1, е в сходящ квадрат с Марс У3, У10 на МС, в 3д на острещната страна- 7д, освен колегите ти описва и явните врагове, каквато е майката, която открито е заявила, че няма да ти се размине току-така.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #376 -: Януари 29, 2016, 07:22:55 pm »
Всичко е наред, Романтика, всичко важно е в твоя власт! Самовлюбеността на началството няма да промениш, по-скоро ще се радва да сподели с теб лаврите за работата ти. Тоест, на този етап обслужваш интереса му и е ок. Колегите ще си затраят да видят посоката на вятъра.
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #377 -: Януари 29, 2016, 08:10:54 pm »
Романтика, радвам се, че не си притеснена силно от предстоящото може  събитие - със Слънце в 1 дом няма как да иначе. По-скоро си решена да се докажеш. :)
Казваш, че се притесняваш от колегите си, но мисля че всъщност повече те вълнуват шефовете - Плутон сУ 10 дом в твой 12, почти на АСЦ, а Марс на К10 - смяташ ги за силни, а може даже и агресивни в методите си. Марс е направил вече квадратура към Слънцето - и да е имало търкания между вас, това няма да повлияе на отношението им към отчитането на работата ти.
Сатурн, У1 е в 11 дом и това много точно отразява въпросът ти - предстои ти групово мероприятие/заседание и му предстои секстил от Луната, У7 - колегите ти, като преди това тя прави тригон със Слънцето.
Според мен всичко ще мине добре и няма да има спънки от страна на колегите ти, даже може да те изненадат приятно с отношението си.
« Последна редакция: Януари 29, 2016, 08:13:28 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за работа
« Отговор #378 -: Януари 30, 2016, 07:23:09 pm »
Много благодаря, че се отзовахте Лили, Акрукс, Дияна и Делфин :-*

Положението на работата не е добро. Допитала съм се до различни колеги, изчетох една камара нормативни документи и разбирам как ръководството явно умишлено спира работата ми - не ме пращат на безплатните обучения, дават ми постоянно противоречива информация, объркват ме, не ми казват важни неща и т.н. Някои от колегите продължават да пускат различни слухове за мен, че съм правила секта с децата ;D, че нищо не съм разбирала, за какво съм им била, само съм им пречила и какво ли още не.
Накратко - як психически тормоз (с това ще запомня пред Сатурновото завръщане съвпад МС). Чувствам се като самотен войн срещу цяла армия, но до последно ще си търся правата (те точно с това не са свикнали - някой да им опонира и да им казва директно, че нещата са грешни)!

Иначе по хорара - ще ви пиша как е минало!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #379 -: Януари 30, 2016, 07:24:55 pm »
Чак до секта ли го докара?  :043:

Не мога да повярвам какво могат да измътят изкривените лелчински мозъци!  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за работа
« Отговор #380 -: Януари 30, 2016, 08:46:31 pm »
Само секта ли? Още не си ли започнала да развращаваш невинните дечица? :29:

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за работа
« Отговор #381 -: Февруари 01, 2016, 10:12:20 pm »
От няколко месеца съм изключително зает, но резултатите не тези, които търся. Бих искал да попитам ще имам ли успех с проектите, с които съм се захванал. Благодаря предварително.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #382 -: Февруари 04, 2016, 06:21:14 pm »
Имам огромни труднсоти в работата..ще запазя ли мястото си там..?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за работа
« Отговор #383 -: Февруари 15, 2016, 06:44:24 pm »
Ще ви омръзна с хорари, затова обещавам този да е последния ;D

"Ще успея ли да си намеря друга, по-добра, работа до 6 месеца?"

Благодаря!

Просто 6 месеца вече нон-стоп стрес мелачка ми идват в повече. Опитах се да скалъпя нещо по картата, но като гледам кофти аспекта между У1 и Луната малко ме съмнява да успея...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #384 -: Февруари 15, 2016, 06:54:22 pm »

"Ще успея ли да си намеря друга, по-добра, работа до 6 месеца?"


Напротив, според мен даже имаш шанс за нещо по-добро и с по-високо заплащане.

Луната е есенциално силна, фазова, не е без курс. Твоят сигнификатор също е силен, а опозицията с Луната вече е разходяща и не е последен аспект на Луната, има и други - положителни.

Само че с 10 дом и у10 няма връзка, за да се даде окончателно потвърждение. Но възможности за подобряване на професионалното положение би трябвало да имаш. Може да не е точно по специалността ти и да не се вмества в представата ти за кариерно развитие, но условията ще са по-добри.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #385 -: Февруари 15, 2016, 07:54:44 pm »
"Ще успея ли да си намеря друга, по-добра, работа до 6 месеца?"
Кофти аспектът на Луната с У1 е разходящ, а ти пидаш за бъдеще време- гледат се сходящи аспекти, марс У1 е екзалтиран в 28-мия градус на козирог, в който се намира Венера У2, У7 в 10д- за теб по-добрата работа означава по-добро заплащане, хармонични отношения с колегите и да е престижна, а последният аспект на екзалтираната в телец Луна на К2 е именно тригон с Венера. Разходящията опозиция на Луната У4 с Марс У1, който от своя страна е извършил хармоничен аспект с Юпитер У9, който пък  еретрограден, показват може би че трябва да се ориентираш по-далеко, че нямаш шанс на населеното място където си сега,  а дали пък няма да се върнеш на студенстката скамейка и продължиш науките за по-висока квалификация?

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за работа
« Отговор #386 -: Февруари 15, 2016, 10:37:56 pm »
Съгласна с доводите на Лили и Акрукс. Само дето ти работа не търсиш, а тя няма да те намери. Допълнителна работа в по-свободна среда, група, кръжок, може да повиши парите и удовлетворението ти. Курс също е опция, или работа, свързана с твое хоби. Добре си, иначе, стабилизирана.
De omnibus dubitandum est

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #387 -: Февруари 15, 2016, 11:37:02 pm »
Ще ви омръзна с хорари, затова обещавам този да е последния ;D

"Ще успея ли да си намеря друга, по-добра, работа до 6 месеца?"

Благодаря!

Просто 6 месеца вече нон-стоп стрес мелачка ми идват в повече. Опитах се да скалъпя нещо по картата, но като гледам кофти аспекта между У1 и Луната малко ме съмнява да успея...

Романтика, хорарите за работа не са ми силата, но ще се пробвам.

Твоят У1 е на К8, а на асц. имаш Уран - конкретна случка буквално те е вбесила и тя е причина за хорара. Крайна си и може би не оценяваш обективно настоящата ситуация и работно място. Но през пролетта ще си промениш мнението.

Последният аспект на Луната - твой сигнификатор и управител на края на нещата, изхода (К4), е квадрат със Слънцето. Според мен в хорар квадратурата между светилата е категорично "не".

У10 - Сатурн, няма аспект нито с твоя У1, нито с Луната. Тригонът с Уран не ми е достатъчен. В 10 дом имаш Плутон (У8) - пак ядове и нерви заради работата.

У6 е добре поставен по знак. Но само толкова. Честно, засега не виждам едно потвърждение за отговор "да".

Обаче хорарът търпи динамика. Особено са картите, в които сигнификатор е ретрограден или ще става такъв.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #388 -: Февруари 16, 2016, 07:20:38 am »
Ще ви омръзна с хорари, затова обещавам този да е последния ;D

"Ще успея ли да си намеря друга, по-добра, работа до 6 месеца?"

Благодаря!

Просто 6 месеца вече нон-стоп стрес мелачка ми идват в повече. Опитах се да скалъпя нещо по картата, но като гледам кофти аспекта между У1 и Луната малко ме съмнява да успея...

Може да намериш работа. Венера упр. на 7 дом-10 от 10 ще смени знак след 3 ед. месеци или седмица. Луната прави тригон към Венера.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Хорари за работа
« Отговор #389 -: Февруари 17, 2016, 04:18:03 am »
Здравейте,
Искам да помоля за вашата помощ, сменихме от скоро държавата и се интересувам:
Ще си намеря ли работа до 1 година?
До сега съм работила като счетоводител....
Може би питам прекалено рано и за това АСЦ е ранен, но луната в 10 дом според мен отговаря на тематиката.
У1 в 6 дом пак за работа....
Ще съм благодарна ако изкажете мнение :)
« Последна редакция: Февруари 17, 2016, 04:23:33 am от poli_z »