Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 333565 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #900 -: Февруари 15, 2017, 08:41:27 pm »
Ами така е. Веско е завършил специалност, която му позволява да е относително независим и да работи дистанционно. Тогава всички тия хорарни въпроси нямаше да стоят на дневен ред. Но той така е преценил, такава работа си е избрал. За което може да има основателни причини, не можем да сме съдници.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #901 -: Февруари 15, 2017, 09:19:37 pm »
Гласувам за "да". Луната в 3-тия ти дом ще завърши тригон с управителя ти Слънцето. Всъщност Луната ще пренесе светлина между Сатурн (у7) и Слънцето (у1). Колегите ти разглеждам по 7-мия ти дом като равностойни партньори в този хорар. Затова се надявам, че колегите ще се съобразят с теб (Сатурн е в трилплицит на Слънцето все пак) и ще пътувате заедно.

Благодаря ти! Много ми се ходи, дано стане!
Още някой ако потвърди и изкаже мнение по хорара,ще се радвам да чуя.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #902 -: Февруари 16, 2017, 11:24:56 am »
Гласувам за "да". Луната в 3-тия ти дом ще завърши тригон с управителя ти Слънцето. Всъщност Луната ще пренесе светлина между Сатурн (у7) и Слънцето (у1). Колегите ти разглеждам по 7-мия ти дом като равностойни партньори в този хорар. Затова се надявам, че колегите ще се съобразят с теб (Сатурн е в трилплицит на Слънцето все пак) и ще пътувате заедно.

и аз съм за -да
Слънцето е в обител на Сатурн- У1-ти У7-колегите,много те е грабнала идеята им за пътуването,харесвати и много искаш да отидеш
Луната е в 3 -пътуването,пренася светлина от Уран др.У7-колегите,към Юпитер в 3,сигнф.на пътувания в тригон също към теб Слънце,секстил Сатурн още едно потвърждение,ретро юпитер ще променят първоначалния замисъл колегите Уран заради теб Луна ,съвпада е по силен от опозето и много ще се забавлявате
може би  У9 е в разх.секстил към У2 Меркурий,но У3 е сх.секстил към него,може да изберете по-близка дестинация или по-кратка като дни
 нека късметът бъде с вас :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #903 -: Февруари 16, 2017, 02:53:17 pm »
Ако работиш все с проблемни колеги, това трябва да ти говори нещо. По принцип повтаряемостта на даден фактор, който ти прави впечатление, ще се повтаря докато не си начуиш урока.
Има и нещо друго, наречено съдба, отбелязано в натала като парс "Кръст на съдбата", който човек си го мъкне цял живот, каквито и уроци да научава.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #904 -: Февруари 16, 2017, 03:13:11 pm »
Той кръста на съдбата не беше ли всъщност арабска точка? Не включваше ли Марс Сатурн и АЦ, за да се изчисли? Може и да греша  :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #905 -: Февруари 16, 2017, 03:16:17 pm »
В хороскопа се вижда докъде може да стигне човек, средата му. Затова не се чудете защо един все се оплаква от кофти работа и колективи, а на друг му се отварят вратички да израсне в йерархията. Има хора с по-посредствени способности, но в хороскопа има предпоставки да надскочат средата, от която са се пръкнали, и да попаднат в кръгове от обществото, до които семейството им няма как да има достъп. Има и друг вариант – да ти е писано да си научаваш уроците сред хора, които не ти импонират на вродените качествата и способности, за да видиш как е "от другата страна". Интересно, но Весо с тоя стелиум в 10 дом все около 6-домните теми се върти. Във ведическата карта Асцендентът му беше граничен, според мен със сигурност е сидеричен Козирог, с Луна в 6 дом. Където е Луната, там е фокусът, в 6 и 8 дом има по-широк мегдан за сблъсък с кризисни и некомфортни обстоятелства.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #906 -: Февруари 16, 2017, 03:21:47 pm »
Той кръста на съдбата не беше ли всъщност арабска точка? Не включваше ли Марс Сатурн и АЦ, за да се изчисли? Може и да греша  :(
да, така е- разлика има само при изчислението на дневно и нощно раждане

наскоро попаднах на тази точка, докато четях за една постоянна звезда, изчислих моята и на семейството и останах изненадана, колко вярно описва всичко, например на мен е в 4д- ранна загуба на родител, единия от родителите е пречка, проблеми в дома, може никога да няма собсвено жилище, а на мъжа ми е в 6д- освен, че е има здравословен недъг, цял живот попада на деспотични началници, които го товарят като магаре и ощетяват

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #907 -: Февруари 16, 2017, 03:41:25 pm »
 akruks, а има ли съвпад с лични планети по тези домове?
Може ли да споделиш как беше формулата за изчисление?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #908 -: Февруари 16, 2017, 04:07:20 pm »
akruks, а има ли съвпад с лични планети по тези домове?
Може ли да споделиш как беше формулата за изчисление?
моя парс е в секстил със Сатурн, а при мъжа ми няма аспект

К01+САТ-МАР -> кръст на съдбата за нощно раждане
К01-САТ+МАР -> Кръст на съдбата за дневно раждане



Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #909 -: Февруари 16, 2017, 04:10:39 pm »
Ако правилно смятам, моят парс трябва да е в точен съвпад с Южния възел. Точно върху нодалната ос – и как няма да е съдбовно?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #910 -: Февруари 16, 2017, 04:32:03 pm »
Ако правилно го смятам, моят е в 9-ти дом, съвпад с Хирон. Навремето имах много трудности във Висшето си образование, особено бакалавъра. Голяма борба беше. Иначе имам страх от летене. 9-ти дом нали е по пътешествията. Не мога за момента да свържа други събития по 9-ти дом.
« Последна редакция: Февруари 16, 2017, 04:37:41 pm от rodopis »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #911 -: Февруари 16, 2017, 04:52:38 pm »
ама вие ръчно ли ги смятате, защото на мен автоматично ми излизат арабските точки
http://www.liveinternet.ru/users/5235190/post277030938/

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #912 -: Февруари 16, 2017, 05:13:59 pm »
Аз не мога да се ориентирам добре в руския сайт, но прочетох какво пише за 9-ти дом и си беше така. Въпросът е дали този кръст просто не създава пречки, защото аз все пак завърших, че и още две специалности след това. Няма ли начин да се "отработи" веднъж завинаги? Или поне действието да не е сеч за цял живот за определения дом  ::)
При мъжа ми се пада в 4-ти дом и действително цял живот семейството му не отчита успехите му, оснава някак безразлично, че и критично.

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Хорари за работа
« Отговор #913 -: Февруари 16, 2017, 05:20:17 pm »
В астро.ком има опция в chart drawing style за карта с арабски точки. След това в additional tables излиза един предълъг списък, ако се ориентирам добре въпросната точка е по темите на шести дом - disease.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #914 -: Февруари 16, 2017, 05:39:57 pm »
Сравни формулите. Аз знам този сайт за арабски точки- http://libracentre.com/arabic_parts_chart.php