Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335228 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1410 -: Май 01, 2018, 10:02:00 pm »
И аз така го усещах, но си мислех, че проблема ще дойде от служителите по 6 дом.
У6 дом е тронов Сатурн,въпреки,че е ретрограден е по-добър от екз.Слънце в критичен градус.

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за работа
« Отговор #1411 -: Май 01, 2018, 10:10:31 pm »
Ммм критичният градус изобщо не го отчетох...много ти благодаря. :)

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за работа
« Отговор #1412 -: Май 06, 2018, 08:47:05 pm »
Сафо, а да те попитам във връзка с хорара ми по-горе. Сега правя реконструкция на помещението, разделям го на две. Важи ли правилото най-рано нов въпрос след 3 месеца, при това положение или може и по-рано?

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за работа
« Отговор #1413 -: Май 06, 2018, 09:20:42 pm »
Жена_, правилото е да се прекалява, ако проявяваме извън просто потребителския интерес към астрологията, във форум за астрология, дето не е точно ориентиран към ние просто питаме, пък вие само отговаряте

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за работа
« Отговор #1414 -: Май 06, 2018, 10:27:24 pm »
abroad Съжалявам, още се ориентирам. Но оставам с впечатлението, че няколко човека са активни във форума, но някак като в затворена група.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1415 -: Май 07, 2018, 07:56:15 am »
Сафо, а да те попитам във връзка с хорара ми по-горе. Сега правя реконструкция на помещението, разделям го на две. Важи ли правилото най-рано нов въпрос след 3 месеца, при това положение или може и по-рано?
Въпросът ти е "Благоприятен ли е моментът........?"Луната е растяща,но няма достойнства.Избери момент подходящ за започване на такъв вид дейност.Погледни само кога задаваш нов въпрос по стар хорар.Слънце у1 в 29*,17 дни от задаване на въпроса са минали ,Дир.на Слънце тригон Марс,у10 дом в хорара.На 11.05.може да споделиш нещо.
« Последна редакция: Май 07, 2018, 08:05:40 am от Сафо »

woman__

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Хорари за работа
« Отговор #1416 -: Май 07, 2018, 08:04:16 am »
 :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1417 -: Май 07, 2018, 02:55:39 pm »
Здравейте, задала съм въпрос, "Благоприятен ли е момента аз да отворя заведението?"
Става въпрос за собствен търговски обект, който се отдаваше под наем, но не случи на наематели.
Ще съм много благодарна да чуя мнението Ви.
може би е време да помислиш за промяна относно изкарването на пари, свързани с този обект- да смениш дейността му, ако е бил за дрехи например, да е нещо друго

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #1418 -: Май 08, 2018, 09:13:59 pm »
Ще се задържа ли по - дълго време в настоящата ми работа?

След като смених 4 работи в рамките на 2 месеца и половина(заради тоя университет), тук вече работя повече от месец и още не ми минават намерения пак да напускам, да чукна на дърво.  :lol_hitting: :012: Доволен съм иначе и от заплащането и това че е на 4 часа и се съобразяват с лекциите ама малко съм непредвидим напоследък, дали това не е ЛГ 8, не знам, но най - после мина.  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1419 -: Май 08, 2018, 10:15:05 pm »
Ще се задържа ли по - дълго време в настоящата ми работа?

След като смених 4 работи в рамките на 2 месеца и половина(заради тоя университет), тук вече работя повече от месец и още не ми минават намерения пак да напускам, да чукна на дърво.  :lol_hitting: :012: Доволен съм иначе и от заплащането и това че е на 4 часа и се съобразяват с лекциите ама малко съм непредвидим напоследък, дали това не е ЛГ 8, не знам, но най - после мина.  :012:
Да,ще се задържиш по-дълго.К6 телец фиксиран,бавен знак,Слънце у9,или 4 от 6 (края на работата) също в телец.Луната във фиксиран и Непредвидим знак,Марс у1 екзал.доволен си засега,но е към  края на  знак ,от теб зависи.
« Последна редакция: Май 08, 2018, 10:16:51 pm от Сафо »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1420 -: Май 08, 2018, 10:21:48 pm »
И според мен ще се задържиш. Марс е в екзалтация, последният аспект на Луната е хармоничен, а в 6 дом е Слънцето, макар да няма особени достойнства в Телец.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #1421 -: Май 08, 2018, 10:40:49 pm »
Супер! Благодаря ви много за бързите отговори!  :08: :08:
Не знам дали от Слънцето в телец в 6-ти, но си чувствам оценен труда засега, а колектива забравих да спомена е млад и жив. Намира се някоя друга кокошка да кудкудяка, но в голям колектив е неизбежно.  :012:
Като казахте Марс, видях, че ще прави квадрат с Уран У3 - обмислям да запиша стаж лятото, не знам на шефките дали ще им хареса тази новина, понеже в банките искат по 8 часа.  :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1422 -: Май 08, 2018, 11:41:49 pm »
Ще се задържа ли по - дълго време в настоящата ми работа?

След като смених 4 работи в рамките на 2 месеца и половина(заради тоя университет), тук вече работя повече от месец и още не ми минават намерения пак да напускам, да чукна на дърво.  : Доволен съм иначе и от заплащането и това че е на 4 часа и се съобразяват с лекциите ама малко съм непредвидим напоследък, дали това не е ЛГ 8, не знам, но най - после мина.  :012:
Ако под по-дълго разбираш повече от 2 месеца, може, но както си уточнил поелсе, че те очаква стаж лятото, то няма как да съвместиш двете работи, макар Венера У6, У11 да е в двоен знак и Луната да е извършила хармоничен знак с нея, тя е в сходящ куинконс с Плутон У1.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #1423 -: Май 08, 2018, 11:50:15 pm »
Ако под по-дълго разбираш повече от 2 месеца, може, но както си уточнил поелсе, че те очаква стаж лятото, то няма как да съвместиш двете работи, макар Венера У6, У11 да е в двоен знак и Луната да е извършила хармоничен знак с нея, тя е в сходящ куинконс с Плутон У1.
Стажът не е толкова задължително да е точно сега лятото ... Работата ми е по - важна сякаш на този етап, но мога да ли да се надявам куинконсът да даде пък компромис някакъв и да ги съвместя и двете. Ще ми е доста тегаво до 17 00 да съм в банката и после да съм в магазина от 18 00 до 22 00, но не е невъзможно.  :012: Стига шефката да се навие да не карам първи смени делничните дни  :012: но още не съм го премислил дали бих се справил наистина ...

Благодаря ти!  :08:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #1424 -: Май 10, 2018, 11:35:35 pm »
Моля за мнение ,че ми е притеснено и важно, свързано е с работа, с която до сега съм се занимавала. Въпросът първия, който зададох спонтанно е човекът Х-назован по име блъфира ли.. и съпортстващите въпроси- ще продължим ли работни отношения в бъдеще, изгодата е взаимна за него беше повече. Първият му дом го описва прекрасно -нервен, непредсказуем ,избухлив ,пали бързо и прочие. Теглил е огромен кредит чиито изплащане сигурно го напряга и мисля ситуацията опозе Юпитер Слънце по 2-8 дом го опсва пак, малко надценени и раздути очаквания и се чуди от къде да точи пари. Та ще възложи ли наистина цялата работа на друг човек, също назован по име \абе объркано е ама някой, ако мисли нещо по въпроса дали тоя блъфира или ще даде работата на друг да каже ..