Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335326 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1755 -: Октомври 30, 2019, 12:51:49 am »
Акрукс, казваш "да", тоест че си внушавам ли? Загубата на проф. позиция ще бъде инициирана от мен или от преките ми началници? В рамките на какъв период го виждаш това / до края на годината или следващата/?
Да е за това, че ще загубиш позицията, което означава, че не си внушаваш.
Инициативата за нова работа ще е твоя, може би имаш вече нещо предвид или поне си обмисляла вариант за друга работа, което е отразено в картата. Но това ще е догодина, най-вероятно, до края на тази година ще си на настоящата работа.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1756 -: Октомври 30, 2019, 09:27:30 am »
Да е за това, че ще загубиш позицията, което означава, че не си внушаваш.
Инициативата за нова работа ще е твоя, може би имаш вече нещо предвид или поне си обмисляла вариант за друга работа, което е отразено в картата. Но това ще е догодина, най-вероятно, до края на тази година ще си на настоящата работа.

Благодаря отново. Дано промяната да е за добро!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1757 -: Октомври 31, 2019, 12:37:25 pm »
Здравейте,

Обстановката около мен е доста усложнена, покрай предстоящите избори (балотаж), тъй като работя в институция с основен разпоредител - общината. Та, чувам, че за моето място има вече и потенциален кандидат, който ще ме измести. Без необходимото образование и квалификация, но връзкар.

Въпросът ми е: "Ще остана ли на настоящата работа или ще ми връчат предизвестие в срок от 1 месец?"

Благодаря!
« Последна редакция: Октомври 31, 2019, 07:01:12 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1758 -: Октомври 31, 2019, 05:35:49 pm »

Въпросът ми е: "Ще остана ли на настоящата работа
Да

ПП въпрос не се задава с или, тъй като стават два въпроса с противоположно значение

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1759 -: Октомври 31, 2019, 07:00:23 pm »
Благодаря, ти Акрукс!

Ще дам обратна връзка през следващата седмица!

 :58:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1760 -: Ноември 01, 2019, 06:01:27 am »
Здравейте,

Обстановката около мен е доста усложнена, покрай предстоящите избори (балотаж), тъй като работя в институция с основен разпоредител - общината. Та, чувам, че за моето място има вече и потенциален кандидат, който ще ме измести. Без необходимото образование и квалификация, но връзкар.

Въпросът ми е: "Ще остана ли на настоящата работа или ще ми връчат предизвестие в срок от 1 месец?"

Благодаря!
Луната е сходящ съвпад Юпитер,което е отговор ДА.Но твоите въпроса са два.Меркурий у6 дом,няма достойнства в скорпион,стационарно ретрограден.Ще има някакви промени, вероятно документални.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1761 -: Ноември 01, 2019, 07:39:42 pm »
Сафо, много ти благодаря!

 :58:



Пускам един последен хорар, че не се издържа. Чувствам се вече на ръба... :( :( :(

"Х./назован по име/ има ли шанс да спечели изборите в нашия град?"

Ще дам обратна връзка в неделя вечерта!

Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1762 -: Ноември 01, 2019, 08:17:06 pm »
Сафо, много ти благодаря!

 :58:



Пускам един последен хорар, че не се издържа. Чувствам се вече на ръба... :( :( :(

"Х./назован по име/ има ли шанс да спечели изборите в нашия град?"

Ще дам обратна връзка в неделя вечерта!

Благодаря!
Разбира се, че ще спечели, нали са приятели с вожда, а и картата го потвърждава.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1763 -: Ноември 02, 2019, 09:19:40 am »
Акрукс, благодаря!

Човекът, за когото питам не е от основно действаща партия, която са мнозинство. Неговият опонент - жена е от нея и за гадостите, които направиха съм без думи.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за работа
« Отговор #1764 -: Ноември 02, 2019, 08:21:44 pm »
Здравейте,

Днес бях на един курс за онлайн копирайтинг, който шефът плати.
Там всеки се представяше в началото и така се запознахме един с друг.
На първата кафе пауза една от курсистките дойде при мен, за да се запознае, тъй като и тя е в сферата в която работя и аз.
На втората кафе пауза ми предложи работа-допълнителна.
Построих карта на първата ни среща, както и хорарен въпрос относно предложението й.
Ще Ви помоля да коментирате и двете карти.

Въпросите по хорарната карта са няколко, които веднага си зададох в глава, докато говорихме с нея:
-Това предложение за работа,със сериозни намерения ли е?
-Дали си заслужава да се срещна с тази жена, за да говорим по предложението й за работа?
-Дали ще получа заплащане, което да ме удовлетворява?
-Дали ще получавам парите си на време?

Първата карта която слагам е на срещата ни.
А втората е хорарния върпос.

Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #1765 -: Ноември 03, 2019, 06:24:06 pm »
Здравейте,

Днес бях на един курс за онлайн копирайтинг, който шефът плати.
Там всеки се представяше в началото и така се запознахме един с друг.
На първата кафе пауза една от курсистките дойде при мен, за да се запознае, тъй като и тя е в сферата в която работя и аз.
На втората кафе пауза ми предложи работа-допълнителна.
Построих карта на първата ни среща, както и хорарен въпрос относно предложението й.
Ще Ви помоля да коментирате и двете карти.

Въпросите по хорарната карта са няколко, които веднага си зададох в глава, докато говорихме с нея:
-Това предложение за работа,със сериозни намерения ли е?
-Дали си заслужава да се срещна с тази жена, за да говорим по предложението й за работа?
-Дали ще получа заплащане, което да ме удовлетворява?
-Дали ще получавам парите си на време?

Първата карта която слагам е на срещата ни.
А втората е хорарния върпос.

Марс е във 7 дом,Везни- явно си заинтригуван/а от предложението,но не си ок,а нещо те притеснява. От своя страна дамата е доста щедра на обещания,които може и да изпълни,заради тригона на венера към асц и сектила и с марс,но условията доста ще те притискат- Луната е в 10 дом на кариерата,под обсада и в квадрат с Марс,което показва,че въпреки съблазнителното на пръв поглед предложение,перспектива  няма и аз не бих приела,ако към момента имам стабилна работа и доходи

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1766 -: Ноември 03, 2019, 10:42:21 pm »
Да

ПП въпрос не се задава с или, тъй като стават два въпроса с противоположно значение

За съжаление човекът, за когото питах изгуби. Манипулациите на водещата партия са огромни. Отвратена съм.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1767 -: Ноември 04, 2019, 03:45:46 am »
За съжаление човекът, за когото питах изгуби. Манипулациите на водещата партия са огромни. Отвратена съм.
Дано това не повлияе на работата ти!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1768 -: Ноември 04, 2019, 12:06:11 pm »
Въпросът ми е: "Ще остана ли на настоящата работа или ще ми връчат предизвестие в срок от 1 месец?"

Още днес започнаха да ми оказват политически натиск и сама реших да си подам молба с предизвестие за напускане.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1769 -: Ноември 04, 2019, 02:57:22 pm »
Още днес започнаха да ми оказват политически натиск и сама реших да си подам молба с предизвестие за напускане.
Толкова ли е лошо положението!? Романтика, на ретрограден Меркурий си тръгвах не веднъж, и все се връщах.Желая ти успех и спокойствие. Най-важно е здравето на човек🤗