Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 116013 пъти)

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 10627
Re: Хорари за работа
« Отговор #1785 -: Декември 15, 2019, 04:52:16 pm »
Давам ОВ на хорарът, който пуснах преди време дали ще си намеря скоро работа,намерих си, пак не е това, което искам, но на този етап става.
Благодаря за ОВ, но не си уточнила когато си задала въпроса дали си имала работа и си търсиш нова или си била без работа?
„Човек вижда толкова, колкото знае.”
Гьоте

adelina

• Hero Member
  • Публикации: 780
« Отговор #1786 -: Декември 16, 2019, 10:42:15 am »
Бях останала туку що без работа,ето я и картата на въпросът.

akruks

• Hero Member
« Отговор #1787 -: Декември 16, 2019, 12:20:25 pm »
Бях останала туку що без работа,ето я и картата на въпросът.
Значи е по ретро Меркурий У6 в сходящ хармоничен аспект с твоя У1 и Луната в хармоничен аспект и с двата сигнификатора. Гледай да се задържиш, да не те върне ретро Мерка на изходно положение, пак да напуснеш/останеш без работа
Гьоте

adelina

• Hero Member
  • Публикации: 780
« Отговор #1788 -: Декември 16, 2019, 12:56:18 pm »
То няма да зависи от мен ,ще местят базата в друг квартал и ако не подсигорят транспорт ще се наложи.

lilith

• Newbie
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #1789 -: Февруари 10, 2020, 09:23:27 am »
Здравейте,

Много се разкъсвам между това-дали да говоря с шефа ми за повишение или да изчакам още няколко месеца.
През Март стават 3 години на тази работа, като той беше обещал в началото да сложи и бонусна схема, което очевидно не се случва. А да не кажа че му работя за 3-ма, защото още "търси" хора за склада...
Определено имам нужда за допълнителни финансови средства, тъй като трябваше да се преместя в нова квартира, която е с доста по-висок наем.
Някой може ли да разгледа хорарната ми карта?
Въпросът който си зададох е Ще ми повишат ли заплатата в следващите 3 месеца?"

Не съм в час с астрологията и ако има и други аспекти, много бих се радвала да ги споделите, освен очевидното.

Благодаря.

akruks

• Hero Member
« Отговор #1790 -: Февруари 10, 2020, 11:18:24 am »
Здравейте,

Много се разкъсвам между това-дали да говоря с шефа ми за повишение или да изчакам още няколко месеца.
През Март стават 3 години на тази работа, като той беше обещал в началото да сложи и бонусна схема, което очевидно не се случва. А да не кажа че му работя за 3-ма, защото още "търси" хора за склада...
Определено имам нужда за допълнителни финансови средства, тъй като трябваше да се преместя в нова квартира, която е с доста по-висок наем.

Не съм в час с астрологията и ако има и други аспекти, много бих се радвала да ги споделите, освен очевидното.

Благодаря.
Не очаквай повишение на заплатата, по-добре си търси нова работа или по-евтина квартира.
Гьоте

lilith

• Newbie
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #1791 -: Февруари 10, 2020, 02:24:05 pm »
Здравейте,

Благодаря.
Не очаквай повишение на заплатата, по-добре си търси нова работа или по-евтина квартира.

akruks,

Благодаря.
И аз това си мислих, че май ще стане.
Ще дам обратна връзка когато има промени.
 :-*

Alena

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
« Отговор #1792 -: Февруари 14, 2020, 02:23:17 am »
Здравейте,

Много ме мъчи мисълта дали преди година и половина съм избрала правилната сфера на развитие. Тогава направих тотална промяна в кариерен план и сега се чудя дали не сгреших. Въпросът ми е : Да продължа ли да работя на длъжността, с която се занимавам от година и половина?

Благодаря предварително за помощта!

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 2462
« Отговор #1793 -: Февруари 14, 2020, 06:29:46 am »
Здравейте,

Много ме мъчи мисълта дали преди година и половина съм избрала правилната сфера на развитие. Тогава направих тотална промяна в кариерен план и сега се чудя дали не сгреших. Въпросът ми е : Да продължа ли да работя на длъжността, с която се занимавам от година и половина?

Луната е без курс,нещата ще си останат такива, каквито са.

akruks

• Hero Member
« Отговор #1794 -: Февруари 15, 2020, 02:58:41 am »
Здравейте,

Меркурий У10 предстои да стане ретрограден, тъй че някакви промени ще има, може да е връщане назад към предишна кариера или длъжност, или поемане на трудови задължения, които се различават от поетите при първоначалното договаряне, заради ранния АС
Гьоте

Uran

• Hero Member
  • Публикации: 2352
« Отговор #1795 -: Февруари 15, 2020, 08:28:37 am »
Не, че не виждам отговора, но ми се ще  да чуя и нещо окуражаващо. :)
Въпросът е: "Ще имам ли успех в начинанието?"
Става въпрос за сформиране на екип и задържането му, като и двете са трудни.

HRISKA

• Newbie
  • *
  • Публикации: 32
« Отговор #1796 -: Февруари 15, 2020, 12:55:13 pm »
Здравейте, аз пак много се вълнувам около работата на дъщеря ми.
Ще запази работата, но ще продължи да се натъква на трудности, ще я товарят с работа, а в крайна сметка няма да има израстване. Нека бъде по-търпелива и осъзнае, че хубавите работи стават бавно. С припряния си характер сама привлича напрежението в обстановката. Да се съсредоточи над своите работни задължения и ги изпълнява качествено, а провокатори има на всяка работа, нека свикне с това.
[/b]

О.В.  Всичко, което написа по този въпрос akruks се случи точно така. Все още е там, товарят я с много работа и все намират в нещо да я упрекнат. Преди нова година трябваше да въведе отново всички документи за 8 месеца назад т. к. данните в счетоводната система се изгубиха. Това е много труд и пак намират за какво да я захяпят. Ама така ще е за сега, поне РЗ е добра :-* Благодаря Акрукс

HRISKA

• Newbie
  • *
« Отговор #1797 -: Февруари 15, 2020, 01:08:54 pm »
Здравейте,
бях на интрвю за работа, според вас какви са шансовете за мен ?
Нептун заблуждава, Сатурн създава пречки, но в случая е в 7 дом, който е на астролога и на отсрещната страна, т.е. интрвюиращия. Мисля, че нещата ще се развият благоприятно за теб и ще те потърсят с добра новина. Има шанс да започнеш нова работа.

Хриска,според мен въпросът ти е малко странен."Бях на интервю",до тук добре.Ац. близнаци,ти си представена от Меркурий във водолей разх.аспект Слънце управител на твоя 3 ти дом.И въпросът:"Какви са шансовете?"Къде да търсим шансовете?Аз обмислях твоят въпрос и не стигнах до отговор.Сега,след като даваш ОВ е много лесно да се разбере. :)

О. В. По този въпрос нищо не се случи, все още съм на същата работа. Предполагам че не съм формулирала плавилно хорара.Благодаря много за коментарите :-*

HRISKA

• Newbie
  • *
« Отговор #1798 -: Февруари 15, 2020, 01:22:03 pm »
И сега отново за моята работа искам да ви попитам. Стартираните промени са вече към финала, предстои да ни връчат нови ТД. Който подпише остава. Направих си хорар и положението ми сякаш  е критично. То и аз съм си виновна защото не спрях да коментирам пред неподходящи хора. Въпросът е: Предстоящите промени в работната ми среда ще бъдат ли добри за мен?
Благодаря е хубави почивни дни! :-*

tagetes

• Sr. Member
  • Публикации: 494
« Отговор #1799 -: Февруари 15, 2020, 01:43:14 pm »
Уча се на хорари. ;)
Според мен: ти нали си 1 дом, Близнаци, диспозитора Меркурий в 10 съвпад Нептун в Риби.
Работата свързана ли е с течности - вода, алкохол, препарати, петрол и др? Близнаци и Риби двойни знаци, някакво колебание, но Мерк. И Нептун добре аспектирани с административните Сатурн, Плутон, Юпитер в 'чиновническия' Козирог.
Луната май няма проблеми, има си курс.
От мен имаш: да
« Последна редакция: Февруари 15, 2020, 01:45:52 pm от tagetes »
'I took a walk in the woods and came out taller than the trees' - Henry David Thoreau