Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335039 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1275 -: Ноември 29, 2017, 07:24:45 pm »
Абе Теодора и аз съм отнесена ,че отговарям какъв е тоя натал ,чак после видях че Сатурн е в Лъв :012:
« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 07:28:42 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1276 -: Ноември 29, 2017, 07:32:58 pm »
Тук е за хорари. И въпросът е зададен неясно. Какво означава отпушване в хорарната астрология  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

tedkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Хорари за работа
« Отговор #1277 -: Ноември 29, 2017, 08:07:10 pm »
Предполагам, че е неправилно да се каже отпушване, но работя в сферата на продажбите. Не съм на твърда заплата. В последният месец каквото и да направя все не се получават нещата. Което означава, че няма заплата. Не знам колко време мога да издържа по този начин и за това се допитвам и тук.

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Хорари за работа
« Отговор #1278 -: Ноември 29, 2017, 08:15:06 pm »
Здравейте,

Очертават ли се някакви възможности за започване на работа в скоро време?

Благодаря предварително

tedkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Хорари за работа
« Отговор #1279 -: Ноември 29, 2017, 08:42:16 pm »
Прикачих натална карта, защото така и не разбрах как да направя друга. Разбрах, че трябва да зададеш конкретен въпрос, който да е ясен и да може да се отговори с да и не. Но къде и как?
« Последна редакция: Ноември 29, 2017, 09:26:42 pm от tedkata »

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Хорари за работа
« Отговор #1280 -: Ноември 30, 2017, 03:18:22 am »
Легална работа не се вижда на този етап, може нелегално да пробваш работа от дома си или грижи за възрастни, почистване по къщите.

Извини ме, но ти майтап ли си правиш? :lol_hitting:
« Последна редакция: Ноември 30, 2017, 03:20:12 am от DaisyD »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1281 -: Ноември 30, 2017, 07:07:01 am »
Здравейте,

Очертават ли се някакви възможности за започване на работа в скоро време?

Благодаря предварително
Може да пробваш нещо като грижи за домашни любимци,разхождане на кучета,хранене,почистване.Ако имаш партньор може да разчиташ на него финансово.
« Последна редакция: Ноември 30, 2017, 07:20:31 am от Сафо »

tedkata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Хорари за работа
« Отговор #1282 -: Ноември 30, 2017, 08:54:35 pm »
Здравейте,
Зададох въпрос/ ще мам ли сделка този месец?/

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Хорари за работа
« Отговор #1283 -: Ноември 30, 2017, 11:39:06 pm »
Не, не си правя майтап, написах съвсем сериозно, че на този етап не се очертава да започнеш работа.

Извинявам се за първоначалната си реакция, но работните позиции, които описахте в първият си коментар ме учудиха, тъй като съм доста далеч от тези сфери на работа. Предвид това, че в хорара се вижда мястото от което се задава въпроса, предположих че отговорът ви е някаква "имигрантска шега".

Кога евентуално може да се очаква някаква промяна?

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #1284 -: Декември 01, 2017, 11:15:58 am »
Здравейте съфорумци,
предвид последните събития около мен, а и някои нови събития в моята фирма изведъж ми проблясна надеждата, че може да ни съкратят Много си мечтая в тази насока дали има такъв шанс с идването на новата година, та нова година - нов късмет и малко заслужена почивка за мен. Затова пуснах хорар с въпроса "Ще ме съкратят ли и ще ида ли на борсата?" Не съм убедена дали бюрото по труда е по 8-ми дом, но ако е така според Вас имам ли шансове? Аз като я гледам картата ми се струва, че -Да, имам  :012:
Прикачих и Солара ми, защото има един Уран в 6-ти соларен на куспидата на 8-ми натален...  :72:
« Последна редакция: Декември 05, 2017, 06:07:59 am от rodopis »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1285 -: Декември 01, 2017, 12:02:38 pm »
Здравейте съфорумци,
предвид последните събития около мен, а и някои нови събития в моята фирма изведъж ми проблясна надеждата, че може да ни съкратят Много си мечтая в тази насока дали има такъв шанс с идването на новата година, та нова година - нов късмет и малко заслужена почивка за мен. Затова пуснах хорар с въпроса "Ще ме съкратят ли и ще ида ли на борсата?" Не съм убедена дали бюрото по труда е по 8-ми дом, но ако е така според Вас имам ли шансове? Аз като я гледам картата ми се струва, че -Да, имам  :012:
Прикачих и Солара ми, защото има един Уран в 6-ти соларен на куспидата на 8-ми натален...  :72:
Да.А не те ли информираха вече,че ще те съкратят?Ще има промени ,но едва ли ще си доволна.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #1286 -: Декември 01, 2017, 01:03:28 pm »
Нищо не са ме информирали. Никой не го очаква. Това са мои съждения с оглед на обстановката. Реално, може и да няма промяна.
Не ми върви да си почивам за година на борсата и това е. Преди години съкратиха всички мои колеги и мен ме оставиха, като ценен кадър и тогава ми се размина, а те намазаха 4 заплати и борса- тук вече който колкото стаж е имал. Аз затова тайно се надявам, но ме съмнява да ме огрее.
Цитат
Ще има промени ,но едва ли ще си доволна.
- защо?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1287 -: Декември 01, 2017, 02:21:35 pm »
Здравейте,
Зададох въпрос/ ще мам ли сделка този месец?/
Ранен АСЦ, Луна без курс- така се получава, когато се пита всеки ден за едно и също, трябваше да направиш карта за 29-ти 18:57ч, когато пита тук за пръв път.
КАРТА  Луната У1, У2 в сходящ хармоничен аспект със Сатурн У7, У8, ще имаш сделка, последният неин аспект е съвпад с Уран- ще се отпушат нещата  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1288 -: Декември 01, 2017, 02:32:58 pm »
Здравейте съфорумци,
предвид последните събития около мен, а и някои нови събития в моята фирма изведъж ми проблясна надеждата, че може да ни съкратят Много си мечтая в тази насока дали има такъв шанс с идването на новата година, та нова година - нов късмет и малко заслужена почивка за мен. Затова пуснах хорар с въпроса "Ще ме съкратят ли и ще ида ли на борсата?"
Нептун в 1д как те заблуждава  :) Картата ти е с късен АСЦ, може да покаже само крайното развитие на въпроса, който видно не е започнал никога, а е плод на твои нереални мечти- по-добре мечтай за коледен бонус, 13-та заплата, отколкото да се озовеш на борсата, а и имаш шанс за пари и придобивки от работата- Луната У6, У7 е в сходящ хармоничен аспект с Нептун У2 и с Плутон У10- може дори да те повишат в работата в крайна сметка, защото това е неин последен аспект. Сатурн у1 в разходящ хармоничен аспект с К9, която бележи 4-ти от 6-ти дом, няма прекратяване на трудови задължения за теб, продължаваш напред!  :)

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Хорари за работа
« Отговор #1289 -: Декември 01, 2017, 02:56:18 pm »
akruks :58:
и аз видях Нептуна и да знае се, че ще имаме коледни бонуси  :012:
ами какво да направя- от време на време си мечтая за почивка, ама надали

Благодаря Ви!  :38: