Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327457 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #630 -: Септември 06, 2016, 04:19:39 pm »
Здравейте, ще се радвам, ако някой ми отговори на въпроса-
,,Ще загубя ли работата си?"
Не, няма.

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хорари за работа
« Отговор #631 -: Септември 06, 2016, 04:25:12 pm »
Не, няма.
Много благодаря Акрукс!
В темата за соларите ще кача солара, и ще обясня накратко казуса :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #632 -: Септември 07, 2016, 02:54:37 pm »
Жена, която не работи от много време, иска да започне работа и се притеснява как ще й се получат нещата. Пита дали до 1 месец ще има някакво предложение. Ето картата й:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #633 -: Септември 07, 2016, 03:02:09 pm »
Боболина, а какво е твоето предположение по картата?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #634 -: Септември 07, 2016, 03:44:20 pm »
Жена, която не работи от много време, иска да започне работа и се притеснява как ще й се получат нещата. Пита дали до 1 месец ще има някакво предложение. Ето картата й:
Работа засега не, но може да получава пари от бюрото на труда- да запише оттам някой курс.
« Последна редакция: Септември 07, 2016, 11:19:15 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #635 -: Септември 07, 2016, 04:04:12 pm »
За конкретно предложение достатъчно указания засега не виждам. Но ми се струва, че при нея има някакъв проблем със социалните контакти и затова вратичката не се отваря. Може да подхожда малко по-припряно, в отношенията с висшестоящи също. За да се раздвижат нещата при нея, са нужни повече социални контакти. Също така, дори ако приемем, че питащата е добър специалист, според мен не успява достатъчно реалистично да оцени ситуацията и своите възможности на този етап, затова нещата с намирането на подходяща работа буксуват.

Скоро нейният сигнификатор сменя знак и влиза в знака на МС и Венера, това предполага по-добри шансове интересите на питащата да се срещнат с интересите на някой работодател. Луната в хорара не показва светкавично развитие, но не е и без аспекти, за да говорим за трайна стагнация и липса на каквито и да било алтернативи.

Боболона, откъде е тоя наплив на въпроси от трети лица? Отдавна ми се ще да питам. Не го казвам със задна мисъл, но ми направи впечатление колко хора задават въпроси към форума през теб. Много срамежливи! /и картите се пускат анонимно, дори се пази в тайна населеното място/

« Последна редакция: Септември 07, 2016, 04:13:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #636 -: Септември 07, 2016, 05:02:11 pm »
Делфин, моето предположение по картата не беше добро, но се надявах да се дължи на повърхностното ми разбиране на хорарите.

Акрукс, благодаря за отговора. За Бюрото по труда не знам дали има права, ще й кажа да си провери. По-скоро спомена, че мисли за чужбина да потърси работа, през агенция или по друг начин, предвид по-ниската безработица там и по-високия стандарт на живот.

Лили, благодаря за коментара. Относно питането ти към мен, защо си се чудила дълго, питай смело каквото те интересува. :08: Имам доста контакти, а и нови такива в последно време - смяна на приятелските компании, покрай любовта ми, във връзка с хобитата ми и т.н. Така като се заговорим с някои хора, предвид това, че съм контактна и лесно говоря с непознати, става въпрос и за интересите ми към астрологията. Случва се най-редовно да спорят с мен за предиктивните възможности на астрологията. И стигаме до хорарните въпроси, съответно пожелават да попитат нещо, но не и да се регистрират във форума с цел публикуване на 1 въпрос и изчезване. Мястото аз трия, тъй като аз строя картите и това ми е стил на правене на картите.

Ти какво имаш предвид под "задна мисъл"? И през ум нямаше да ми мине, че може да имаш задна мисъл при такова питане, бих го определила като елементарно любопитство. Сега като се замисля, в някакъв форум бях чела, че някой си пускал хорарни въпроси и имал клиенти, на които продава отговорите! :043: Не знам дали това беше написано за сериозно. Аз съм си плащала за хорарни въпроси преди време на астролози, които се занимават професионално с това и отговорите, които съм получавала са били от порядъка на 2-3 страници. Не знам дали някой наистина би се съгласил да плаща за едно да/не и евентуално 1-2 реда покрай тях, аз поне не бих била такъв "шаран". Но може би имаш предвид друго под "задна мисъл"?
« Последна редакция: Септември 07, 2016, 05:08:03 pm от Bobolina »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #637 -: Септември 07, 2016, 05:06:51 pm »
Добро или не предположение, е хубаво да опитваш да разчиташ картите. Така може да се случи и дискусия, което ще е чудесно  :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #638 -: Септември 08, 2016, 10:49:11 am »
Акрукс, имаш огромни благодарности и благопожелания от жената, чиято карта гледа последно и прогнозира, че има вероятност да замине с партньора й за работа в чужбина, макар и не до 1 месец. Каза ми, че всъщност това е голямото й желание, но той като че още не е готов за тази стъпка. Затова е решила да мъчи сама въпроса с чужбина. След като се вижда в хорарната й карта, а те са с валидност 3-6 месеца по принцип, би трябвало да не й се налага да търпи още дълго, аз поне така гледам на нещата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #639 -: Септември 08, 2016, 02:20:59 pm »
Акрукс, имаш огромни благодарности и благопожелания от жената, чиято карта гледа последно и прогнозира, че има вероятност да замине с партньора й за работа в чужбина, макар и не до 1 месец. Каза ми, че всъщност това е голямото й желание, но той като че още не е готов за тази стъпка. Затова е решила да мъчи сама въпроса с чужбина. След като се вижда в хорарната й карта, а те са с валидност 3-6 месеца по принцип, би трябвало да не й се налага да търпи още дълго, аз поне така гледам на нещата.
С тайминга рядко се справям успешно, затова избягвам да давам конкретен срок за изпълнение на въпроса. Между другото коментара ми с прогнозирането го няма- някой го е забърсал  :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #640 -: Септември 08, 2016, 03:17:57 pm »
Имах късмет да го прочета преди голямото чистене :) , било е много съществен коментар, както разбирам от обратната връзка. С времето при хорарите действително нещо не се получава, но не е само при теб, не съм срещала някой, при когото правилата да сработват. Освен това, хорарите са набеждавани за краткосрочни, до 6 месеца, но аз имам такива, който са се развивали над 9. Някъде четох, че може да показват развитие и над 1 година. Ти имаш ли наблюдения за нещо като горна граница във времето, ако ти е направило впечатление при твой хорар или от обратна връзка по чужд?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #641 -: Септември 08, 2016, 10:03:12 pm »
Ти имаш ли наблюдения за нещо като горна граница във времето, ако ти е направило впечатление при твой хорар или от обратна връзка по чужд?
Получавала съм ОВ за потвърждаване на положителния отговор след 2 години, въпросът беше дали ще забременее, за себе си наскоро открих зададен въпрос през 2012, а отговор имах година и половина по-късно, дори съм забравила, че съм задавала такъв въпрос. Времето е свързано с естеството на въпроса- дали се пита за нещо в дългосрочен план или за съвсем близкото бъдеще.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за работа
« Отговор #642 -: Септември 12, 2016, 05:20:16 pm »
Здравейте момичета!
Знам,че е още рано да задавам такъв въпрос,защото е в по дългосрочен план.Малко да поясня: заговори се ,че ще се продава обекта ,където работя.Работата е сезонна,но аз съм на постоянен трудов договор.Продажбата е сигурна на 99%,и със сигурност няма да бъде осъществена до края на 2016г.Въпросът ми е:ще остана ли на същата работа за следващия летен сезон?Защото искам ако ще си търся нова работа ,то да бъде още от сега!
Благодаря ви предварително!



Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #643 -: Септември 12, 2016, 09:10:37 pm »
Луната У6 е без курс, така че няма защо да се притесняваш за работата си.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за работа
« Отговор #644 -: Септември 12, 2016, 09:36:32 pm »
Луната У6 е без курс, така че няма защо да се притесняваш за работата си.


Благодаря ти Веско!
Ще дам обратна връзка !