Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334251 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1650 -: Януари 24, 2019, 10:59:53 am »
akruks,
Аз ти благодаря за коментарите и пак да се извиня, че не уточних за въпроса. Рязбрах, че е гледан по 4ти дом.
Лошото е че този клиент е богаташче на 30 години, което е много надменно и си прави каквото си иска. Ама и баща ми е серт и горделив. Дай боже нещата да се оправят и днес да няма проблеми. Той клиента му е дал част от парите и когато приключи баща ми, ще трябва и останалата част да му се изплати.
Относно съденето: исках да кажа че клиента така или иначе може да иска да го съди, но реално няма нито проект, нито официален договор с фирма и предполагам няма да е в негова полза, ако реши.
akruks,
Исках да дам ОВ по този хорар. В крайна сметка, му е дал само половината пари и чакаше другата половина до края на този месец, след като си бил завършил всичко в къщата. Но така и не му се изплати този на баща ми, а вода си има и всичко е наред.
Даже баща ми си започна работа при друг човек, с който са работили преди 15 години.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1651 -: Януари 25, 2019, 02:42:51 pm »
akruks,
Исках да дам ОВ по този хорар. В крайна сметка, му е дал само половината пари и чакаше другата половина до края на този месец, след като си бил завършил всичко в къщата. Но така и не му се изплати този на баща ми, а вода си има и всичко е наред.
Даже баща ми си започна работа при друг човек, с който са работили преди 15 години.
Е, то до края на месеца има време. Дано само да не е решил клиентът да не му плати, заради теча на тръбата, който се беше случил.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1652 -: Януари 25, 2019, 09:31:35 pm »
Ще съм благодарна на мнение - "Ще остана ли на работата, на която съм в момента и през 2019 година?"

Шефът е голям ненормалник и постоянно уволнява някой. От известно време започна с мен да се заяжда (отново), при което спрях да го поздравявам и го избягвам, та не го знам дали не планира нещо, че тогава ще има "Око за око, зъб за зъб".

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1653 -: Януари 28, 2019, 07:05:10 pm »
Ще съм благодарна на мнение - "Ще остана ли на работата, на която съм в момента и през 2019 година?"

Шефът е голям ненормалник и постоянно уволнява някой. От известно време започна с мен да се заяжда (отново), при което спрях да го поздравявам и го избягвам, та не го знам дали не планира нещо, че тогава ще има "Око за око, зъб за зъб".
Не,няма да се стигне до там! Ще останеш на работа. И
« Последна редакция: Януари 28, 2019, 08:08:58 pm от Flower from Venera »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #1654 -: Януари 28, 2019, 07:32:31 pm »
Ще съм благодарна на мнение - "Ще остана ли на работата, на която съм в момента и през 2019 година?"
Мисля, че ще останеш.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1655 -: Февруари 03, 2019, 09:27:16 pm »
Здравейте,
бях на интрвю за работа, според вас какви са шансовете за мен ? Със Сатурн в 7 дом може би се заблуждавам,че има някакъв шанс. В момента работя, но си търся  друга работа. Със сигурност ще  се разбере до седмица и ще дам обратна връзка. Благодаря предварително.
Хубава вечер и успешна седмица!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1656 -: Февруари 04, 2019, 02:55:37 pm »
Здравейте,
бях на интрвю за работа, според вас какви са шансовете за мен ? Със Сатурн в 7 дом може би се заблуждавам,че има някакъв шанс. В момента работя, но си търся  друга работа. Със сигурност ще  се разбере до седмица и ще дам обратна връзка. Благодаря предварително.
Хубава вечер и успешна седмица!
Нептун заблуждава, Сатурн създава пречки, но в случая е в 7 дом, който е на астролога и на отсрещната страна, т.е. интрвюиращия. Мисля, че нещата ще се развият благоприятно за теб и ще те потърсят с добра новина. Има шанс да започнеш нова работа.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1657 -: Февруари 07, 2019, 04:00:13 pm »
Момичета, много ми е притеснено, ще остана ли на сегашната си работа ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1658 -: Февруари 07, 2019, 05:34:22 pm »
Момичета, много ми е притеснено, ще остана ли на сегашната си работа ?
Луна сх.квадрат Юпитер у6.Не.Ще има промени някакви във всички случаи.Стелиум в 6 дом.Но Юпитер е силен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1659 -: Февруари 08, 2019, 01:14:20 am »
Момичета, много ми е притеснено, ще остана ли на сегашната си работа ?
Да, макар да имаш затруднения, ще ги преодолееш

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1660 -: Февруари 08, 2019, 11:35:33 am »
Да, макар да имаш затруднения, ще ги преодолееш

Златна ти уста  :58:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1661 -: Февруари 09, 2019, 03:46:09 am »
"Ще ме изберат ли да работя и на друго място?" Работата е временна, за няколко месеца.

Останаха доволни от моята работа и сами ми предложиха, аз конкретно не съм търсила. Но в последствие разбрах, че има и други желаещи. Една от жените е със силни протекции. От друга страна, моят шеф е ходил до това учреждение, та предполагам, че е казал все "хубави" неща за мен ;D
Много ми се иска да стане, защото позицията е добра, заплатата е малка, но най-важното е, че моят шеф ми се явява подчинен :29: Но като гледам Луна опозиция МС и квадрат Венера/У6,10 - изглежда ми като не...

Предварително благодаря!

ПС. Обратна връзка ще дам до края на месеца.
« Последна редакция: Февруари 09, 2019, 03:48:34 am от romantica »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за работа
« Отговор #1662 -: Февруари 09, 2019, 04:00:11 am »
romantica, мисля че не, но утре ще погледна по-задълбочено. От телефона съм, но ПФ, Уран и Хирон са в 29гр., интересно, все пак казваш временна работа. Важни са термите и упр. на часът, за деня е Сатурн, който е във втори дом и управител 3-ти и 2-ри във втори.
 Мисля вече, че ще подпишеш договор и пак утре с термите ще ми е по-добре .
« Последна редакция: Февруари 09, 2019, 04:20:00 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1663 -: Февруари 09, 2019, 04:20:51 am »
Часовият управител е също Сатурн.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за работа
« Отговор #1664 -: Февруари 09, 2019, 04:21:43 am »
Допълнителна работа не се ли гледа по 3-ти дом? Нека да определим предварително по кой дом да търсим.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг