Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327206 пъти)

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Хорари за работа
« Отговор #810 -: Януари 05, 2017, 07:11:33 pm »
в момента работиш ли?
Не

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #811 -: Януари 05, 2017, 07:26:44 pm »
Днес бях на интервю за работа.Въпросът ми е : Ще започна ли работа във фирма Х (назована по име)?
Луната У1 е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 на фирмата, но все пак вие няма да ставате партньори, за да я гледаме по твоя 7д (като назована по име), а с Юпитер У6, съУ10 е в сходяща опозиция, затова работата едва ли ще получиш, по мое мнение.

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Хорари за работа
« Отговор #812 -: Януари 05, 2017, 07:35:13 pm »
Луната У1 е в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У1 на фирмата, но все пак вие няма да ставате партньори, за да я гледаме по твоя 7д (като назована по име), а с Юпитер У6, съУ10 е в сходяща опозиция, затова работата едва ли ще получиш, по мое мнение.
Както винаги отзивчива Благодаря Акрукс  :58:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #813 -: Януари 07, 2017, 11:34:23 pm »
По хорара единственото сигурно нещо, което мога да кажа е, че каквото и решение да сте взели към момента, ще бъде променено до месец.

Планетата, отговаряща за доходите и според картата, и като класически сигнификатор е Венера в екзалтация. Луната също екзалтира, има добри аспекти. Но имаш и Юпитер на К2. Доходи ще има, но не според очакванията - очакванията са твърде големи. И второ, тези доходи може да бъдат погълнати от последващи загуби - Венера е в сходящ съвпад с Нептун, а той размива и заличава.
У1 и У10 е Меркурий. Определено ще има промяна на намеренията и целите. В момента от една страна искаш да печелиш много, от друга те е налегнал песимизъм и си твърде черногледа - Мерка е крайно зле поставен. Не бързай да предприемаш действия. Изчакай края на януари и виж тогава какви идеи ще ти дойдат.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Хорари за работа
« Отговор #814 -: Януари 09, 2017, 05:28:12 pm »
Здравейте!Незная как да построя хорарна карта.Искам да започна нова работа.В момента работя,но съм много обидена на работодателите ми.На новолунието на 28-ти ще вляза в Джобс и ще звънна на 1-2места.Имам предпоставки за нова работа от гледна точка на Урановата опозиция(от 10-ти квадратира в 4-ти/У7)...
Отворих темата в 17:19ч. С въпрос ще намеря ли друга работа...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #815 -: Януари 09, 2017, 05:30:00 pm »
Отворих темата в 17:19ч. С въпрос ще намеря ли друга работа...

А кой е градът?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Хорари за работа
« Отговор #816 -: Януари 09, 2017, 08:33:15 pm »
София

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #817 -: Януари 10, 2017, 04:38:33 pm »
Здравейте и за много години! Имам важен за мен въпрос, ще се радвам някой желаещ ако даде съвет и каже как вижда ситуацията. Имаме семейна фирма с мъжа ми, която има повече разходи, отколкото приходи и се се чудим дали не прекратяваме дейност. Въпросът ми е ще имаме ли приходи от въпросната фирма или да не се занимаваме повече с нея. Благодаря!
Приходи има, но мъжа ти ги укрива  :)
Направи ревизия и изкарай приходите на светло!

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Хорари за работа
« Отговор #818 -: Януари 10, 2017, 06:47:33 pm »
Я да видя дали се справих...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #819 -: Януари 10, 2017, 07:25:17 pm »
Я да видя дали се справих...
Справила си се и Луната, като сигнификатор на въпроса, точно описва за какво питаш- нова работа, която е по 11-ти дом.
Луната У1 е извършила нехармоничен аспект с Венера У11 и ще извърши хармоничен аспект с Юпитер У6- не ти се дава нова работа , оставаш на настоящата да се трудиш и хабиш нерви

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Хорари за работа
« Отговор #820 -: Януари 10, 2017, 07:39:11 pm »
 :91:
По натал У6 е в 1Д...не ми ли е заложено по натал да съм доволна от работата,която работя?До сега като ми стане"несгодно" в една работа и хоп...започвам друга...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #821 -: Януари 10, 2017, 07:59:22 pm »
По натал У6 е в 1Д...не ми ли е заложено по натал да съм доволна от работата,която работя?
Щеше да си доволна, ако беше в 5д, а в 1д се идентифицираш с работата и задълженията, отдадена си на работата си, както и на грижи за здравето си.

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Хорари за работа
« Отговор #822 -: Януари 11, 2017, 02:05:21 pm »
Ще си намеря ли работа? Сега работя, но търся нова. Знам, че е нерадикална картата с този Сатурн в 7 дом, но все пак как ви се струва?
Благодаря предварително

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Хорари за работа
« Отговор #823 -: Януари 11, 2017, 11:08:02 pm »
Добър вечер, пускам още еди хорар с конкретен въпрос. Стана ясно, че си търся работа.  От всички места, на които съм кандидатствала най- много искам да започна в една телевизия и за това питам дали ще ме назначат в телевизията Х?

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Хорари за работа
« Отговор #824 -: Януари 15, 2017, 10:36:20 pm »
Ами последните аспекти на Луната накрая все пак са със Слънцето и парс фортунта А въпросът ще или няма да ще е  :012: