Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335145 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1185 -: Август 10, 2017, 05:04:37 pm »
Мерси, akruks. Не съм много наясно с хорарите за работа затова не знаех каква информация да дам.
В момента работя. Не харесвам работата си и обмислям смяна на професията. След като натрупам малко опит по новата професия ще предприемам действия за заминаване. Това обаче става бавно и може да се наложи да почакам одобрение.
Хорарът потвържава ли поне предстоящата смяна на професия и има ли индикации за плаване в по-дългосрочен план?
Задала съм въпроса с уточнението за 6 месеца, защото знам, че толкова е валидността на хорарните карти.
Нова работа може да имаш по-нататък, тъй като на Меркурий У11 му предстои да стане ретрограден, но по картата все още се движи напред, макар и по-бавно, така че аспектът му е сходящ тригон с Плутон У1 в 3д ( който също е ретрограден, самата ти си затруднена по третодомните дела- търсене на работа, обучение, договаряне)
За плаване в чужбина има индикации- Венера У12 в 9д е в знак на Луната, а тя е в Риби, знак на 12д, в който Венера е в екзалтация, налице е рецепция от смесен тип, аспектът между тях е хармоничен- сходящ тригон, Луната У9 в сходящ секстил с Плутон У1.
Това за валидността на хорарите- 3м, 6м, са глупости. Ако току-що си разбрала, че си бременна и питаш как ще мине раждането , което ще е след 8-9м. какво прайм тогава- чакаш да влезеш в 6-тия месец и тогава питаш? Несериозно е, валидността на картата е според въпроса, в древността по хорар са гадаели целия живот , а преди да зададе въпроса питащият е постил  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #1186 -: Август 10, 2017, 05:22:57 pm »
Момичета, по този хорар въпросът е: Ще замина ли да работя на кораб до 6 месеца?

Според вас има ли шансове? Не знам дали да гледам 6 или пети дом, тъй като естеството на работата е свързано с почивка и забавление. Или за далечно плаване са важни 9-12 дом?
Мисля, че ще си намериш нова работа, но не от сферата, за която питаш. Луната в риби сигнификатор на въпроса е У9 в сходяща опозиция с Меркурий У11, сходящ куинконс с Марс и сходящ съвпад с Нептун У5  - все фактори за необлислени и нереални женалия. За сметка на това У11 Меркуий е в сходящ тригон с ретрограден Плутон У1. Сякаш вижда се нова работа, но не скоро - поне няколко месеца до тогава. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #1187 -: Август 11, 2017, 09:16:49 am »
akruks, Теодор, благодаря много  :38:
За мен въпросът не е да имам нова работа изобщо. Не е проблем да си намеря в моята сфера. Проблемът е, че искам генерално да сменя попрището :) Затова се надявам новата работа, която се задава да е и в ново направление.

П.П. Това за давността на хорарите не го знаех. Ще го имам предвид друг път :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #1188 -: Август 11, 2017, 04:12:56 pm »
akruks, Теодор, благодаря много  :38:
За мен въпросът не е да имам нова работа изобщо. Не е проблем да си намеря в моята сфера. Проблемът е, че искам генерално да сменя попрището :) Затова се надявам новата работа, която се задава да е и в ново направление.

П.П. Това за давността на хорарите не го знаех. Ще го имам предвид друг път :)
Може би Плутон в хорара би дал нещо като "генерална" промяна.  :engel016:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1189 -: Август 23, 2017, 04:19:00 pm »
Изглеждаш ми амбицирана да останеш и кариеристично настроена. По въпроса дали ще си преподпишеш договора с тях клоня към положителен отговор. Но относно желаното увеличаване на заплатата има вероятност да не станат толкова бързо нещата...

ОВ:
Днес говорих с моя работодател и с много увъртания от негова страна, и един куп алабализми, в крайна сметка разбрах, че има вероятност да ми бъде предложен нов договор. Но имам големи съмнения, на този човек изобщо не му вярвам!
От известно време започна да се навърта един, който е завършил същата като мен специалност, който е голям връзкар, а и е безработен. Имам усещане, че имат някакъв план...  ::)

Затова реших да пусна нов хорар за настоящата ситуация.

Въпрос: "Ще има ли положително развитие за мен? Ще преподпиша ли нов договор през септември?"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1190 -: Август 23, 2017, 04:48:05 pm »
Ще преподпиша ли нов договор през септември?"[/i]
Бях ти отговорила по предния въпрос, макар и леко шеговито, но така и подмина отговора ми:

До 3м. - не, аз го виждам след 7-8 седмици  :)

7-8 седмици, броено от 4 август се пада през септември, след 21 септ.

Новата ти карта е с прекалено ранен АСЦ, не си запозната напълно с обстоятелства около въпроса, а когато станат факт, въпросът ще се обезсмисли. Като цяло нещата ще се развият положително, що се отнася до работата ти и преназначаването, както и опвишението на заплатата- последен аспект на Луната от 10д.  е хармоничен - с Венера У6, У11 в 8д.
« Последна редакция: Август 23, 2017, 04:57:01 pm от akruks »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1191 -: Август 23, 2017, 04:51:10 pm »
Акрукс, извинявай! Не е било умишлено! Едва сега видях, че си ми отговорила! Благодаря ти :58:


elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #1192 -: Август 25, 2017, 03:01:00 pm »
Здравейте. Ще се чувствам ли добре в работата, на която съм сега?
 :cheer:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1193 -: Август 25, 2017, 03:37:22 pm »
А сега как се чувстваш, че питаш в бъдеще време?
Може би не нмого добре, тъй като Юпитер У1 е извършил квадрат с Венера У6 в 8д.
Венера У6 в последния градус на знака, предстоят промени на естеството на работата, но разопложена в знака Рак е във взаимна рецепция по управление с Луната в 10д. във Везни, така че си свързана с работата, независимо от това как се чувстваш. Юпитер У1 е извършил квадрат с ретро Плутон У12 във 2д.- притесняваш се за пари, нещо свързано с миналото. Луната У8 ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У2 и с Юпитер У1, така че финансово нещата ще се стабилизират. Не знам само как да разтълкувам последния аспект на Луната, който е опозиция с Уран У3- може да възникне неочаквано неблагоприятно развитие, свързано с документация, с трудов договор.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Хорари за работа
« Отговор #1194 -: Септември 02, 2017, 11:45:28 pm »
Добра идея ли е за в бъдеще да се занимавам с опасна работа (като парашутизъм например)?
« Последна редакция: Септември 02, 2017, 11:49:59 pm от Aquarius »

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1195 -: Септември 03, 2017, 05:36:58 pm »
Ще ми увеличат ли заплатата до 6 месеца

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1196 -: Септември 03, 2017, 07:33:39 pm »
Добра идея ли е за в бъдеще да се занимавам с опасна работа (като парашутизъм например)?
за подобни занимания трябва да потърсиш указания в натала, но имай предвид, че не е шега работа
майка е била парашутистка, което ѝ е докарало порок на сърцето на един от скоковете, когато въздушно течение я поело нагоре и е висяла над час високо във въздуха, както е била неразположена

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1197 -: Септември 03, 2017, 07:36:45 pm »
Ще ми увеличат ли заплатата до 6 месеца
Луната У7 в сходяща опозиция с ретро Меркурий У8, сякаш няма да стане, фирмата не е цъфнала финансово на този етап

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1198 -: Септември 03, 2017, 07:38:25 pm »
Ще ми увеличат ли заплатата до 6 месеца
Да, възможно е.
Защо са тези транзити на картата? Не е нужно да ги има.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1199 -: Септември 03, 2017, 08:28:11 pm »
Да, сега ще има доста харчове по смяната на офиса и подмяна на част от обзавеждането.
Жалко, аз се надявах поне малко ей така да вдигнат за стимул. Или някой бонус.
Веско, кое показва, че може да стане?