Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327560 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #435 -: Март 19, 2016, 03:31:50 pm »
И къде да го хвърлим този поглед? И преди като пита, и сега, карта не си поставила...

akruks, вади кристалната топка.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #436 -: Март 19, 2016, 03:33:34 pm »
И къде да го хвърлим този поглед? И преди като пита, и сега, карта не си поставила...
Съжалявам, но не знам как да я кача картата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #437 -: Март 19, 2016, 03:42:30 pm »
Между упр. на 1 и упр. на 7 има "извратена" рецепция. Според класиците, дори и да станете тандем, или екип, след това ще съжаляваш.
Бизнеса е МС Водолей упр. Сатурн, предстои да стане ретрограден, а доходите от бизнеса е 11д, като 2 от Мс. Юпитер. Между Сатурн и Юпитер предстои квадрат, не ми говори за увеличение на финанси...
Класиците ли са нарекли "извратена" взаимната рецепция по заточение?  :012:
Ако парите са по 11д, то би трябвало вече да ги е спечелила, защото Меркурий У1 е в разходящ съвпад с Нептун У11, а тя тепърва пита дали ще има финансов резултат от бъдеща дейност. Всеки въпрос се описва от Луната, в лучая е У2 в 3д- пари от продажби на недвижими имоти, 2-ри от 4-ти е 5д, описан от Меркурий У1 на К11
Луната има само три аспекта, които са хармонични- разходящ тригон с Марс съУ11, сходящи със Сатурн и Уран у10

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #438 -: Март 19, 2016, 04:02:40 pm »
Eкипът е факт. Има вече съвместни сделки. Питам за бъдещ период. Като, вероятно, подтекстът е, че ако на нея и потръгнат повече нещата, е ли е възможно да се отметне? До момента аз имам повече принос, но това не ме притеснява. Опасявам се при обратната ситуация как ще се сложат нещата.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #439 -: Март 19, 2016, 04:25:37 pm »
Да ти кажа, рецепцията по заточение между вашите сигнификатори малко ми изглежда като "партньори по неволя" - има силна връзка помежду ви, особено с оглед на това, че са в съвпад с възлите, но в тези отношения всяка от страните може да действа, притисната от някакви обстоятелства и да се чувства затруднена да даде най-доброто от себе си в това партньорство. Тенденция към по-неадекватно поведение има при човека с ретрограден сигнификатор /Юпитер/, а на теб сякаш съвпадът с ЮЛВ и позицията близо до Слънцето ти пречат да оцениш ситуацията с това сътрудничество в по-дългосрочна и широка перспектива. И двата сигнификатора са в разходяща квадратура със Сатурн, което отново потвърждава предположението, че трудни обстоятелства са ви събрали заедно. Луната има един сходящ аспект - тригон със Сатурн и според мен именно трудностите ще ви мобилизират и държат заедно, всеки се бори, търси изход от неблагоприятната ситуация и това е основният двигател във вашето бизнес партньорство /"страх лозе пази"/. Предполагам, че щом си избрала тази жена за партньор, вече е издържала проверка за порядъчност и добросъвестност? Малко ме притеснява позицията на нейния сигнификатор - заточен ретро Юпитер близо до СЛВ, такава позиция по принцип дава тенденция към блъф и изопачаване на някои факти. Но може и да я описва като по-добра, обиграна и хитра търговка от теб.

Слънцето представя резултата, изхода от хорарната ситуация - позицията му в последния градус на знака може да загатва за това, че крайният резултат може да се разминава с първоначалния ти план, с визията ти за това сътрудничество. Но пък Слънцето влиза в знак на екзалтация, това е обнадеждаващ знак. Мисля, че в момента, с оглед на близостта на Слънцето и Меркурий /твоя сигнификатор/ до ЮЛВ, представата ти за това партньорство все още е някак размита - трябва малко време, за да се избистри. И ще трябват още факти, които да ти вдъхнат доверие и да наклонят везната в полза на решението за по-дългосрочно партньорство.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за работа
« Отговор #440 -: Март 19, 2016, 04:27:35 pm »
Пуснах си най-накрая една програма, да погледна нормално. Ако мисля в правилна посока, излиза, че и двете пренебрегвате себе си заради другата (в името на партньорството/приятелството, да речем). В дългосрочен план това не е много хубаво. Второ, и двете мислите за някаква Венера — в картата управлява XII дом. Вероятно си имате резерви, не ща да гадая какво точно значи. Общото между паричните У-та са Юпитер и Слънцето. На усет го слагам управител на XI дом, понеже Юпитер вече е другата жена. Като У4 не виждам особена файда от него, но да речем, че показва и имотите. Излиза, че ти повече ще милееш за бизнеса, а тя ще го слага на второ място, няма да е склонна чак толкова да жертва дивидента. Квадрата Юпитер—Сатурн, който Таис спомена — може да ѝ е стегнато около врата, да ѝ се налага/да иска да харчи… не знам. (Това "Сатурн предстои да стане ретрограден" ми се види малко far-fetched, но с изводите съм съгласен, анализът на Таис резонира с разбиранията ми.)
« Последна редакция: Март 19, 2016, 04:31:26 pm от Reptil »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #441 -: Март 19, 2016, 04:31:37 pm »
Отплеснах се и не погледнах за финансовия резултат.

Има сходящ тригон между управителите на вашите втори домове - според мен сътрудничеството ви ще донесе определени ползи, но за това, че ще потекат реки от пари, не бих гарантирала. Не виждам да е съвсем безсмислено и на загуба, но печалбите ще са по-скоро умерени. Не е изключено обаче някоя сделка приятно да ви изненада.

Ако гледаме обаче възвръщаемостта на вложените лични ресурси по 11-тите ви домове, там ситуацията изглежда по-комплицирана и трудно предвидима в дългосрочен план.
« Последна редакция: Март 19, 2016, 04:44:20 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #442 -: Март 19, 2016, 05:03:23 pm »
Съжалявам, но не знам как да я кача картата.
http://prikachi.com/images.php?images/555/8699555v.gif
Само така успях да я кача.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #443 -: Март 19, 2016, 05:08:57 pm »
Луната с хубави аспекти, сигнификатора ти ще става екзалтиращ. По твоя втори дом и осми на работодателя нещата са ми мътни заради рецепцията не мога да кажа какво ще е положението с парите. По третите домове - договорите има един разходящ квадрат...нещо не е изпълнено ли?
Вашите У1 в момента нямат аспект, но все пак Уран е на твоя територия - ползваш се с одобрение, симпатии. Скоро Слънцето се мести при него.

Последният аспект на Луната е тригон с Уран. Ами...има някакви недоразумения и недоизказани неща, но накрая ще си доволна. Ще започнеш и ще се справиш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #444 -: Март 19, 2016, 05:10:15 pm »
Eкипът е факт. Има вече съвместни сделки. Питам за бъдещ период. Като, вероятно, подтекстът е, че ако на нея и потръгнат повече нещата, е ли е възможно да се отметне? До момента аз имам повече принос, но това не ме притеснява. Опасявам се при обратната ситуация как ще се сложат нещата.
рецепцията по заточение показва, че всяка е затруднена да действа самостоятелно, но съвместно може да сте си в услуга, като за разлика от даден аспект, който минава и отминава, взаимната рецепция е с продължителен ефект, така че не мисля, че ще се оттегли , когато нещата при нея потръгнат напред

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #445 -: Март 19, 2016, 05:28:10 pm »
Ще перефразирам въпроса си от по-рано днес, тъй като не е съвсем конкретен.
И така, ситуацията е следната - преди 3 месеца ми предложиха да поема нова длъжност в настоящата ми работа и аз приех. Но все още не съм я поела, тъй като все трябва да върша работа на старата си длъжност. Не знам дали не ме възпрепятстват нарочно, а аз трябва да навлизам и да се подготвям за новата.
Въпросът ми е ще се справя ли добре на новата си длъжност /ако въобще започна да я работя/?
Може ли някой да хвърли един поглед? Благодаря!
http://prikachi.com/images/555/8699555v.gif
В близко бъдеще също ще изпълняваш старите задължения, поне така виждам нещата.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #446 -: Март 19, 2016, 05:32:15 pm »
Луната с хубави аспекти, сигнификатора ти ще става екзалтиращ. По твоя втори дом и осми на работодателя нещата са ми мътни заради рецепцията не мога да кажа какво ще е положението с парите. По третите домове - договорите има един разходящ квадрат...нещо не е изпълнено ли?
Вашите У1 в момента нямат аспект, но все пак Уран е на твоя територия - ползваш се с одобрение, симпатии. Скоро Слънцето се мести при него.

Последният аспект на Луната е тригон с Уран. Ами...има някакви недоразумения и недоизказани неща, но накрая ще си доволна. Ще започнеш и ще се справиш.
Много благодаря! :58:
За парите - не очаквам никаква промяна. А недоизказани неща със сигурност има - това в нашата работа е закон, но те се разбират в последния момент, за да ти дойде като гръм от ясно небе.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #447 -: Март 19, 2016, 05:33:11 pm »
В близко бъдеще също ще изпълняваш старите задължения, поне така виждам нещата.

Заради сходящият тригон на Луна към Сатурн?

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #448 -: Март 19, 2016, 05:36:37 pm »
Акрукс, и аз мисля, че ще ги изпълнявам, но май работодателите на това и разчитат. Но дали ще трябва да работя и на двете длъжности, защото все пак си има човек на старата ми позиция и той не е от вчера.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #449 -: Март 19, 2016, 06:00:15 pm »
Акрукс, и аз мисля, че ще ги изпълнявам, но май работодателите на това и разчитат. Но дали ще трябва да работя и на двете длъжности, защото все пак си има човек на старата ми позиция и той не е от вчера.
И ти последно на коя позиция си- на новата или на старата? Ако има човек на старата ти какво правиш на нея, а не си на новата? Назначена ли си на новата или е било само устна договорка? Слънцето У1 сменя знак в рамките на хорара- предстои ти промяна, но на личностно ниво, а не във връзка с кариерата, с Венера У10 са в един знак, но не са извършили аспект, няма и да извършат- на нея предстои съвпад с Нептун в 7д- има някакъв фалш от страна на колежки.