Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 332886 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #855 -: Януари 28, 2017, 04:50:31 pm »
Някога грешала ли си(разбира се,че си)? А,напоследък.. грешала ли си? Какъв е шансът да грешиш? :) Просто ми е писнало от това някой да ме мами и да се опитва да го прави(не се отнася за теб,а за въпросните хора)...
Грешала съм разбира се, но в тази карта Нептун У3 в 3д, който владее риби, както и техен У1 в 12д красноречиво показва, че не са искрени, Плутон и Луна в техен 1д показват, че си имат проблеми.
Луната , като твой у-л, в техен 1д показва, че си заинтересован от тях, най-вероятно от парите- Слънцето У2 на К8 - очакваш бляскаво възнаграждение, но финансовото им състояние е нестабилно от една страна, от друга го укриват. Проучи добре нещата, за да не останеш един ден разочарован, когато големите ти очаквания не се оправдаят.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #856 -: Януари 28, 2017, 04:53:21 pm »
Грешала съм разбира се, но в тази карта Нептун У3 в 3д, който владее риби, както и техен У1 в 12д красноречиво показва, че не са искрени, Плутон и Луна в техен 1д показват, че си имат проблеми.
Луната , като твой у-л, в техен 1д показва, че си заинтересован от тях, най-вероятно от парите- Слънцето У2 на К8 - очакваш бляскаво възнаграждение, но финансовото им състояние е нестабилно от една страна, от друга го укриват. Проучи добре нещата, за да не останеш един ден разочарован, когато големите ти очаквания не се оправдаят.


Пфу... :)
Благодаря ти!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #857 -: Януари 29, 2017, 10:00:29 am »
Aли, У1 Луната върви  към съвпад Слънцето,изгаря,слънцето У2 твой,ще изгориш с парите,в този знак луната е перигрин,слънцето в техен 2 , в изгнание,не са в състояние да ти плащат както каза akruks,толкова ли си им повярвал,или си си повярвал,че другите грешат, щом ролята на наивник те привлича моля, избора е твой
мисля,че е пълна загуба на време да преговаряш,а дали греша е 50-50

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Хорари за работа
« Отговор #858 -: Януари 29, 2017, 02:10:03 pm »
Aли, У1 Луната върви  към съвпад Слънцето,изгаря,слънцето У2 твой,ще изгориш с парите,в този знак луната е перигрин,слънцето в техен 2 , в изгнание,не са в състояние да ти плащат както каза akruks,толкова ли си им повярвал,или си си повярвал,че другите грешат, щом ролята на наивник те привлича моля, избора е твой
мисля,че е пълна загуба на време да преговаряш,а дали греша е 50-50

 :) :) :)

Е... 50 на 50... Много интересно!  :) :) :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #859 -: Февруари 08, 2017, 10:49:07 pm »
Ще се наложи ли да си търся в скоро време нова работа и ако да - има ли шанс да намеря?
Проблемът е, че фирмата, в която работя, иска да дава всички обекти на франчайз, а това е скъпо начинание и тези, които са предприели досега тази стъпка, работят по 13 часа на ден без почивка, дори и на 1 януари, а за мен това е непосилно. Освен това, и колежката ми иска да вземе друг обект на франчайз и да я сменя дъщеря ѝ от време на време, която е безработна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #860 -: Февруари 08, 2017, 11:20:05 pm »
Ще се наложи ли да си търся в скоро време нова работа и ако да - има ли шанс да намеря?
скоро не, но после има такава вероятност, защо не говориш с колежката, да работиш с нея, пък нейната дъщеря нека също да рбти ,

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #861 -: Февруари 08, 2017, 11:22:37 pm »
скоро не, но после има такава вероятност, защо не говориш с колежката, да работиш с нея, пък нейната дъщеря нека също да рбти ,
Говорил съм, но не иска, защото самият обект е слабо-оборотен, а и тя иска да вреди дъщеря си най-вече.
Колко скоро - до 3 месеца ли или след това, може ли да се разбере?

ПП: Някой запознат ли е какво представлява франчайза и дали си струва?
« Последна редакция: Февруари 08, 2017, 11:24:21 pm от Veselin »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #862 -: Февруари 08, 2017, 11:32:51 pm »
Зависи какво се отдава на франчайз. Обикновено се ползва името, ноу-хау и бизнес моделът, за което се заплаща процент на франчайзодателя. И търговците, включени във франчайза, действат под шапката на бранда, но остават независими, не са част от фирмата-франчайзодател. Така че в различните обекти може да има различни условия на работа, да бъдат предприети вътрешни промени. Може и системата на заплащане и стимулиране на труда да не е еднаква навсякъде. Промяната конкретно за твоя обект ще бъде в това, че няма да има директно отчитане пред г-н Прас и упълномощени негови представители, а само ще си прибират процента от вашия оборот. И сте задължени да запазите идейната концепция и имиджа на бранда. Доколкото съм запозната, на такъв принцип се работи.
« Последна редакция: Февруари 08, 2017, 11:36:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #863 -: Февруари 09, 2017, 11:42:59 am »
Благодаря, Лили!
А според теб по хорарната карта има ли опасност да остана без работа и доходи?

ПП: Май в солара ми имаше указано нещо такова с този Сатурн в 10 дом.  :-X

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #864 -: Февруари 09, 2017, 08:33:23 pm »
но после има такава вероятност
Извинявай, akruks, а след колко време според картата може да се случи?

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #865 -: Февруари 13, 2017, 11:53:03 am »
Здравейте,
понеже смених работата и още съм в изпитателен срок, много ме интересува дали ще се задържа на нея и ще имам напредък. Въпросът ми е : Ще се задържа ли на работата? зададен е днес в 11ч46
Прикачвам карта. Ще съм много благодарна ако някой я погледне и каже дали има позитивна развръзка.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #866 -: Февруари 13, 2017, 01:57:19 pm »
Здравейте,
понеже смених работата и още съм в изпитателен срок, много ме интересува дали ще се задържа на нея и ще имам напредък. Въпросът ми е : Ще се задържа ли на работата? зададен е днес в 11ч46
Прикачвам карта. Ще съм много благодарна ако някой я погледне и каже дали има позитивна развръзка.

У1 Меркурий е в екзалтация,имаш прекалени очаквания ,Венера У6 - работата е в изгнание,обстановката може да стане враждебна ,диспозитора й марс каре плутон,въпреки секстила разх.между у1-у6,за сега виждаш възможности
у6 в 11 -може са да получиш по -добро предложение,заключения знак в 6 и ретро юпитер на к6 говори,че не виждаш за сега цялостно нещата,ще има промяна,която няма да ти хареса,възнаграждението
час на слънцето ,то е съвпад юлв,в изгнание,отслабено ,нежизнеспособно по знака и дома,който упр.
последният асп.на луната е каре сатурн  и към К2/К8 отг.-не

първокласник съм в хорарите,може и да бъркам
« Последна редакция: Февруари 13, 2017, 02:14:05 pm от strelicka »

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #867 -: Февруари 13, 2017, 02:16:17 pm »
Жалко, надявах се да се получат нещата. Мислех, че секстилът на Венера с Мерк ще спаси нещата, но това каре на Луна със Сатурн и неяснотиите не са за пренебрегване. А може ли да се каже период на време за тази карта? До месец- два? Изпитателният ми срок е до края на месец Май... Враждебна обстановка- това направо ми звучи ужасно  :(
П.С. Сатурн в 7-дом не правеше ли картата неправилно тълкувана?
« Последна редакция: Февруари 13, 2017, 02:34:53 pm от rodopis »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #868 -: Февруари 13, 2017, 02:51:53 pm »
П.С. Сатурн в 7-дом не правеше ли картата неправилно тълкувана?

Зависи от астролога.

Според мен би могла да се задържиш на тази работа, но друг е въпросът какво ще е усещането ти за перспектива и развитие там, не е изключено в един момент да се почувстваш недостатъчно оценена от прекия ръководител.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #869 -: Февруари 13, 2017, 02:58:28 pm »
а ЛФ в кой дом е