Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335084 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1125 -: Юни 23, 2017, 12:43:22 pm »
Днес съм на интервю за работа. Прикачвам карта за насрочения час. Астрологично не мога съвсем да се ориентирам, особено да определя кога Луната е без курс и кога се образуват сходящи и разходящи аспекти. Но позицията е това, което работя и в момента, в същата сфера. Те са на зор, аз също, така че смятам чисто организационно ще стане. Ще съм благодарна, ако някой коментира. По-късно ще споделя резултат.
Темата е за въпроси за работа, картата се построява за времето и мястото когато и където е зададен въпроса, а не за времето, когато е насрочено интервюто.
Има отделна тема за събитийни карти, където може да публикуваш карта с точното време, когато се е провело интервюто, за да се проследи крайния резултат.

alaya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Хорари за работа
« Отговор #1126 -: Юни 24, 2017, 03:33:41 pm »
След септември месец ще мина ли на постоянен трудов договор и увеличение на заплатата?  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1127 -: Юни 24, 2017, 09:41:14 pm »
След септември месец ще мина ли на постоянен трудов договор и увеличение на заплатата? 
Увеличение на парите ще имаш, а за договора по-скоро не.

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Хорари за работа
« Отговор #1128 -: Юни 26, 2017, 08:26:36 am »
Темата е за въпроси за работа, картата се построява за времето и мястото когато и където е зададен въпроса, а не за времето, когато е насрочено интервюто.
Има отделна тема за събитийни карти, където може да публикуваш карта с точното време, когато се е провело интервюто, за да се проследи крайния резултат.
Такава съм шматка. Вече няма нужда. Отидох на интервюто преди уречения час. Толкова ме беше напекло слънцето, че забравих да погледна часа. След като приключи, един час по-късно ми се обадиха, че ме наемат. Но все пак би било интересно, ако бях построила карта.
P. S. Да изтрия ли картата от предния ми коментар или да я оставя, да не висят мненията?

Миа

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за работа
« Отговор #1129 -: Юни 26, 2017, 11:32:19 am »
на този етап ще останеш, докато се извършват промените, но в бъдеще ще имаш нова работа, по-престижна и финансово подплатена

Засега ме оставят на сегашната работа. Благодаря още веднъж.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1130 -: Юни 26, 2017, 03:11:38 pm »
P. S. Да изтрия ли картата от предния ми коментар или да я оставя, да не висят мненията?
Може да я подмениш с карта, построена за времето когато си писала тук, 23 юни 10ч 42'
реално тогава си попитала как ще мине интервюто, като уточниш дали в момента на питането си работила или си била без работа
Луната в 10д с последен аспект секстил с Уран У6 в 9д. тази карта, Меркурий У1, У2 в сходящ тригон с Нептун У7, У8 в 7д. , но също така в сходящ квадрат с Юпитер съУ7, 8, може да обещават добро заплащане, а реално да не получиш обещаното
« Последна редакция: Юни 26, 2017, 03:20:09 pm от akruks »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1131 -: Юни 27, 2017, 10:03:50 pm »
Приятелка задава въпрос -  Ще бъде ли наета на работа, на интервю за която се е явила вчера?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1132 -: Юни 27, 2017, 10:49:51 pm »
Според мен да.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #1133 -: Юни 28, 2017, 08:50:30 am »
Приятелка задава въпрос -  Ще бъде ли наета на работа, на интервю за която се е явила вчера?

У1/11-приятелка/- Луна
У10 работодателя-Юпитер-10 от 11 е 8 /Риби

в подкрепа на отг.-ДА

У10 е нощен триплицитетн в знака на У1- показва приятелски настроен е работодателя към приятелката ти,симпатизира й
Луна/СЛВ
Юпитер У10 съвпад фортуна везни,добри перспективи и положително развитие в професионално отношение предлага работодателя
луна в терма на Венера,фас на юпитер
луна в сх.тригон към сатурн-уран,сатурн е конкуренцията за раб.място, той е ретро,в заточение в знака на луната,по- добра е от тях
« Последна редакция: Юни 28, 2017, 09:18:52 am от strelicka »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1134 -: Юни 28, 2017, 11:19:22 am »
И моят отговор е положителен, но въпросът е зададен директно от жената. Първи дом е неин.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1135 -: Юни 28, 2017, 11:30:27 am »
Аз я разглеждах по 1 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1136 -: Юни 28, 2017, 06:07:08 pm »
Луната е с хубави аспекти към двата управителя на 6д Уран и Сатурн, но ще извърши съвсем скоро квадрат с Венера У10 в 9д, а Меркурий У1 е в сходящ секстил с Венера У10, но в сходящ квадрат с Уран У6, отговорът ми клони повече към Не.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1137 -: Юни 28, 2017, 07:38:43 pm »
Приятелка задава въпрос -  Ще бъде ли наета на работа, на интервю за която се е явила вчера?

Сигнификаторът на твоята приятелка е благоприятно поставен по дом, но няма никакви достойнства в знака. Освен това е доста близо до Слънцето. Не е изключено за това място трима кандидати да са отредени след първоначалния подбор. Но работодателят е вдигнал висока летва или смята, че има всички основания да търси най–доброто за това място. Бих определила приятелката ти като втора по ранг, преди нея е възможно да има друг човек. Този след нея няма да бъде одобрен. Но и двамата ми се струват ”засенчени” от първия, който може би е определен като кандидат с приоритет. Луната е диспозитор на тройния съвпад и се намира в знака Лъв, където сигнификаторът на твоята приятелка няма есенциални достойнства. Домовата позиция на Луната не е благоприятна, също така е възможно да има нещо скрито, неизяснено в този конкурс или подборът да се осъществява на такава основа. Луната първо прави квадрат с Венера, която за мен е сигнификатор на работодателя – това би предположило отрицателен отговор. След това прави тригон с ретро Сатурн, ъглов – той може да проработи като забавящ фактор. Според мен не е изключено да изберат титуляр и да чакат той да потвърди готовността си да заеме тази позиция. И ако поради някакви причини титулярът откаже, твоята приятелка да бъде потърсена като втори по ред кандидат. Ако Луната отиваше към съвпад с Кету, щях да дам изцяло отрицателен отговор. Но предвид сходящия съвпад с Раху има някакво зрънце надежда обстоятелствата да се стекат в нейна полза и да проработи онази сила, която ние наричаме провидение. Освен това в десети дом е заключен знакът Близнаци – сигнификаторът на твоята приятелка има есенциални достойнства там. Но както казах, може да не стане веднага и да има известно забавяне. Луна във фиксиран знак и неблагоприятен дом също не дава бързо развитие. Тази позиция постоянна ли е или е нещо временно, по заместване? Всичко ясно ли е с тази длъжност?

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1138 -: Юни 28, 2017, 10:57:09 pm »
За положителния си отговор се опирам на предстоящите тригони с Уран и Сатурн, управляващи 6 дом и на съвпада с Раху.
Работата е в секретния сектор, "зад кадър", затова не считам положението на Луната в 12 дом за лошо положение, а за показателно.

Работата е постоянна и смятам, че няма нищо неясно около длъжността, освен секретността.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1139 -: Юни 28, 2017, 11:08:02 pm »
Щом работата е в такава институция, наистина има логика Луната да е в 12 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui