Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327310 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #690 -: Октомври 23, 2016, 03:40:47 am »
Здравейте :)
Ще съм благодарна ако някой се изкаже по моя хорар:
Кога ще започна работа?
Изминаха 7 месеца откакто сме в чужбина...
След 4 градуса Луната прави съвпад с Нептун. Скоро, да кажем 4 седмици - около месец. :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #691 -: Октомври 23, 2016, 03:44:03 am »
"Ще започна ли работа на договор и заплата във фирмата, която визирам?" В момента не съм ангажирана с договор към никого. Имаме някаква устна договорка с тази фирма да започна, но те са непредсказуеми и не знам какво точно биха ми предложили, дали ще ми предложат договор, или ще ме пробват без да ми плащат (нещо като стажант). Благодаря предварително.  :-*
Не. Тук Меркурий У7 бяга на Юпитер У1. Луната е без курс.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #692 -: Октомври 24, 2016, 01:10:25 pm »
Здравейте,
днес си изпратих CV-то за работа в една голяма фирма по обява, която случайно видях и реших да пробвам. Не се надявам, че ще ме извикат на интервю, но все пак въпросът е "Ще ми се обадят ли да ме поканят на интервю от въпросната фирма?".
С уточнение, че към момента работя, но доста сериозно се замислям дали да не сменя работата.
Благодаря на включилите се.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #693 -: Октомври 24, 2016, 05:55:55 pm »
Здравейте! Познат иска да сменя работата, аз питам за него дали ще получи работа на мястото, на което желае?




Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #694 -: Октомври 25, 2016, 11:00:23 am »
Здравейте,
днес си изпратих CV-то за работа в една голяма фирма по обява, която случайно видях и реших да пробвам. Не се надявам, че ще ме извикат на интервю, но все пак въпросът е "Ще ми се обадят ли да ме поканят на интервю от въпросната фирма?".
С уточнение, че към момента работя, но доста сериозно се замислям дали да не сменя работата.
Благодаря на включилите се.
Според мен няма да се стигне до интервю Ира. Мисля, че ще си останеш на сегашната работа и ако имаш някакви финансови ограничения, би трябвало да се подобрят.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Хорари за работа
« Отговор #695 -: Октомври 25, 2016, 11:28:49 am »
Здравейте! Познат иска да сменя работата, аз питам за него дали ще получи работа на мястото, на което желае?


Не мисля, че в рамките на 2-3 месеца може да стане. По-скоро някакво преместване, промяна в условията на сегашното  работно място. Луната е на празен ход, а и венера се апликира към У 6 дом, който е-условията в настоящата ти работа.
« Последна редакция: Октомври 25, 2016, 10:28:09 pm от enigma »

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #696 -: Октомври 25, 2016, 11:29:41 am »
Благодаря, Радост!
Най-късно до месец би трябвало да стане ясно и ще кажа какво е станало.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #697 -: Октомври 25, 2016, 02:09:43 pm »
С уточнение, че към момента работя, но доста сериозно се замислям дали да не сменя работата.
Благодаря на включилите се.
Взаимната рецепция между Юпитер У1 на МС с Венера У6, У10 предполага трайно обвързване с настоящата работа, не се очаква нова работа- У11 е извършил квадратура с У1.
Относно интервюто- Меркурий У1, У3 за фирмата е пред смяна на знак, който ще се случи в рамките на хорара, т.е. докато Луната е в лъв, което предполага да има промени в самата фирма, както и в комуникацията с тях, Меркурий ще извърши тригон с Нептун У3 за теб, а той е ретрограден, може на по-късен етап да се обадят.

Ira

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Хорари за работа
« Отговор #698 -: Октомври 25, 2016, 03:20:57 pm »
Благодаря, akruks!

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Хорари за работа
« Отговор #699 -: Ноември 01, 2016, 08:18:56 pm »
Здравейте!  :)

Позволявам си да пусна един хорар, чиито въпрос си зададох преди няколко дни и построих картата, но се въздържах от публикуването му ?

Давам малко ОВ по този хорар.
След масивно забавяне, поради тромав процес беше ми съобщено окончателно, че съм одобрен.  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #700 -: Ноември 01, 2016, 09:01:12 pm »
Давам малко ОВ по този хорар.
След масивно забавяне, поради тромав процес беше ми съобщено окончателно, че съм одобрен.  :)
Поздравления!  :clap:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Хорари за работа
« Отговор #701 -: Ноември 02, 2016, 04:58:31 pm »
Здравейте, в работата предстоят промени - въпросът ми е Ще си загубя ли работата.
Ще съм благодарна за мнения по хорара.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #702 -: Ноември 02, 2016, 06:47:33 pm »
И от мен един въпрос!

Започнала е масова проверка, свързана с новостите и разните планове, екипи и т.н. Проверяват всичката документация! И тъй като мен ме натовариха да отговарям за голяма част от нещата - "Ще имам ли проверка от РУО до 3 месеца?" Всичко необходимо мисля, че съм го направила. Остана ми само една статистика да обобщя, която тотално ме побърква - 7360 отговора да въведа в таблица на ексел :(

Ако някой реши да коментира му благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #703 -: Ноември 02, 2016, 07:26:36 pm »
Здравейте, в работата предстоят промени - въпросът ми е Ще си загубя ли работата.
Ще съм благодарна за мнения по хорара.
Защо подхождаш с отрицателна нагласа, можеше да попиташ дали ще запазиш работата, а не дали ще я загубиш? Промените може да те засегнат като заемане на нова позиция, но мисля ще запазиш работата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #704 -: Ноември 02, 2016, 07:39:15 pm »
И от мен един въпрос!

Започнала е масова проверка, свързана с новостите и разните планове, екипи и т.н. Проверяват всичката документация! И тъй като мен ме натовариха да отговарям за голяма част от нещата - "Ще имам ли проверка от РУО до 3 месеца?" Всичко необходимо мисля, че съм го направила. Остана ми само една статистика да обобщя, която тотално ме побърква - 7360 отговора да въведа в таблица на ексел :(

Ако някой реши да коментира му благодаря предварително!
Не се очертава да имаш проблеми с работа и документация, ще се справиш отлично!