Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335221 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1365 -: Февруари 24, 2018, 09:53:13 pm »
Благодаря,Акрукс. В същата сфера е, но в по-голяма фирма.
Благодаря за обратната връзка. В ъглов дом и кардинален знак,  Луната У10 с последен аспект съвпад с Венера У1, орбис 4гр , след 4 седмици си на по-престижно място, честито!

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хорари за работа
« Отговор #1366 -: Февруари 26, 2018, 01:19:53 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще бъда ли удоволетворена от работата си във фирмата, в която работя.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1367 -: Февруари 26, 2018, 03:38:12 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще бъда ли удоволетворена от работата си във фирмата, в която работя.
по отношение на финансите  да, ще си доволна от заплащането, но може да си малко претоварена, както и да имаш противопоставяне с по-старите колеги и
в крайна сметка няма да си напълно удовлетворена 

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1368 -: Март 02, 2018, 11:45:51 am »
Стават поредните лудости в работата и затова реших да питам -

"Х (назован по име) ще бъде ли отстранен от поста?"

Х е моят шеф, но в случая го назовах по име.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #1369 -: Март 02, 2018, 12:05:21 pm »
Има ли някакъв конфликт?
В този хорар си представена в по-слаба позиция /есенциално/, има разход на енергия и нерви. За шефа ти мисля обаче, че има скрито лоби, за което ти може би не знаеш. Може да си послужи и с интриги. Пази се.

Има някакво задкулисие, но ако си достатъчно разумна, предпазлива и действаш стратегически, имаш шанс да излезеш от ситуацията с по-малко щети. Малко дипломация също няма да попречи.
« Последна редакция: Март 02, 2018, 12:24:50 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1370 -: Март 02, 2018, 12:39:21 pm »
Стават поредните лудости в работата и затова реших да питам -

"Х (назован по име) ще бъде ли отстранен от поста?"

Х е моят шеф, но в случая го назовах по име.
Х е представен от юпитер в 12дом,скорпион,скрит,прикрит,отмъстителен,.Слънце у10ят му дом е в риби в негов 4дом,леко му е разклатено реномето,но цял отбор поддръжници,подмазвачи,слагачи го подкрепят.Подчинени,приятели,роднини и др.с не много ясни мотиви.Възможно е да бъде уволнен на по-късен етап според мен.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1371 -: Март 02, 2018, 04:47:48 pm »
Благодаря много за бързото включване!

Злоупотребите са много, подкрепящите го също. А интригите край нямат.

Но както знаем, справедливостта е на страната на силния с пари и власт, не на правия :(

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #1372 -: Март 03, 2018, 05:48:57 pm »
Здравейте и от мен
Въпросът е " Да напусна ли работа?"
Задавайки въпроса мислех, че ще видя късен градус на асцендента, тъй като погрешно считах, че вече съм взела решението. Ще се радавам да ми помогнете да разтълкувам хорара  :)


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1373 -: Март 03, 2018, 05:57:36 pm »
Здравейте и от мен
Въпросът е " Да напусна ли работа?"
Задавайки въпроса мислех, че ще видя късен градус на асцендента, тъй като погрешно считах, че вече съм взела решението. Ще се радавам да ми помогнете да разтълкувам хорара  :)

Защо?Заплащането ли не те устройва?Следващата работа няма да е по-добра.В момента си в емоционална еуфория,афект.Според мен,НЕ.Въпреки това е възможно да се случи след 2месеца.
« Последна редакция: Март 03, 2018, 05:59:21 pm от Сафо »

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #1374 -: Март 03, 2018, 06:13:07 pm »
Благодаря ти Сафо, проблемът в настоящата ми работа не е заплащането, а психическото натоварване. Много точно си определила състоянието ми - афект.
Какво точно от хорара те кара да мислиш, че все пак е възможно да напусна след 2 месеца? Господарят на асцендента - Венера е в риби -екзалтация -т.е се чувства добре и е в положителен сходящ аспект  Юпитер с орбис 2 градуса.
Другата работа къде я търся 6 от 6 дом ли ? Ако е така управител е слънцето, на него му предстои съвпад с нептун.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1375 -: Март 03, 2018, 06:28:58 pm »
Благодаря ти Сафо, проблемът в настоящата ми работа не е заплащането, а психическото натоварване. Много точно си определила състоянието ми - афект.
Какво точно от хорара те кара да мислиш, че все пак е възможно да напусна след 2 месеца? Господарят на асцендента - Венера е в риби -екзалтация -т.е се чувства добре и е в положителен сходящ аспект  Юпитер с орбис 2 градуса.
Другата работа къде я търся 6 от 6 дом ли ? Ако е така управител е слънцето, на него му предстои съвпад с нептун.
Ти питаш дали да напуснеш.Отговорът ми е Не.Следваща работа гледам по 6дом от 6дом,упр.Слънце, упр.на сегашната ти работа,нептун е тронов,добре поставен,юпитер също е във финансов знак.Венера у1ят ти дом е в сходящ тригон с юпитер у6 дом във втори,след 2 месеца е възможно повишение на заплатата,или финансови постъпления,но ако продължаваш да упорстваш ,в смисъл да искаш да напуснеш,юпитер ще ти е в помощ.
« Последна редакция: Март 03, 2018, 06:32:55 pm от Сафо »

inna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Хорари за работа
« Отговор #1376 -: Март 03, 2018, 06:39:39 pm »
Ти питаш дали да напуснеш.Отговорът ми е Не.Следваща работа гледам по 6дом от 6дом,упр.Слънце, упр.на сегашната ти работа,нептун е тронов,добре поставен,юпитер също е във финансов знак.Венера у1ят ти дом е в сходящ тригон с юпитер у6 дом във втори,след 2 месеца е възможно повишение на заплатата,или финансови постъпления,но ако продължаваш да упорстваш ,в смисъл да искаш да напуснеш,юпитер ще ти е в помощ.
Много ти благодаря  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1377 -: Март 03, 2018, 06:41:43 pm »
Здравейте и от мен
Въпросът е " Да напусна ли работа?"
Задавайки въпроса мислех, че ще видя късен градус на асцендента, тъй като погрешно считах, че вече съм взела решението. Ще се радавам да ми помогнете да разтълкувам хорара  :)
Ние не можем да ти кажем дали да напускаш работа, това е изцяло твое решение.
Късният АС не показва взето решение, а че работата ще е временна или ще се различава от първоначално приетата, но в случая не е късен, не е на изгорял път, Луната у-л на МС в 10д. показва въпрос, свързан с кариера, но няма връзка с тоя у-л.
Венера У1 е в сходящ тригон с Юпитер У6 във 2д и заради парите ще останеш на настоящата работа.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1378 -: Март 07, 2018, 08:15:02 pm »
  Здравейте въпросът ми е ще смена ли скоро сверата на производството с нещо друго,вече не ми се виси по разни цихове ,искам съвсем други неща,но започвам да се отчайвам и да си мисля,че там ще си изгния.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1379 -: Март 07, 2018, 11:44:16 pm »
  Здравейте въпросът ми е ще смена ли скоро сверата на производството с нещо друго,вече не ми се виси по разни цихове ,искам съвсем други неща,но започвам да се отчайвам и да си мисля,че там ще си изгния.
Луната У10 е без курс, не предстои промяна в кариерата