Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335088 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1155 -: Юли 09, 2017, 08:51:39 pm »
Хорар с въпрос - дали ще ме назначат на работата, за която ме поканиха на интервю.
Картата е старичка, беше ли на интервю, че сякаш не си отишла или няма да отидеш.
Освен това не уточняваш дали работиш в момента и кандидастваш за нова работа/позиция.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1156 -: Юли 10, 2017, 07:03:11 pm »
Да, доста стара е картата, от преди седмица. Публикувах я, защото ми беше интересно, дали тези хорари показват реално нещата, защото преди се е случвало да има разминаване с тях. Бях я забравила, и сега се сетих за нея.
Всъщност интервюто мина гладко, предложиха ми договор веднага след интервюто. По-късно изпратиха оферта и съответно договора. Относно документалното оформяне стана разминаване, защото за договора се разбрахме да е сключен на една дата, а заради това, че мениджър човешки ресурси излиза в отпуска, дог. се сключи седмица по-рано от предвиденото, но с уговорената първоначално дата на започване. Може би това сте имали предвид Уран и Радост.
Акрукс, работех, но беше нещо различно от това, за което кандидатствах сега. Даже в същия ден ходих на две интервюта. За първото интервю имах притеснение, че няма да успея да отида на време, защото валеше като из ведро и таксито се забави 40 мин. Но за второто, за което се отнася картата, всичко беше точно.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1157 -: Юли 11, 2017, 12:21:32 pm »
Моля за помощ ! Подадох кандидатура за работа - обаиха ми се за телефонно интервю, но не ми дадоха никакъв отговор, само казаха, че ще ме уведомят допълнително. Имам усещане, че не оправдах очакванията им. Ще има ли развитие по тази кандидатура? е въпроса ми, как мислите?
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1158 -: Юли 11, 2017, 03:23:17 pm »
Акрукс, работех, но беше нещо различно от това, за което кандидатствах сега. Даже в същия ден ходих на две интервюта. За първото интервю имах притеснение, че няма да успея да отида на време, защото валеше като из ведро и таксито се забави 40 мин. Но за второто, за което се отнася картата, всичко беше точно.
Тези неща се уточняват когато се пита, защото настоящата работа се гледа по един дом, а следващата по друг. Сега, когато написа как стоят нещата, картата отразява реално ситуацията- Луната У3 за отсрещната страна в хармоничен аспект с твоя У1 (интервюирали са те), а след това с Венера У11 за теб и У1 за тях- назначили са те на нова работа във фирмата, за която питаш

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #1159 -: Юли 11, 2017, 03:38:56 pm »
Тези неща се уточняват когато се пита, защото настоящата работа се гледа по един дом, а следващата по друг. Сега, когато написа как стоят нещата, картата отразява реално ситуацията- Луната У3 за отсрещната страна в хармоничен аспект с твоя У1 (интервюирали са те), а след това с Венера У11 за теб и У1 за тях- назначили са те на нова работа във фирмата, за която питаш

Акрукс, Венера У11, защото тя е 6-ти от 6-ти (нова работа при налична такава) - нали?

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1160 -: Юли 19, 2017, 08:57:16 am »
Здравейте, получих интересно предложение за работа , но има доста неизвестни свързани с работата, защото тази позиция сега стартартира в тази организация и на тях съвсем не им е ясно как ще потръгнат нещата. Става въпрос за новооткрит център за обучения към университет. Въпроса ми е: Ще ми се получат ли там нещата ? т.е. ще оправдая ли доверието ? Много ми се иска да се справя, защото самия ректор ме препоръча. :17:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1161 -: Юли 19, 2017, 09:18:10 am »
За първа или втора работа става дума? Ако е първа работа - да, ще стане (Меркурий У1 е в сходящ тригон с Уран У6 и Сатурн съУ6), ако е втора - не (Луната У11 ще направи квадрат с Меркурий).
« Последна редакция: Юли 19, 2017, 09:25:33 am от Veselin »

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1162 -: Юли 19, 2017, 09:29:25 am »
Благодаря, Veselin - дано си прав. За първа и основна работа става дума.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1163 -: Юли 19, 2017, 01:38:00 pm »
Въпроса ми е: Ще ми се получат ли там нещата ? т.е. ще оправдая ли доверието ? Много ми се иска да се справя, защото самия ректор ме препоръча. :17:
ВъпросЪТ
самиЯТ ректор

Научете я тази граматика, все пак е обучителен център към университет  :)
 Луната от 9д. (университета) ще квадратира Меркурий У1, У 10 в 12д., който е 4-ти от 9-ти, няма да стане тазя работа. Освен, ако не кандитастваш за канцеларска

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1164 -: Юли 19, 2017, 06:21:51 pm »
Проблеми във фирмата...спорове с шефа,умишлено заяждане от негова странна..
имам ли шансове на тоя етап да намеря друга работа! Благодаря!
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1165 -: Юли 19, 2017, 08:25:53 pm »
Проблеми във фирмата...спорове с шефа,умишлено заяждане от негова странна..
имам ли шансове на тоя етап да намеря друга работа! Благодаря!
Тц, ще продължиш същата работа.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1166 -: Юли 20, 2017, 10:37:34 am »
Тц, ще продължиш същата работа.
Благодаря akruks  :58: Просто се опасявам,че искат да ме махнат,или да ме накарат да напусна сама..Самото поведение му е такова.
Но не виждам и друга алтернатива на тоя етап за работа..Благодаря ти за отговора!Спокоен ден!
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1167 -: Юли 20, 2017, 12:03:17 pm »
Здравейте, въпросът ми е свързан с един неприятен колега, който си тръгна от фирмата, но има възможност да се върне. Дали ще работи пак с нас Х? Благодаря предварително
Има шанс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1168 -: Юли 20, 2017, 04:51:51 pm »
Здравейте, въпросът ми е свързан с един неприятен колега, който си тръгна от фирмата, но има възможност да се върне. Дали ще работи пак с нас Х? Благодаря предварително
според мен не, така че дишай спокойно  :)

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1169 -: Юли 25, 2017, 02:39:39 pm »
ВъпросЪТ
самиЯТ ректор

Научете я тази граматика, все пак е обучителен център към университет  :)
 Луната от 9д. (университета) ще квадратира Меркурий У1, У 10 в 12д., който е 4-ти от 9-ти, няма да стане тазя работа. Освен, ако не кандитастваш за канцеларска

Здравейте,
Благодаря за вниманието - работата е завеждащ отел /канцеларска/ и получих предложение, трябва да започна след седмица.

но ...

днес ми се обадиха от една агенция за подбор за друга позиция в голяма часна фирма и проведохме скайп-интервю. Искам да ви попитам : Ще ме одобрят ли за тази позиция? Втората възможност, ако ме одобрят ми допада повече, но като гледам картата май няма да я бъде. Как  мислите?