Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327070 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за работа
« Отговор #1605 -: Ноември 14, 2018, 03:48:49 pm »
Ами ,ако не правя нищо, после ще ме натоварят с такса престой- магазинаш ли беше.. Смятам да наредя унищожаване на пратката до дни, в случая аз ще загубя два дни , а тя нещо по-ценно уж което няма как да възстанови. Всъщност не знам отговора на Весо до мен ли е или не  :012: 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1606 -: Ноември 14, 2018, 04:18:24 pm »
Здравей, akruks
Става въпрос за баща ми, като майка ми задава въпроса.
Няма как да го съди, тъй като нямат договор, а е на частно без фирма.

Въпросът е " Съпругът ми ще оправили ВиК системата на къщата в която работи? Собственикът ще го съди ли?

Добре де, като задавате въпроси мислете какво пишете. Нямало как да го съди, а питаш дали ще го съди? И то не питаш ти, а майка ти, което не си уточнила. В този случай баща и е по 7д, като съпруг на питащата- майка ти.
Когато писах първия си отговор го гледах по 4д, като твой баща.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1607 -: Ноември 14, 2018, 04:27:17 pm »
У1 и у2 са ми на трон тя -Луната би трябвало да е съвпаднала със Сатурна ми и пренася свет от Юпитер ама среден  :017:
какво общо има Луната със Сатурна ти?
И не е важно дали са тронови У1 и У2 , а дали и каква връзка имат с неин 2д.
клиентите, назовани или не, са по 7д., Луната У1 за нея ще извърши хармоничен аспект с Венера У3, която е ретро и затова се бави да си потърси поръчката и да се обади.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за работа
« Отговор #1608 -: Ноември 14, 2018, 04:36:56 pm »
какво общо има Луната със Сатурна ти?
И не е важно дали са тронови У1 и У2 , а дали и каква връзка имат с неин 2д.
клиентите, назовани или не, са по 7д., Луната У1 за нея ще извърши хармоничен аспект с Венера У3, която е ретро и затова се бави да си потърси поръчката и да се обади.
Луната освен сигнификатор на въпроса във всеки хорар е нейно У1 а Сатурн мой У1, дет са вика кво общо да имат -нищо лично  :012: Писах и във фейса ,защото там се свърза тя с мен, та ще видим дали ще отговори нещо .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1609 -: Ноември 14, 2018, 07:24:06 pm »
Луната освен сигнификатор на въпроса във всеки хорар е нейно У1 а Сатурн мой У1, дет са вика кво общо да имат -нищо лично 
нямат аспект помежду си, това имах предвид

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #1610 -: Ноември 14, 2018, 08:31:41 pm »
Въпросът е " Съпругът ми ще оправили ВиК системата на къщата в която работи? Собственикът ще го съди ли?

Добре де, като задавате въпроси мислете какво пишете. Нямало как да го съди, а питаш дали ще го съди? И то не питаш ти, а майка ти, което не си уточнила. В този случай баща и е по 7д, като съпруг на питащата- майка ти.
Когато писах първия си отговор го гледах по 4д, като твой баща.

akruks,
Е, той клиентът го е заплашил със съд, но реално дори и да няма договор, пак е възможно да иска да го съди.
Извинявам се, че не съм уточнила че майка ми е задала въпросът.
В крайна сметка, всичко се е оправило-има вода, но има още неща да довършва и ще изчакаме да видим дали изобщо ще му плати.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за работа
« Отговор #1611 -: Ноември 14, 2018, 08:37:21 pm »
нямат аспект помежду си, това имах предвид
Именно, че аспекта е предстоящ за хорара и вече минал в реала. За сега нямам отговор ,съществото е от онази порода вече масова, които,нямат култура нa общуване, типичен отпадъчен продукт на чалга поколението . Евтин боклук визуално и интелектуално, но уви се налага да комуникирам с подобни, пазейки културен тон .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за работа
« Отговор #1612 -: Ноември 14, 2018, 10:12:01 pm »
Мога да дам обратна връзка, е не съм получила още парите, защото е късно, но госпожицата писа, че нещата са се получили супер и благодари ,което трябва да значи, че ги е взела, след като съм писала .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1613 -: Ноември 14, 2018, 10:49:56 pm »
akruks,
Е, той клиентът го е заплашил със съд, но реално дори и да няма договор, пак е възможно да иска да го съди.
Извинявам се, че не съм уточнила че майка ми е задала въпросът.
В крайна сметка, всичко се е оправило-има вода, но има още неща да довършва и ще изчакаме да видим дали изобщо ще му плати.
това, че няма да плати беше когато гледах баща ти по 4д., нужно ли е да казвам, че целият ми първи отговор отпада в този случай??
гледан по 7д- паричните домове на баща ти и клиента са в знаков съвпад, с Марс У1 за баща ти също са в хармония, все някакви пари ще получи

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #1614 -: Ноември 15, 2018, 08:43:57 am »
това, че няма да плати беше когато гледах баща ти по 4д., нужно ли е да казвам, че целият ми първи отговор отпада в този случай??
гледан по 7д- паричните домове на баща ти и клиента са в знаков съвпад, с Марс У1 за баща ти също са в хармония, все някакви пари ще получи
akruks,
Аз ти благодаря за коментарите и пак да се извиня, че не уточних за въпроса. Рязбрах, че е гледан по 4ти дом.
Лошото е че този клиент е богаташче на 30 години, което е много надменно и си прави каквото си иска. Ама и баща ми е серт и горделив. Дай боже нещата да се оправят и днес да няма проблеми. Той клиента му е дал част от парите и когато приключи баща ми, ще трябва и останалата част да му се изплати.
Относно съденето: исках да кажа че клиента така или иначе може да иска да го съди, но реално няма нито проект, нито официален договор с фирма и предполагам няма да е в негова полза, ако реши.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1615 -: Ноември 21, 2018, 02:29:41 pm »
Здравейте,
Оглеждам се за нова работа, чета обяви и търся подходяща, но засега без успех.
Ще намеря ли подходяща работа, и ще получа ли предложение за нея в близките месеци?


HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1616 -: Декември 02, 2018, 09:36:41 pm »
Здравейте, аз пак много се вълнувам около работата на дъщеря ми. Тя започна в една фирма през август 2018, всичко беше наред в началото, но в последствие започна да ескалира някакво напрежение.  Тя много се притеснява  и това се отразява на качеството на работата й.  Когато започва й правих хорар с въпроса дали ще остане до края на 2019г. Тя между другото има точна дирекция Сатурн към МС коунконс и от една година има много напрежение в работното поле. Първо дете е. Предварително много благодаря за отговорите. Въпроса е дали ще остане в тази фирма до края на 2019г. Благодаря, Приятна вечер!:-*

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за работа
« Отговор #1617 -: Декември 02, 2018, 10:56:21 pm »
Първо или второ дете е?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за работа
« Отговор #1618 -: Декември 03, 2018, 01:03:44 am »
Първо или второ дете е?

Пише първо

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за работа
« Отговор #1619 -: Декември 03, 2018, 07:54:35 am »
Здравейте, аз пак много се вълнувам около работата на дъщеря ми. Тя започна в една фирма през август 2018, всичко беше наред в началото, но в последствие започна да ескалира някакво напрежение.  Тя много се притеснява  и това се отразява на качеството на работата й.  Когато започва й правих хорар с въпроса дали ще остане до края на 2019г. Тя между другото има точна дирекция Сатурн към МС коунконс и от една година има много напрежение в работното поле. Първо дете е. Предварително много благодаря за отговорите. Въпроса е дали ще остане в тази фирма до края на 2019г. Благодаря, Приятна вечер!:-*
Дъщеря ти като първо дете е представена от Луна в овен,в критичен градус.Тя трябва да върши продължително време тази работа,но ранният градус сочи и промяна в настройката и в кариерата.Луната ще направи няколко аспекта,преди да напусне знака.Квадрат със Сатурн в неин 6 дом,вероятно има обтегнати отношения с колеги,тежът и отговорности,след това тригон Меркурий в неин 2 дом,следва опозиция с Венера у10 дом и квадрат с Марс,който тук няма отношение към работата.При всички тези негативни аспекти,отговорът ми е НЕ.Юпитер у6 дом в скорпион ,Луната няма мажорен аспект с него.