Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335187 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за работа
« Отговор #1890 -: Юни 21, 2020, 07:20:26 pm »
Акрукс, благодаря ти!

Рени, аз знам, че някой ден точно с това ще се занимавам. Съмнението ми беше свързано с това дали да е сега и най-вече дали да инвестирам сума, за да закупя нещото, което ще ми е необходимо. Сумата е добра сега, за вбъдеще не знам как ще е.
Но в настоящата ми работа доходите варират, не съм в силен финансов период, за да правя необмислени ходове. Благодаря отново!

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1891 -: Юни 25, 2020, 10:41:44 pm »
Здравейте,
М. (назован по име), ще отиде ли да работи за Д. (назован по име). В момента М. си има работа, Д. му е отправил предложение.
Въпросът го задавам аз?
« Последна редакция: Юни 25, 2020, 11:01:25 pm от zoh »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #1892 -: Юни 30, 2020, 07:41:57 am »
Здравейте,
М. (назован по име), ще отиде ли да работи за Д. (назован по име). В момента М. си има работа, Д. му е отправил предложение.
Въпросът го задавам аз?
М е представен от Луна в дева,в негов 2ри дом,вероятно има нужда от допълнително заплащане.Луната е в критичен градус и предстои да направи много аспекти.В заимна рецепция по управление с Меркурий в 1ви дом.Има вероятност да пробва с нова работа,като запази старата,възможно е по време на отпуск например.Луната ще направи аспект със Слънце,у2 ри дом на М,следва квадрат с Венера в близнаци ,която управлява 6 от 6 дом,или следваща работа,предполагам ще има спънки,няма да е удовлетворен,последен аспект на Луната е опозиция с Марс.Предвид това,че Меркурий е ретрограден също,започването бързо ще приключи.
Ако предложението за нова работа е свързано с шофиране,комуникации,разносна търговия към хранителна индустрия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1893 -: Юни 30, 2020, 01:14:24 pm »
Здравейте,
М. (назован по име), ще отиде ли да работи за Д. (назован по име). В момента М. си има работа, Д. му е отправил предложение.
Въпросът го задавам аз?
М е представен от Луна в Дева, на която предстои квадрат с Венера У10, У11 и мисля, че не му предстои нова работа при Д, с когото е в куинконкс, а и със северния възел е в напрегнат аспект - няма бъдеще там

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1894 -: Август 12, 2020, 07:11:15 pm »
Здравейте :) ..Кандидатсвах за работа в бившата ми фирма,където съм работила.Обещаха да ме вземат.Но не уточниха кога започвам,да чакам.Въпроса ми е ще започна ли работа там?Или ме мотаят?Благодаря.
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1895 -: Август 13, 2020, 08:44:08 pm »
Здравейте :) ..Кандидатсвах за работа в бившата ми фирма,където съм работила.Обещаха да ме вземат.Но не уточниха кога започвам,да чакам.Въпроса ми е ще започна ли работа там?Или ме мотаят?Благодаря.
А в момента имаш ли си работа?

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за работа
« Отговор #1896 -: Август 14, 2020, 08:32:44 pm »
Тия дни ще трябва да подам молба за напускане и да  чакам евентуално да ме потърсят там където съм кандидатствала.
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1897 -: Август 15, 2020, 01:48:25 am »
Тия дни ще трябва да подам молба за напускане и да  чакам евентуално да ме потърсят там където съм кандидатствала.
ще те потърсят, ще почнеш новата стара работа

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1898 -: Август 17, 2020, 08:36:52 pm »
Чак сега се усетих, че не съм публикувала въпросът си на правилното място. От общи хорари вече го задавам тук: Да се откажа ли от настоящата си работна позиция? Става все по натоварено и напрегнато и не знам дали си заслужават усилията ми, психически трудно издържам

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Хорари за работа
« Отговор #1899 -: Август 18, 2020, 11:54:42 am »
Здравейте, напоследък на работа ми е малко тягосно, чувствам се не на място, идвам с нежелание ...работата ми не е лоша, работя това, което съм завършила и не знам защо се чувствам така ...дали просто ми е омръзнало или е нещо временно ...Та..въпроса ми е Дали ми предстои смяна на работата в близките години?

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за работа
« Отговор #1900 -: Август 25, 2020, 10:58:46 pm »
Здравейте! Въпросът ми е :Ще започне ли моят син работа при П. до края на месец септември.Малко да поясня.Въпросът задавам аз,неговата майка,първо дете ми е.Преди една година работеше на тази работа ,но му взеха книжката .Миналата седмица изтече срока на наказанието и си я взе обратно.Иска пак да се върне на старата работа,и началникът му е казал,че ако се освободи място,ще му се обади.Аз се съмнявам в това,защото там няма голямо текучество на кадри.Заплатата е много добра за малко часове.Работата е в хлебозавод,като шофьор на микробус.
По хорара според мен е да...но бих искала и някой друг да погледне.
Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1901 -: Август 26, 2020, 01:22:18 am »
Иска пак да се върне на старата работа,и началникът му е казал,че ако се освободи място,ще му се обади.Аз се съмнявам в това,защото там няма голямо текучество на кадри.Заплатата е много добра за малко часове.Работата е в хлебозавод,като шофьор на микробус.
По хорара според мен е да...но бих искала и някой друг да погледне.
и аз мисля, че ще се върне на старата работа, макар да не стане веднага

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Хорари за работа
« Отговор #1902 -: Август 26, 2020, 10:07:26 am »
Иска пак да се върне на старата работа,и началникът му е казал,че ако се освободи място,ще му се обади.Аз се съмнявам в това,защото там няма голямо текучество на кадри.Заплатата е много добра за малко часове.Работата е в хлебозавод,като шофьор на микробус.
По хорара според мен е да...но бих искала и някой друг да погледне.
и аз мисля, че ще се върне на старата работа, макар да не стане веднага

Акрукс,благодаря,ще дам ОВ !!!

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Хорари за работа
« Отговор #1903 -: Август 28, 2020, 03:35:37 pm »
Здравейте,

Днес след пореден опит да бъда обвинена в нещо, което не съм направила с цел да бъда отстранена от позицията си, се опитвам чрез въпрос, дали ще загубя сегашната си работа до края на тази година, да се успокоя. Била съм без работа и пари за дълги периоди, и сега мисълта за това поражда много страх. Сама осъзнавам, че трябва да намеря нова работа и вече си подадох документи на няколко места, но поради годините ми може би няма да е толкова лесно.
По хорара аз съм представена от марс, който е добре поставен, но скоро ще стане ретрограден. Сегашната ми работа е венера. която ще направи квадрат с марс. Луната ще направи първо опозиция с венера, а след това като последен аспект и квадрат с марс. В допълнение ретрограден уран в 6 дом. Всичко това може би значи да, ще трябва да напусна и то по-бързо от очакваното?!

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за работа
« Отговор #1904 -: Август 28, 2020, 04:12:33 pm »
Ти си представена от Плутон, а управителят на работата ти е Меркурий, на който му предстои да извърши сходящ тригон  с твоя сигнификатор.
От друга страна обаче, имаме Уран в 6-ти дом, който представлява работната среда и намеква за неочаквани промени на работното място.
Управителят на работната среда-Венера ще извърши опозиция с Плутон-отново подсказка за промяна.
На Луната и предстоят квадрат с Марс, което намирисва на скандал и съвпад с управителя на втори-ще има промяна в заплащането.
Моето мнение е че ще те сложат на друга длъжност или така ще променят условията ти на работа, че да ги направят неизгодни за теб.