Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334824 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1665 -: Февруари 09, 2019, 04:26:16 am »
Не съм сигурна за допълнителната работа, не се съобразих с това и гледах 6-ти дом. Но 3-ти пасва като дом на Меркурий, защото работата ще е предимно административна.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1666 -: Февруари 09, 2019, 02:26:25 pm »
Момичета, много ми е притеснено, ще остана ли на сегашната си работа ?



Момичета, давам обратна връзка, предложиха ми да ме преместят от другия месец в друг отдел. Да приема ли или да остана на сегашното място ?
И за Бога по кой дом да гледам за новия отдел, фирмата е същата.
Ох, къде ще съм по-добре, знам ли ....

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1667 -: Февруари 09, 2019, 07:41:39 pm »


Момичета, давам обратна връзка, предложиха ми да ме преместят от другия месец в друг отдел. Да приема ли или да остана на сегашното място ?
И за Бога по кой дом да гледам за новия отдел, фирмата е същата.
Ох, къде ще съм по-добре, знам ли ....
Управителите на сегашната и на предложената нова работа са на трон.Но Луната,в случая ти,шредстои да направи тригон с управителя на сегашната работа и квадрат с управителя на новата. Още повече ,че сегашната е по юпитер,а новата по сатурн,който птредвещава доста трудности,но и известна стабилност. Предполагам,че сегашната е с доста по-олекотен режим.Доколко обаче е стабилна е отделен въпрос

п.п. Гледам сегашна работа по първия управител на 6 дом,следващата по  управителя на следващия знак попадащ в 6 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1668 -: Февруари 09, 2019, 09:17:11 pm »
Момичета, давам обратна връзка, предложиха ми да ме преместят от другия месец в друг отдел. Да приема ли или да остана на сегашното място ?
И за Бога по кой дом да гледам за новия отдел, фирмата е същата.
Ох, къде ще съм по-добре, знам ли ....
По първата карта последен аспект на Луната У1 беше с Плутон в 6д, което показваше предстоящи промени, трансформации, а Сатурн там за поемане на допълнителна отговорност и задължения. нова работа по 11д, а в предишната карта има разходящ хармоничен аспект между Луната у1 и Венера У11 в 6д, което показва, че нещата вече са били решени, за новата работа на старото място/фирма. Карта за един и същи въпрос не се прави през ден-два. Нали фирмата е същата, но щом се двоумиш, значи имаш право на избор, който си е твой, а не наш.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за работа
« Отговор #1669 -: Февруари 10, 2019, 02:09:53 am »
"Ще ме изберат ли да работя и на друго място?" Работата е временна, за няколко месеца.

romantica, доста се затрудних, но нали се уча сега- нормално е. Не съм сигурна, че ще се справя добре с цялото тълкуване. Странно, но в Зета ми дава, че управител на часът е Слънцето (от 02:53- 04:02). Разгледах картата по Плацидиус, като проследявам връзката между 10ти и 1дом, както и техните сигнификатори, по сила и достойнства.  Уилям Лили отбелязва, че ако господарят на 10-ти е в първи, питащия ще получи работата лесно, без много усилия. В случая обаче, Венера в Козирог не е най-силната и с най-много достойнства в знакът на Мц(разглеждам учреждението). Въпреки че е в ъглов дом, твой 1-ви. За нощна карта Венера е по-силна в Телец, освен това е източна, което още повече отслабва силата й. Нощен триплицитет е Луна, заточение и взимаме Марс като втори участник, който е в екзалтация по триплицитет. Не знам дали може така. Фас на Юпитер, падение по фас. Взимам нейния диспозитор Сатурн, който също е в твой първи дом, екзалтира в знакът на Мц и се явават, заедно с Юпитер- с най-много достойнства. Луната е силна акцидентално, но не и по знак. Предстои й сходящ квадрат със Сатурн след като се разпадне квадратът към Венера. Не знам, дали е редно да предполагам без да е сигурно, кой е часовият управител, но ако е Сатурн, то с Юпитер са в една терма на Венера.
Мисля, че ако получиш работата, то няма да е това което си очаквала, но фактът че е временна, може би това показва и картата. По-вероятно е да те изберат. Асц е съвпад с две звезди, едната е Ras Algehti, -/+ 1*04'- според Птоломей има природата на Сатурн, другаде прочетох на Марс/Венера. Другата е Сарин, която е по-точен съвпад на 15*01', нейната природа е близка до Меркурий.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1670 -: Февруари 10, 2019, 05:57:43 pm »
По първата карта последен аспект на Луната У1 беше с Плутон в 6д, което показваше предстоящи промени, трансформации, а Сатурн там за поемане на допълнителна отговорност и задължения. нова работа по 11д, а в предишната карта има разходящ хармоничен аспект между Луната у1 и Венера У11 в 6д, което показва, че нещата вече са били решени, за новата работа на старото място/фирма. Карта за един и същи въпрос не се прави през ден-два. Нали фирмата е същата, но щом се двоумиш, значи имаш право на избор, който си е твой, а не наш.
Благодаря ти. Аз да уточня, че на първата карта въпроса е зададен, преди да шефката да ми предложи преместване.
На сегашното място се работи с таргети и като не съм ги изпълнила, логично е да се притеснявам. Лично аз предпочитам да не се местя, но не зависи от мен. За това първия въпрос беше Ще остана ли на тази работа. Урежда ме работното време.
« Последна редакция: Февруари 10, 2019, 08:22:35 pm от elfidka »

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Хорари за работа
« Отговор #1671 -: Февруари 10, 2019, 06:00:23 pm »
Управителите на сегашната и на предложената нова работа са на трон.Но Луната,в случая ти,шредстои да направи тригон с управителя на сегашната работа и квадрат с управителя на новата. Още повече ,че сегашната е по юпитер,а новата по сатурн,който птредвещава доста трудности,но и известна стабилност. Предполагам,че сегашната е с доста по-олекотен режим.Доколко обаче е стабилна е отделен въпрос

п.п. Гледам сегашна работа по първия управител на 6 дом,следващата по  управителя на следващия знак попадащ в 6 дом.
Мерси много :58:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1672 -: Февруари 15, 2019, 01:02:42 pm »


Здравейте,

Тъй като от м.Март правя 1 година на новата си работа, преди малко си говорихме със съпруга ми за това. И се зачудих, дали ще ми повишат заплатата. И ако стане така, ми е чудно кога и с колко. Напоследък имам адски много работа, оставам след работно време, работя от вкъщи и  имам и много поръчки и правя неща, които не са моя работа, а на журналист т.е. пиша всички статии.  Като всяка статия стурва 25лева, а аз пиша по 2 на седмица, х 8 на месец + още 3 в началото на всеки месец. И така стават 11 статии, което е 275лева. Та така шефът ми си ги спестява.
Ще се радвам да ме насочите при върпосът ми " Ще ми повишат ли заплатата? С колко и кога?

Благодаря.
Поздрави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1673 -: Февруари 15, 2019, 03:08:21 pm »

Здравейте,

Тъй като от м.Март правя 1 година на новата си работа, преди малко си говорихме със съпруга ми за това. И се зачудих, дали ще ми повишат заплатата. И ако стане така, ми е чудно кога и с колко. Напоследък имам адски много работа, оставам след работно време, работя от вкъщи и  имам и много поръчки и правя неща, които не са моя работа, а на журналист т.е. пиша всички статии.  Като всяка статия стурва 25лева, а аз пиша по 2 на седмица, х 8 на месец + още 3 в началото на всеки месец. И така стават 11 статии, което е 275лева. Та така шефът ми си ги спестява.
Ще се радвам да ме насочите при върпосът ми " Ще ми повишат ли заплатата? С колко и кога?
Къде ги дават тези 25лв на статия, че да започна да пиша статии?
Заплатата няма да ти вдигнат, но може да заработиш допълнително пари от нова вид дейност, свързана с издателска, електронна, преводаческа, туристическа дейност

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1674 -: Февруари 15, 2019, 05:17:35 pm »
Къде ги дават тези 25лв на статия, че да започна да пиша статии?
Заплатата няма да ти вдигнат, но може да заработиш допълнително пари от нова вид дейност, свързана с издателска, електронна, преводаческа, туристическа дейност

akruks,

Жалко, мислих си че поне малко ще ми оцени усилията... Явно не.
Статиите ги пишеше една девойка, която му беше позната. Но сега ги пиша аз, защото са на такава тематика от която разбирам.
Относно допълнителните доходи: надявам се сайта да заработи.

Поздрави.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Хорари за работа
« Отговор #1675 -: Февруари 18, 2019, 05:07:21 pm »
Здарвейте, до три месеца ще започна ли нова работа?
В момента работя за една фирма, но не съм удоволетворена.
 :58:

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1676 -: Февруари 18, 2019, 07:27:52 pm »
Здарвейте, до три месеца ще започна ли нова работа?
В момента работя за една фирма, но не съм удоволетворена.
 :58:
У6 ,трудноподвижния сатурн е удобно наместен на трон. Анаретен У1. Мисля,че не. Но има вероятност да ти стане по-малко неприятна тази работа
« Последна редакция: Февруари 18, 2019, 07:29:33 pm от Flower from Venera »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1677 -: Февруари 19, 2019, 12:09:46 pm »
Здарвейте, до три месеца ще започна ли нова работа?
В момента работя за една фирма, но не съм удоволетворена.
Иска ти се нова работа, най-вече заради по-добро заплащане, но в близките месеци не предстои да се случи. Промени ще има от лично естество, както и по отношение на партньорства, колеги, ще са за добро.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #1678 -: Март 11, 2019, 08:48:08 pm »
Здравейте, може ли да помоля за помощ при тълкуването на следната хорарна карта с въпрос: Х –(назован по име) дали ще бъде уволнен от работа? Малко интро за ситуацията към момента: Х. има конфликт с прекия си ръководител, който е подал оплакване срещу него. От своя страна Х също писмено е докладвал за нередности, които прекият му началник е извършил на работното място. След разговор с директора няма ясен изход, понеже директора е посъветвал Х да се извини на ръководителя си и съответно е казал, че по този начин началника му може да оттегли обвиненията си. Но няма такива изгледи. И като цяло изхода от ситуацията остава неясен.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1679 -: Март 12, 2019, 10:19:14 am »
Би трябвало Х да запази работата си.