Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331223 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1785 -: Февруари 14, 2020, 02:23:17 am »
Здравейте,

Много ме мъчи мисълта дали преди година и половина съм избрала правилната сфера на развитие. Тогава направих тотална промяна в кариерен план и сега се чудя дали не сгреших. Въпросът ми е : Да продължа ли да работя на длъжността, с която се занимавам от година и половина?

Благодаря предварително за помощта!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за работа
« Отговор #1786 -: Февруари 14, 2020, 06:29:46 am »
Здравейте,

Много ме мъчи мисълта дали преди година и половина съм избрала правилната сфера на развитие. Тогава направих тотална промяна в кариерен план и сега се чудя дали не сгреших. Въпросът ми е : Да продължа ли да работя на длъжността, с която се занимавам от година и половина?

Благодаря предварително за помощта!
Луната е без курс,нещата ще си останат такива, каквито са.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1787 -: Февруари 15, 2020, 02:58:41 am »
Здравейте,

Много ме мъчи мисълта дали преди година и половина съм избрала правилната сфера на развитие. Тогава направих тотална промяна в кариерен план и сега се чудя дали не сгреших. Въпросът ми е : Да продължа ли да работя на длъжността, с която се занимавам от година и половина?

Благодаря предварително за помощта!
   Меркурий У10 предстои да стане ретрограден, тъй че някакви промени ще има, може да е връщане назад към предишна кариера или длъжност, или поемане на трудови задължения, които се различават от поетите при първоначалното договаряне, заради ранния АС

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1788 -: Февруари 15, 2020, 08:28:37 am »
Не, че не виждам отговора, но ми се ще  да чуя и нещо окуражаващо. :)
Въпросът е: "Ще имам ли успех в начинанието?"
Става въпрос за сформиране на екип и задържането му, като и двете са трудни.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1789 -: Февруари 15, 2020, 12:55:13 pm »
Здравейте, аз пак много се вълнувам около работата на дъщеря ми.
Ще запази работата, но ще продължи да се натъква на трудности, ще я товарят с работа, а в крайна сметка няма да има израстване. Нека бъде по-търпелива и осъзнае, че хубавите работи стават бавно. С припряния си характер сама привлича напрежението в обстановката. Да се съсредоточи над своите работни задължения и ги изпълнява качествено, а провокатори има на всяка работа, нека свикне с това.
[/b]

О.В.  Всичко, което написа по този въпрос akruks се случи точно така. Все още е там, товарят я с много работа и все намират в нещо да я упрекнат. Преди нова година трябваше да въведе отново всички документи за 8 месеца назад т. к. данните в счетоводната система се изгубиха. Това е много труд и пак намират за какво да я захяпят. Ама така ще е за сега, поне РЗ е добра :-* Благодаря Акрукс

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1790 -: Февруари 15, 2020, 01:08:54 pm »
Здравейте,
бях на интрвю за работа, според вас какви са шансовете за мен ?
Нептун заблуждава, Сатурн създава пречки, но в случая е в 7 дом, който е на астролога и на отсрещната страна, т.е. интрвюиращия. Мисля, че нещата ще се развият благоприятно за теб и ще те потърсят с добра новина. Има шанс да започнеш нова работа.

Хриска,според мен въпросът ти е малко странен."Бях на интервю",до тук добре.Ац. близнаци,ти си представена от Меркурий във водолей разх.аспект Слънце управител на твоя 3 ти дом.И въпросът:"Какви са шансовете?"Къде да търсим шансовете?Аз обмислях твоят въпрос и не стигнах до отговор.Сега,след като даваш ОВ е много лесно да се разбере. :)

О. В. По този въпрос нищо не се случи, все още съм на същата работа. Предполагам че не съм формулирала плавилно хорара.Благодаря много за коментарите :-*

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #1791 -: Февруари 15, 2020, 01:22:03 pm »
И сега отново за моята работа искам да ви попитам. Стартираните промени са вече към финала, предстои да ни връчат нови ТД. Който подпише остава. Направих си хорар и положението ми сякаш  е критично. То и аз съм си виновна защото не спрях да коментирам пред неподходящи хора. Въпросът е: Предстоящите промени в работната ми среда ще бъдат ли добри за мен?
Благодаря е хубави почивни дни! :-*

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за работа
« Отговор #1792 -: Февруари 15, 2020, 01:43:14 pm »
Уча се на хорари. ;)
Според мен: ти нали си 1 дом, Близнаци, диспозитора Меркурий в 10 съвпад Нептун в Риби.
Работата свързана ли е с течности - вода, алкохол, препарати, петрол и др? Близнаци и Риби двойни знаци, някакво колебание, но Мерк. И Нептун добре аспектирани с административните Сатурн, Плутон, Юпитер в 'чиновническия' Козирог.
Луната май няма проблеми, има си курс.
От мен имаш: да
« Последна редакция: Февруари 15, 2020, 01:45:52 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за работа
« Отговор #1793 -: Февруари 15, 2020, 02:20:40 pm »
Не, че не виждам отговора, но ми се ще  да чуя и нещо окуражаващо. :)
Въпросът е: "Ще имам ли успех в начинанието?"
Става въпрос за сформиране на екип и задържането му, като и двете са трудни.
Въпреки трудностите,според мен ДА.Луната ще направи секстил с твоя упр.Юпитер,тригон с Нептун в твоя 1ви.Последен аспект секстил Сатурн у11 дом-групи.Финансови затруднения/разногласия,неудовлетвореност са възможни.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Хорари за работа
« Отговор #1794 -: Февруари 15, 2020, 02:25:46 pm »
И сега отново за моята работа искам да ви попитам. Стартираните промени са вече към финала, предстои да ни връчат нови ТД. Който подпише остава. Направих си хорар и положението ми сякаш  е критично. То и аз съм си виновна защото не спрях да коментирам пред неподходящи хора. Въпросът е: Предстоящите промени в работната ми среда ще бъдат ли добри за мен?
Благодаря е хубави почивни дни! :-*
Представена си от Меркурий в риби,стационарен,не добре поставен.Според мен промените няма да са добри за теб.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1795 -: Февруари 15, 2020, 02:36:44 pm »
Не, че не виждам отговора, но ми се ще  да чуя и нещо окуражаващо. :)
Въпросът е: "Ще имам ли успех в начинанието?"
Става въпрос за сформиране на екип и задържането му, като и двете са трудни.
не знам какъв отговор виждаш, за мен е положителен, особено ако екипът е свързан с творческа работа, с креативност- последният ааспект на Луната У5 е положителен- секстил със Сатурн У11 (група, организация, нова работа/ начинание, като преди това ще е извършила тригон с У1 и ще пренесе светлина между у1 и у11
Успех!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1796 -: Февруари 15, 2020, 02:39:37 pm »
И сега отново за моята работа искам да ви попитам. Стартираните промени са вече към финала, предстои да ни връчат нови ТД. Който подпише остава. Направих си хорар и положението ми сякаш  е критично. То и аз съм си виновна защото не спрях да коментирам пред неподходящи хора. Въпросът е: Предстоящите промени в работната ми среда ще бъдат ли добри за мен?
Да, ще имаш нов договор, свързан с настоящата работа и промените ще са добри за теб.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1797 -: Февруари 15, 2020, 06:31:40 pm »
Последният аспект не е ли квадрат със Слънце, а и скорпи Луна във Виа комбуста? :(
« Последна редакция: Февруари 15, 2020, 06:55:28 pm от Uran »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1798 -: Февруари 15, 2020, 06:57:45 pm »
Не, че не виждам отговора, но ми се ще  да чуя и нещо окуражаващо. :)
Въпросът е: "Ще имам ли успех в начинанието?"
Става въпрос за сформиране на екип и задържането му, като и двете са трудни.
не знам какъв отговор виждаш, за мен е положителен, особено ако екипът е свързан с творческа работа, с креативност- последният ааспект на Луната У5 е положителен- секстил със Сатурн У11 (група, организация, нова работа/ начинание, като преди това ще е извършила тригон с У1 и ще пренесе светлина между у1 и у11
Успех!
Благодаря!
Работата е свързана с продажби и хората, които успея да събера, няма да получават заплати, а само процент.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #1799 -: Февруари 15, 2020, 10:36:32 pm »
 :)Привет, нова съм във форума, не знам дали пиша на правилното място и най-вече коректен въпрос, и дали имам право и някой може да ми помогне. Ще дам обратна връзка, ако някой се отзове. Не знам как се строят хорарни карти... прикачвам западна и ведическа натална карта.

В момента работя, но се случват внезапни промени и не знам до кога ще бъда на тази позиция, дали ще ми предложат друга в същата компания и променята ще бъда по-добра? За сега мисля да не сменям работата и да видя какво ще се случи, но проекта по който работим е пред разпад и съм доста стресирана.   :'(

« Последна редакция: Февруари 15, 2020, 10:38:12 pm от Happy »