Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335148 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #1110 -: Юни 16, 2017, 08:46:06 pm »
;D Благодаря, Акрукс. Като я гледам как се е сдухала тези дни и вярно си помислих като нея, че до 2 месеца няма измъкване. А и друго - не иска да си ползва контактите, търси работа по обява, което също удължава процеса.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Хорари за работа
« Отговор #1111 -: Юни 16, 2017, 08:48:11 pm »
Би могла да пробва и с опция за дистанционна заетост, фрийланс. Сама да намира клиенти. Стига да умее да прави нещо, което да позволява заетост на свободна практика, това не е за всеки. Ако пита за работа като наемен служител на трудов договор, там е малко по–нестабилно положението, поне на този етап.

Благодаря, Лили. Тя иска в някаква компания пак да се ангажира, в екип, да е сред хора. Иначе има какво да прави и като фрийлансър, но на този етап поне не мисли в тази посока.

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #1112 -: Юни 16, 2017, 09:33:48 pm »
Не мисля, че  не те оценяват, като е споменала за курс, не означава, че не те цени шефката- през последните години има курсове по европейска програма, т.е. спускат пари за тях, които не може да се усвоят по друг начин. Може дори да спечелиш повече пари от допълнителната кфакификация- Луната У10 в 5д отива къ секстил с Плутон У2 в 3д (курса е по 3д, кфалификацията 10д, парите 2д, 5д креативността)

Благодаря Мирабела и Акрукс. Може и по-емоционално да съм реагирала на думите и. Те ме оценяват като човек и много пъти са ми казвали колко отдадено работя, но ми казват, че съм в началото на професионалното си развитие и тепърва започвам да градя, а това не е така. Иска ми се да ми дават повече отговорности и затова попитах дали ще мога да имам там желаното развитие и успех.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1113 -: Юни 17, 2017, 08:38:46 am »
Периода удачен ли е за намиране на нова работа, която да ме удовлетворява?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1114 -: Юни 17, 2017, 12:13:24 pm »
Периода удачен ли е за намиране на нова работа, която да ме удовлетворява?
Трудно ще ти е и няма да си доволна накрая. Затова май отговора е 'не'.  Но ти може и все пак да напуснеш, да видим дали ще има нови възможности след седмица. Може да не ти платят полагаемото или да не те обезщетят правилно.
« Последна редакция: Юни 17, 2017, 12:15:43 pm от Radost »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1115 -: Юни 17, 2017, 12:14:06 pm »
Изчакай малко, ситуацията ще търпи промяна.
В момента работиш ли някъде? Според мен кризата вече е назряла, говоря за вътрешно чувство за неудовлетвореност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Хорари за работа
« Отговор #1116 -: Юни 19, 2017, 01:52:07 pm »
Моля ви кажете - Ще започна ли скоро работа ? ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1117 -: Юни 19, 2017, 01:57:46 pm »
Моля ви кажете - Ще започна ли скоро работа ? ???

А сега си безработна, нали?

Да, възможно е да започнеш след известен период на стагнация. Но не е препоръчително да позволяваш инерцията да те завладее. Препоръчва се по–активна нагласа, ти самата да инициираш нови контакти, да разгледаш различни опции за заетост, да бъдеш по–изобретателна в подхода си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Хорари за работа
« Отговор #1118 -: Юни 19, 2017, 02:05:23 pm »
Благодаря, много,
дано само не е дълъг този период, че съм в абсолютно отчаяние

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1119 -: Юни 19, 2017, 02:14:51 pm »
От колко време си без работа?

Търси и алтернативни варианти.
По принцип Луна в кардинален знак и дом дава по–бърз резултат. А тук имаме и рецепция с Марс, който е в десети дом. Твоят сигнификатор е силен есенциално, но е във фиксиран знак и дом, затова споменах, че е желателно да не се отдаваш на инерция. В изгряващия знак има Юпитер, той дава подкрепа. Вече не е и ретрограден.

Луната първо ще направи тригон с ретро Сатурн в 3 дом, по време – до един месец най–много. Градус за ден в случая не бих брояла  предвид стагниращата природа на Сатурн и неговата ретроградност. И фиксиран сигнификатор на кверента, макар и силен есенциално. Оттам нататък ситуацията се раздвижва, според мен ще се отпушат нещата. И не е изключено по някакво благоприятно стечение на обстоятелствата да намериш нещо, което да те удовлетворява на този етап.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gemini

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 22
Re: Хорари за работа
« Отговор #1120 -: Юни 19, 2017, 03:05:27 pm »
Благодаря за вниманието -  3 месеца съм без работа - дано се окажеш точна - а аз търся / само не съм почнала да обикалям лично  фирмите още/благодаря ти

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1121 -: Юни 19, 2017, 03:25:59 pm »
Не знам дотук какви стъпки си предприела, имах предвид да бъдеш по–гъвкава и комбинативна. Вече има повече начини за комуникация и търсене на работа – в секция Кариери по сайтовете на по–големите компании, професионални социални групи, специализирани сайтове /ако можеш да бъдеш фрийланс/. В джобс.бг и заплата.бг знаем, че е пълна скръб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1122 -: Юни 19, 2017, 03:44:49 pm »
Моля ви кажете - Ще започна ли скоро работа ?
Скоро- да, няма да е престижна и по специалността ти, а работа заради пари- що не пробваш на морето да поработиш през лятото, от сходящия секстил на Венера У1, У2 с Нептун У6 в 6д ми замириса на море  :)

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Хорари за работа
« Отговор #1123 -: Юни 19, 2017, 04:19:54 pm »
Може да е рибен ресторант или филхармония  :012:

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Хорари за работа
« Отговор #1124 -: Юни 23, 2017, 10:52:41 am »
Днес съм на интервю за работа. В момента на задаване на въпроса имам работа и си работя предизвестие. Прикачвам карта за насрочения час. Астрологично не мога съвсем да се ориентирам, особено да определя кога Луната е без курс и кога се образуват сходящи и разходящи аспекти. Но позицията е това, което работя и в момента, в същата сфера. Те са на зор, аз също, така че смятам чисто организационно ще стане. Ще съм благодарна, ако някой коментира. По-късно ще споделя резултат.

P. S. Подмених картата.
« Последна редакция: Юли 05, 2017, 08:34:04 pm от anabel »