Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335290 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #1140 -: Юни 29, 2017, 08:30:48 am »
ВЗ Слънце/Луна,да проработи в нейна полза,да получи подкрепа от невидими източници ;)или втори шанс,интервю

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #1141 -: Юли 03, 2017, 06:12:04 pm »
Струва ли си да остана на сегашното си работно място? Коства ми много нерви, как се виждат нещата за непред?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1142 -: Юли 03, 2017, 08:42:49 pm »
Струва ли си да остана на сегашното си работно място?

Според мен въпросът не е зададен съсвем коректно, от гледна точка на хорарната астрология. Можеш да питаш дали ще останеш в сегашната служба или дали имаш перпективи за израстване или увеличение на заплата. А дали нещо си струва е доста субективен въпрос.

Ретрограден Сатурн в първи дом говори за неудовлетворено и потиснато състояние, питащият се чувстма ограничен, не на място. Твоят сигнифиатор е в десети дом, но в квадрат с управителя на дома. Сякаш имаш нужда от среда, където да се чувстваш по–спокойно и комфортно, да има по–балансирана атмосфера и стабилна перспектива, поне откъм заплащане.

На Луната ѝ предстоят тригони, но с планети, разположени в неблагоприятен дом. Има и рецепция с Марс. Но ми се струва, че и ти все още нямаш нагласа за кардинална промяна, иска ти се да се задържиш на работа, търсиш стабилност. Дори ако решиш да поостанеш, според мен ще ти коства нерви и най–вече емоционален дискомфорт, неудовлетвореност. Откъм бъдеща перспектива също не е цъфтящо положението. Не е и съвсем трагично – твоят сигнификатор не е есенциално слаб и не е забутан в неблагоприятен дом, но определено не бих казала, че е това, от което имаш нужда. Все още не виждам готовност за окончателно вземане на решение, може би ще ти трябва още време.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1143 -: Юли 03, 2017, 09:01:31 pm »
Струва ли си да остана на сегашното си работно място? Коства ми много нерви, как се виждат нещата за непред?
Ами то настоящата и следващата работа вс еот Венера са представени в картата, като в настоящата по 6д е Венера на трон, а в следващата е Луната, паднала в скорпион, така че за предпочитане е настоящата
последен аспект на Луната е хармоничен- с Маркурий У7, У10, все пак ще предпочетеш колектива, с който си свикнала и ще имаш уважението им

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Хорари за работа
« Отговор #1144 -: Юли 05, 2017, 07:58:30 pm »
Може да я подмениш с карта, построена за времето когато си писала тук, 23 юни 10ч 42'
реално тогава си попитала как ще мине интервюто, като уточниш дали в момента на питането си работила или си била без работа
Луната в 10д с последен аспект секстил с Уран У6 в 9д. тази карта, Меркурий У1, У2 в сходящ тригон с Нептун У7, У8 в 7д. , но също така в сходящ квадрат с Юпитер съУ7, 8, може да обещават добро заплащане, а реално да не получиш обещаното
Със закъснение подмених картата в предния пост. ОВ.  Акрукс оказа се права. Назначиха ме на по-ниска длъжност, по-ниска заплата и осигуровка. За сега имам устна уговорка като мине един месец да ме преназначат на договорената длъжност и заплата.

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Хорари за работа
« Отговор #1145 -: Юли 05, 2017, 08:35:07 pm »
Днес съм на интервю за работа. В момента на задаване на въпроса имам работа и си работя предизвестие. Астрологично не мога съвсем да се ориентирам, особено да определя кога Луната е без курс и кога се образуват сходящи и разходящи аспекти. Но позицията е това, което работя и в момента, в същата сфера. Те са на зор, аз също, така че смятам чисто организационно ще стане. Ще съм благодарна, ако някой коментира. По-късно ще споделя резултат.

P. S. Подмених картата.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1146 -: Юли 07, 2017, 10:07:09 pm »
Приятелка задава въпрос -  Ще бъде ли наета на работа, на интервю за която се е явила вчера?

За съжаление е 24-та по ред. Едва ли ще бъде назначена.
Благодаря за мненията!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1147 -: Юли 07, 2017, 10:16:27 pm »
Жалко. А аз бях голям оптимист и я класирах сред първите трима, преминали първоначалния подбор и от които ще се избира.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1148 -: Юли 07, 2017, 10:27:43 pm »
Вече и класации ли правят?  :-\ Мислех, че всичко е на принципа "наш човек".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1149 -: Юли 07, 2017, 10:41:16 pm »
Официално се обявяват конкурси, колкото да отбият номера. И нищо не им пречи пак да вкарат свой човек.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Хорари за работа
« Отговор #1150 -: Юли 08, 2017, 08:37:00 am »
За съжаление е 24-та по ред. Едва ли ще бъде назначена.
Благодаря за мненията!
докато не се назначи титуляр,винаги има шанс за пренареждане
при толкова оптимисти,само akruks -реалист :08:

Луната е с хубави аспекти към двата управителя на 6д Уран и Сатурн, но ще извърши съвсем скоро квадрат с Венера У10 в 9д, а Меркурий У1 е в сходящ секстил с Венера У10, но в сходящ квадрат с Уран У6, отговорът ми клони повече към Не.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #1151 -: Юли 08, 2017, 03:12:12 pm »
Да, благодаря на Акрукс!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1152 -: Юли 08, 2017, 05:15:52 pm »
Хорар с въпрос - дали ще ме назначат на работата, за която ме поканиха на интервю.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1153 -: Юли 08, 2017, 05:37:39 pm »
Да, но без договор.  :017:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1154 -: Юли 08, 2017, 05:46:58 pm »
Хорар с въпрос - дали ще ме назначат на работата, за която ме поканиха на интервю.
Картата е от преди десетина дни. Кога е било или ще бъде интервюто? Резултата се бави, но според мен ще е положителен за работа, но за назначаване, че чудя дали всичко ще е наред документално.