Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335253 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1305 -: Януари 09, 2018, 10:12:54 am »
Добро утро!

"Ще успея ли до 6 месеца да замина за чужбина (определена държава) и да си намеря подходяща работа?"

Благодаря!

Като гледам отговора май е не... Но и аз няма да се отксжа. Започнах денонощно да уча езика.
Възможно е да пътуваш до 6 месеца,луната е в сходящ секстил към Меркурий, у9 интерсептиран знак.Но за работа в чужбина на този етап- Не.

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Хорари за работа
« Отговор #1306 -: Януари 09, 2018, 10:59:04 am »
Управител на часа на въпроса е Сатурн, а АСЦ се управлява от Юпитер-противоположна природа.
Вероятно това е само намерение, не си направила постъпки, затова и небето не е информативно.. Слънцето упр. на 9 д не го "вижда" Луната е отминала
аспект със Слънцето, няма аспект към Юпитер.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Хорари за работа
« Отговор #1307 -: Януари 09, 2018, 03:49:54 pm »
Задаваш два различни въпроса."Имам ли перспектива на сегашната работа?" и "Да си търся ли нова?". Това може да направи картата нерадикална.
И все пак да приемем, че разглеждаме картата по първият зададен въпрос.
Ти си представена от Марс в собствен знак в съвпад с Юпитер - твой У9. Може би работата ти е свързана с обучение и/или чужденци. Афликираната от Уран Луна показва, че си под напрежение и това, което правиш те изнервя - най-вече това е причината да си неудовлетворена. У1, У10 и У6 са добре поставени. Според мен не ти е лоша работата, има перспективи. У2 е изгорен и явно финансовите условия не те устройват.
Луната няма сходящи аспекти, твоят управител също няма да извърши други мажорни аспекти. Сигнификаторът ти е в дома на работодателя. Въпреки че си силна по знак си зависима от него.
По картата не виждам промяна на обстоятелствата в близките месеци. Още веднъж - не ми изглежда да ти е чак толкова зле. Може би имаш завишени очаквания - твоят У1 е в съвпад с Юпитер.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1308 -: Януари 09, 2018, 04:55:46 pm »
Благодаря за отговорите!

Таис, защо Сатурн да е управител на часа? Не е ли Луната по Халдейската с-ма :017:?

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1309 -: Януари 09, 2018, 07:54:21 pm »
реабилитирам този часови въпрос/отговор, не е до секунда точен и отрязан до 3 месеца, но месец по-късно пак важи със сигурност
да, смених работа, но не точно тази, която очаквах, това вероятно е изгореният Меркурий

ще успея ли да сменя работа в рамките на 3 месеца, дори това да означава да напусна


ОВ: нищо не смених :(

Ще смениш работа. На Меркурий му предстои изгаряне, но в момента е вече в лъчите на Слънцето...,
което ме кара да мисля, че неправилно си преценила мястото където си кандидатствала. Може би някаква информация ти е убягнала.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1310 -: Януари 11, 2018, 12:14:18 am »
Добро утро!

"Ще успея ли до 6 месеца да замина за чужбина (определена държава) и да си намеря подходяща работа?"

Благодаря!

Като гледам отговора май е не... Но и аз няма да се отксжа. Започнах денонощно да уча езика.
Картата показва, че скоро си започнала да учиш езика сериозно, а относно въпроса според мен  ще стане.
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 12:16:10 am от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1311 -: Януари 11, 2018, 12:28:58 am »
Добър ден,

Искам да попитам дали ще имам перспектива ако остана на сегашната си работа или да си търся нова. Напоследък не се чувствам добре там и много се подтискам, замислям да търся нещо ново.
На този етап не ти излиза нова работа, ще  продължиш настоящата, където ще имаш скоро повишение- Слънцето високо горе в дома на кариерата ще извърши секстил с твоя управител, който е екзалтиран в знака на Слънцето.
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 01:47:37 pm от akruks »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1312 -: Януари 11, 2018, 01:16:26 am »
Картата показва, че скоро си започнала да учиш езика сериозно, а относно въпроса според мен  ще стане.

Акрукс, благодаря ти! Дай Боже да стане :)

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1313 -: Януари 14, 2018, 10:34:49 am »
поредният удар, този път работен и неочакван, ей така от нищото :91:

ще произтекат ли негативни събития за мен вследствие писмото (имейл)
часовият управител е Меркурий




akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1314 -: Януари 14, 2018, 12:26:54 pm »
поредният удар, този път работен и неочакван, ей така от нищото :91:

ще произтекат ли негативни събития за мен вследствие писмото (имейл)
часовият управител е Меркурий
По отношение на работата-Не, но може да има напрежение с колега/партньор, тъй че се въздържайте от необуздана реакция в отговор

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1315 -: Януари 16, 2018, 11:09:34 pm »
Здравейте! За много години :)
До края на февруари ще успея ли да си намеря нова работа?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1316 -: Януари 17, 2018, 09:21:00 am »
Здравейте! За много години :)
До края на февруари ще успея ли да си намеря нова работа?
Работиш ли в момента?Нова работа ще намериш до края на февруари.
« Последна редакция: Януари 17, 2018, 09:22:52 am от Сафо »

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1317 -: Януари 17, 2018, 10:46:30 am »
Работиш ли в момента?Нова работа ще намериш до края на февруари.
Вчера прекратих отношенията с работодателя си формално. Тоест от вчера не се водя на работа.
Благодаря ти, Сафо :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1318 -: Януари 18, 2018, 03:24:35 pm »
Вчера прекратих отношенията с работодателя си формално. Тоест от вчера не се водя на работа.
Да, но по картата излиза, че ще продължиш тази работа, на която се вижда, че има интрига, неясноти, заплетена ситуация

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1319 -: Януари 18, 2018, 09:10:25 pm »
Да, но по картата излиза, че ще продължиш тази работа, на която се вижда, че има интрига, неясноти, заплетена ситуация
Права си, че има интрига и неяснота и ситуацията беше много заплетена. Там работих като одит асистент. Двама от бившите ми колеги имат интимна връзка и я пазят в тайна, действат заедно, преследвайки личния си интерес. Винаги се случваше да бъда изпратена на междинен одит в екип или с единия, или с другия, а веднъж с двамата от тях при клиент. Тя отговаря за по-малки одит ангажименти  и очевидно не ме харесваше. С квалификацията си беше малко по-назад от мен, но имаше повече опит в тази сфера. Много амбициозна, според мен се страхуваше, че ако остана много лесно до година бих я изместила. Отишла е при директорката и й е наговорила измишльотини, че съм правила точно обратното на това, което ми е било казано, работните ми документи не били верни, много бавно съм си изработвала документите и в същото време е казала на гаджето си да отиде при директорката и да каже същото, че едва ли не аз не се справям с работата. И те двамата не искали да работят с мен в екип. В резултат на това директорката едната сутрин ме помоли да се срещнем в конферентната, за да ме освободи от работа. Без да чуе моята гледна точка и ръководейки се от техните думи. А одит мениджъра е една безгласна буква там, останах изумена как служители на по-ниско ниво си разиграват коня и си правят каквото си искат и клеветят, за да защитят личния си интерес. Аз няма как да продължа работата си там. Защото формално и официално документите са подписани, че се разделяме. Дори и да ми се обадят и да ми се извинят, пак няма да се върна, заради лекомислието на директорката да се води по думите на интригантите.