Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335182 пъти)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Хорари за работа
« Отговор #990 -: Март 24, 2017, 10:15:35 pm »
Здравейте,
над 10 г. работя като графичен дизайнер но напоследък имам чувството, че се изчерпам. Работата ми не ми доставя това удоволствие както преди. Почнах да се замислям, дали не трябва да я сменя или да се насоча към друга. Ще съм благодарна ако някой може да помогне със съвет...
« Последна редакция: Март 24, 2017, 10:55:57 pm от vermm »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #991 -: Март 24, 2017, 11:24:48 pm »
Мисля, че засега не се очертава нова работа. Ще си останеш на сегашната.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Хорари за работа
« Отговор #992 -: Март 24, 2017, 11:28:36 pm »
Мисля, че засега не се очертава нова работа. Ще си останеш на сегашната.
Мерси за коментара, но аз по-скоро се питам дали трябва да я сменя като цяло, не работното си място. То е идеално, просто вече не го чувствам като моето  :(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #993 -: Март 25, 2017, 08:49:29 am »
И аз точно това и отговорих, че засега не виждам смяна на работата с друга. Никъде не съм писал, че става дума точно за работно място.
Радвай се, че имаш идеално работно място, някои нямаме такъв късмет и се радваме на каквото и да е.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Хорари за работа
« Отговор #994 -: Март 25, 2017, 09:45:57 am »
И аз точно това и отговорих, че засега не виждам смяна на работата с друга. Никъде не съм писал, че става дума точно за работно място.
Радвай се, че имаш идеално работно място, някои нямаме такъв късмет и се радваме на каквото и да е.
Така е. Прав си. Мерси много  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #995 -: Март 25, 2017, 04:54:52 pm »
Здравейте,
над 10 г. работя като графичен дизайнер но напоследък имам чувството, че се изчерпам. Работата ми не ми доставя това удоволствие както преди. Почнах да се замислям, дали не трябва да я сменя или да се насоча към друга. Ще съм благодарна ако някой може да помогне със съвет...
Слънцето У10 в 5д е в сходящ квадрат с Плутон У1, така че ще има япрофесионална промяна, но ще е след време, засега ще си работиш настоящата работа, заради парите, ако не друго.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Хорари за работа
« Отговор #996 -: Март 25, 2017, 05:14:18 pm »
Слънцето У10 в 5д е в сходящ квадрат с Плутон У1, така че ще има япрофесионална промяна, но ще е след време, засега ще си работиш настоящата работа, заради парите, ако не друго.
Благодаря! Дано е така.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #997 -: Март 29, 2017, 12:05:32 am »
Има ли шансове скоро да си сменя работата. С нещо по добро.
« Последна редакция: Март 29, 2017, 12:11:27 am от adelina »

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за работа
« Отговор #998 -: Март 29, 2017, 12:24:02 am »
Здравейте!

Дълго време бях без работа и на трудовата борса. Съвсем наскоро започнах нова работа от немай къде, обаче нито ми харесва естеството - съвсем различно е от това, което съм работила преди, нито заплащането си струва. В общи линии започнах, за да ми тече стаж. Смятам да не се задържам много, не виждам смисъл. Въпросът ми е:

Ще намеря ли нова работа, която да ми харесва скоро?

Тази ретро Венера У6 в 4Д мога ли да я разбирам като работа от вкъщи? И Меркурий У10 в 5Д в сходящ тригон със Сатурн кацнал на К2 - новото ми поприще да е свързано с хоби и от него печеля? Разсъждавам си...

Ще съм благодарна да коментирате!

Чувствам се добре!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #999 -: Март 29, 2017, 01:49:39 am »
6д описва настоящата работа, следващата е оп 11д, но все Венера ги управлява- ретроградна, изгоряла и в изгнание
Луната е диспозитор на заключен знак в паричен дом, извършила е съвпад с Венера и СЛънцето и отива към квадрат с Плутон У1 във 2д- не очаквай добри пари, но Плутон е производен 2д от 11-ти, така че и следващата работа няма да те удовлетворява финансово.
Луната ще извърши съвпад с Уран У3, след това с Меркурий У10 и накрая със Сатурн У3, съУ2- може да продължиш да търсиш по-престижна и платена работа или да запишеш курс/обучение и се преквалифицираш, от което да увеличиш доходите си за в бъдеще.
4д не е само надомна работа, работа с недвижими имоти са също по 4д, а 5д не е само хоби, работа с деца, хазарт, спорт и развлечения са все по 5д., майчинството също :)

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за работа
« Отговор #1000 -: Март 29, 2017, 08:15:06 am »
akruks, благодаря ти много!
Чул те Господ за майчинството - иска ми се, време ми е, но нямам мъж  :012:
Финансово съм наясно, че няма да получа удовлетворение скоро - тр.Сатурн тъкмо навлезе във 2Д натално.
Ще трябва да се учи явно и май даже знам какво, ама защо се мотая ...  :57:
Чувствам се добре!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1001 -: Април 02, 2017, 09:15:39 am »
Някой по моята карта може ли да каже нещо. И даже, като говорим за смяна на работа, по-скоро имам предвид, ще се занимавам ли отново с недвижими имоти, в близко бъдеще.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1002 -: Април 04, 2017, 10:17:28 am »
  Майка ми остана без работа, ще си намери ли скоро работа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1003 -: Април 04, 2017, 01:42:18 pm »
  Майка ми остана без работа, ще си намери ли скоро работа.
не

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1004 -: Април 06, 2017, 04:19:58 pm »
Момичета мисля да подам документи в старата си работа. Дали ще ме вземат.
« Последна редакция: Април 06, 2017, 04:31:37 pm от adelina »