Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327050 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за работа
« Отговор #915 -: Февруари 16, 2017, 05:54:40 pm »

и аз съм за -да
Слънцето е в обител на Сатурн- У1-ти У7-колегите,много те е грабнала идеята им за пътуването,харесвати и много искаш да отидеш
Луната е в 3 -пътуването,пренася светлина от Уран др.У7-колегите,към Юпитер в 3,сигнф.на пътувания в тригон също към теб Слънце,секстил Сатурн още едно потвърждение,ретро юпитер ще променят първоначалния замисъл колегите Уран заради теб Луна ,съвпада е по силен от опозето и много ще се забавлявате
може би  У9 е в разх.секстил към У2 Меркурий,но У3 е сх.секстил към него,може да изберете по-близка дестинация или по-кратка като дни
 нека късметът бъде с вас :08:

Благодаря за изчерпателния отговор! Те се колебаят между няколко дати, заради един човек няма да ги променят де,но по-скоро аз ще съм свободна явно тогава и ще отида.  :cheer: иначе е с цел забавление, явно ще ни се получи   :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за работа
« Отговор #916 -: Февруари 18, 2017, 11:56:05 am »
Интересно, но Весо с тоя стелиум в 10 дом все около 6-домните теми се върти. Във ведическата карта Асцендентът му беше граничен, според мен със сигурност е сидеричен Козирог, с Луна в 6 дом. Където е Луната, там е фокусът, в 6 и 8 дом има по-широк мегдан за сблъсък с кризисни и некомфортни обстоятелства.
Akruks, мисля, че при мен е заради Марса ми във Везни в 7 дом - позволявам на другите често да ми се качват на главата и все още не съумявам да защитавам добре правата си, затова се и случва все някой да ми пакости, дори когато не е искал.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #917 -: Февруари 18, 2017, 12:48:22 pm »
Весо, важното в астрологията е да стигнеш до едни и също изводи, използвайки различни системи. Без противоречиви трактовки. Астрологичните обяснения могат да бъдат различни, според кой с каквото борави и колкото знае.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #918 -: Февруари 24, 2017, 05:25:36 pm »
 :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #919 -: Февруари 24, 2017, 07:58:16 pm »
:)
:)
може да имаш нова работа, внимавай само да не се подведеш по обещана по-висока заплата

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хорари за работа
« Отговор #920 -: Февруари 25, 2017, 10:22:27 am »
Скорпи,
късния асц. -май вече си решила,скоро преминава  в подв.знак промяна,;може би два месеца,но и липса на стабилитет,у1в 7 ще си в конкурентна среда
У1 и 10,Слънце,Венера са ВЗ по екзалтация,завишени очаквания двустранно,преувеличава качеството на работа,преоценява я,колкото е да е хубава,едва ли ще оправдае очакванията ти,
слв в 1 в твоя полза,в дева подчинена позиция,юлв в 7 колегите - не са много ок
Венера У10,3 за теб,в знак на изгнание,не е добре за фирмата в 3 е ретро юпитер внимавай за договора,възм.промени1,6 за раб. в каре плутон- текучество откъм персонал,промени във фирмата
Слънцето ,у1 в 7 съвпад нептун у8,нептун е мп между секстила луна-венера ,даващ ти възможности ,но обещаното да е различно от полученото у8 няма връзка у2 -тв.пари
луната ,парса в 12  в градус на възлите,съдбовна промяна
луната -секстил венера у10,марс,уран,тригон юпитер,съвпад меркурий,секстил сатурн,в съвпад у11 меркурий,да щу смениш,в твоя полза,носят възможности и предимства,луната в 6 показва тв.интерес,водолей търсиш дълготрайно ,но динамична, даваща ти известни свободи работа
мерка у 2,11 разходящ  секстил марс у4 края ,решила си -промяната е по-важна от заплащането


подкрепям
:)може да имаш нова работа, внимавай само да не се подведеш по обещана по-висока заплата
« Последна редакция: Февруари 25, 2017, 10:27:47 am от strelicka »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #921 -: Февруари 25, 2017, 11:53:42 am »
Скорпи,
късния асц. -май вече си решила,скоро преминава  в подв.знак промяна,;може би два месеца,но и липса на стабилитет,у1в 7 ще си в конкурентна среда
У1 и 10,Слънце,Венера са ВЗ по екзалтация,завишени очаквания двустранно,преувеличава качеството на работа,преоценява я,колкото е да е хубава,едва ли ще оправдае очакванията ти,
слв в 1 в твоя полза,в дева подчинена позиция,юлв в 7 колегите - не са много ок
Венера У10,3 за теб,в знак на изгнание,не е добре за фирмата в 3 е ретро юпитер внимавай за договора,възм.промени1,6 за раб. в каре плутон- текучество откъм персонал,промени във фирмата
Слънцето ,у1 в 7 съвпад нептун у8,нептун е мп между секстила луна-венера ,даващ ти възможности ,но обещаното да е различно от полученото у8 няма връзка у2 -тв.пари
луната ,парса в 12  в градус на възлите,съдбовна промяна
луната -секстил венера у10,марс,уран,тригон юпитер,съвпад меркурий,секстил сатурн,в съвпад у11 меркурий,да щу смениш,в твоя полза,носят възможности и предимства,луната в 6 показва тв.интерес,водолей търсиш дълготрайно ,но динамична, даваща ти известни свободи работа
мерка у 2,11 разходящ  секстил марс у4 края ,решила си -промяната е по-важна от заплащането


подкрепям

:)
може да имаш нова работа, внимавай само да не се подведеш по обещана по-висока заплата

 :-* :-* :-* Многоооо ви благодаря!!!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #922 -: Февруари 28, 2017, 11:06:13 pm »
Момичета въпросът ми е ще си сменя ли скоро работата и ще бъде ли добро това решение или ще се окаже грешна стъпка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #923 -: Февруари 28, 2017, 11:51:34 pm »
Момичета въпросът ми е ще си сменя ли скоро работата и ще бъде ли добро това решение или ще се окаже грешна стъпка.
няма да смениш работа, Луната от 5д в сходящ съвпад с Марс У1, У6 в 6д- предполагам сега си в отпуск по майчинство

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #924 -: Март 01, 2017, 12:04:40 am »
Не е болнични съм малката тати я гледа но ме притеснява и това  , че може да ме уволнят защото съм от скоро , но заради малката се наложи доста да отсъствам покрай местния изписвания , а в момента съм в болничен за себе си защото съм толкова зле, че едвам говоря.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #925 -: Март 01, 2017, 12:32:32 am »
Как мислите според картата дали ще ме уволнят.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #926 -: Март 01, 2017, 11:54:54 am »
Не е болнични съм малката тати я гледа но ме притеснява и това  , че може да ме уволнят защото съм от скоро , но заради малката се наложи доста да отсъствам покрай местния изписвания , а в момента съм в болничен за себе си защото съм толкова зле, че едвам говоря.
Кой ползва отпуската за оглеждане на малко дете, така нареченото "майчинство"?
Няма да те уволнят, а и нямат право, но защо не си гледаш детето, важен е контакта с майката, за да се развива здраво детето, кърмиш ли го?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #927 -: Март 02, 2017, 06:27:59 am »
Не не кърма спряха ми кърмата още в болницата, като стана ясно , че ще сме в ковиоз ,а се налага таткото да я гледа, поне докато навършат осигурителен стаж за майчинство от НАП не ми стигат няколко месеца , понеже дълго време работех без осигуровки.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Хорари за работа
« Отговор #928 -: Март 02, 2017, 11:15:59 am »
Аделина,мисля,че ще се задържиш на тази работа

ъглите във фиксирани знаци,указание за стабилитет,в твой плюс
опозето у1 /у2 марс-юпитер ,копромисен вариант с заплащането,което ще се промени,ретро у2
слв в 10 е добро указание ,но у10 +негов у2 съвпад юлв и неасп. не говори добре за самия работодател и условията на труд,има финансови затруднения

у1 и у10 нямат асп., марс у1  е перигриин в знака  на слънце у10,но слънцето е в екзалте в знака на марс,което е в твоя плюс,т.е работодателя те харесва,дори прекалено,марс в овен в 6-показва ,че си работлива,активна ,действена,издържаща на голями натоварвания,но това те изцежда и често те спохождат бързи марсови болести,вирусни с темп.,но и бързо преходни,кардинален знак на у1 -в началото си много амбицирана и активна,но бързо ти омръзва рутината и еднообразието
у1 -ти и у3,4 сатурн сключват сходящ тригон- мисля,че ако си на изпитателен ,срочния ще премине в безсрочен трудов договор,но карето Плутон в 4 към Марс/уран 6, ще се наложи да се бориш да останеш,трудно ти е да следваш рутина,правила,норми,  промени там ;)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #929 -: Март 02, 2017, 07:24:14 pm »
Благодаря ти много за успокоението ,а иначе да права си ще има голяма вътрешна борба със себе си Мори ме рутината.