Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327372 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #1950 -: Октомври 28, 2020, 09:48:36 pm »
fortunades, а защо гледаш Х  по твоя 3д, сестра ли ти е или братовчедка/съседка?
Според мен трябва да е по 7д, като назована по име, Меркурий У6, 10 за Х е ретро, което внася забавяне, но щом са обещали да я вземат не виждам какво те притеснява, крайното развитие на въпроса ще е добро за Х.

akruks,
Защото така и не се научих, че като човека е назован по име, гледаме 7-ми дом...
Много ти благодаря, че се включи толкова бързо.
Притеснява ме, защото всичко се бави в момента... Уж новата управителка щяла да си избира персонал, после пък щели да взимат и студенти, но тя не може да разчита на тях.  Това все пак е аптека-не е пазар за плодове и зеленчуци (макар и че и там се иска вече висше...).
Управителката ни и е казала, че е одобрена от нея, но чакаме последната инстанция т.е. шефа и по-скоро жена му...
Ще ти дам ОВ, когато се раздвижат нещата, надявам се до края на ноември да се случи нещо по този въпрос.
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Хорари за работа
« Отговор #1951 -: Октомври 28, 2020, 10:09:24 pm »
дравейте,
качвам хорарна карта с въпрос: Да напусна ли настоящата си работа, преди да рухна физически и психически ?
Честно казано съм на ръба във всички сфери на живота.Моля ви на който му се занивава кажете нещо за хорара?
Виждам само квадратури към управителя на АС -кверента,на всичкото отгоре е ретрограден.Означава ли това отговор не?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1952 -: Октомври 30, 2020, 06:36:16 am »
дравейте,
качвам хорарна карта с въпрос: Да напусна ли настоящата си работа, преди да рухна физически и психически ?
Честно казано съм на ръба във всички сфери на живота.Моля ви на който му се занивава кажете нещо за хорара?
Виждам само квадратури към управителя на АС -кверента,на всичкото отгоре е ретрограден.Означава ли това отговор не?
Да напуснеш ли е хипотетично,Марс у6,работата е ретрогреден,Меркурий у1 ,тоест Ти е ретрограден,не е дошло времето за това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1953 -: Октомври 31, 2020, 01:00:49 am »
качвам хорарна карта с въпрос: Да напусна ли настоящата си работа, преди да рухна физически и психически ?
Честно казано съм на ръба във всички сфери на живота.Моля ви на който му се занивава кажете нещо за хорара?
Виждам само квадратури към управителя на АС -кверента,на всичкото отгоре е ретрограден.Означава ли това отговор не?
не и преди да имаш сигурна нова работа, която да ти е натамън
а иначе много сме на ръба тази година и с нетърпение очакваме да свърши

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #1954 -: Ноември 04, 2020, 03:17:12 pm »
fortunades, а защо гледаш Х  по твоя 3д, сестра ли ти е или братовчедка/съседка?
Според мен трябва да е по 7д, като назована по име, Меркурий У6, 10 за Х е ретро, което внася забавяне, но щом са обещали да я вземат не виждам какво те притеснява, крайното развитие на въпроса ще е добро за Х.

akruks,

Давам ОВ-днес говориш с жената на шефа и каза, че ще вземе моята позната на работа. Само чакаме да отворят обекта.
Благодаря отново за коректността  :-*
Бъди здрава!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1955 -: Ноември 04, 2020, 10:30:25 pm »
fortunades, а защо гледаш Х  по твоя 3д, сестра ли ти е или братовчедка/съседка?
Според мен трябва да е по 7д, като назована по име, Меркурий У6, 10 за Х е ретро, което внася забавяне, но щом са обещали да я вземат не виждам какво те притеснява, крайното развитие на въпроса ще е добро за Х.

akruks,

Давам ОВ-днес говориш с жената на шефа и каза, че ще вземе моята позната на работа. Само чакаме да отворят обекта.
Благодаря отново за коректността 
Бъди здрава!
Благодаря за обратната връзка! Здраве да има за всички ни!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #1956 -: Ноември 05, 2020, 03:47:27 pm »
fortunades, а защо гледаш Х  по твоя 3д, сестра ли ти е или братовчедка/съседка?
Според мен трябва да е по 7д, като назована по име, Меркурий У6, 10 за Х е ретро, което внася забавяне, но щом са обещали да я вземат не виждам какво те притеснява, крайното развитие на въпроса ще е добро за Х.

akruks,

Давам ОВ-днес говориш с жената на шефа и каза, че ще вземе моята позната на работа. Само чакаме да отворят обекта.
Благодаря отново за коректността 
Бъди здрава!
Благодаря за обратната връзка! Здраве да има за всички ни!

akruks,

Моята позната даже утре отива да се види с шефа, за да се разбират вече за заплащане и документация.
Поздрави!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Хорари за работа
« Отговор #1957 -: Ноември 05, 2020, 09:54:12 pm »

Благодаря ви за отделеното време момичета Сафо и akruks  ;)
За съжаление сте прави ,нито съм вътре нито навън, в родилния канал съм.Не знам защо все не попадам на подходящата работа.Нерви,напрежение и тотална умора, от днес съм на успокоителни.Дано по-скоро излезе нещо друго ,иначе не ми се мисли в коя лудница ще ме приемат. :-[

monizx

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Хорари за работа
« Отговор #1958 -: Ноември 06, 2020, 01:07:22 am »
Здравейте може ли да помоля някой за помощ свързва се с работата и любовта ето ги и данните към прикачения файл.много се притеснявам дали съм направила правилен избор с кариерата си

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1959 -: Ноември 06, 2020, 03:18:47 pm »
Здравейте може ли да помоля някой за помощ свързва се с работата и любовта ето ги и данните към прикачения файл.много се притеснявам дали съм направила правилен избор с кариерата си
това натална карта ли е? Интересна картинка, но нещо не се отваря цялата. Качете я в темата за натални карти, тук е тема за хорари.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1960 -: Ноември 27, 2020, 07:39:30 am »
Здравейте, да се явя ли на интервюто за работа следващата седмица? В момента съм на дългогодишна работа.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1961 -: Ноември 27, 2020, 01:06:10 pm »
Здравейте, да се явя ли на интервюто за работа следващата седмица? В момента съм на дългогодишна работа.
какво означава "Да се явя ли?"Яви се.......Луната ще направи съвпад с Уран.Слънце у9 на асц.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1962 -: Ноември 27, 2020, 01:44:44 pm »
Здравейте, да се явя ли на интервюто за работа следващата седмица? В момента съм на дългогодишна работа.
какво означава "Да се явя ли?"Яви се.......Луната ще направи съвпад с Уран.Слънце у9 на асц.
Права си, неправилно зададох въпроса. По-скоро искам да разбера дали да сменя настоящата работа

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #1963 -: Ноември 27, 2020, 05:39:35 pm »
Aлена,разбира се,че питаш нещо,а всъщност имаш предвид друго.......незная в този случай дали отговорът ще е правилен/верен.Луната е сх.опозиция Венера у6 дом(работата),което означава,че няма да я смениш,което не отменя явяването на интервю.Пробвай.
« Последна редакция: Ноември 27, 2020, 05:41:46 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1964 -: Ноември 27, 2020, 07:01:31 pm »
Здравейте, да се явя ли на интервюто за работа следващата седмица? В момента съм на дългогодишна работа.
то хубаво, ама дали ще се работи работата, старата и бъдещата, че нали има локдаун от довечера?
Не виждам по картата да има интервю, иначе крайното развитие по въпроса ще е благоприятно за теб, но няма да е скоро- Луната е в начален градус и ще мине време докато извърши аспекти, хармонични с У1, 2,3- ти, парите, договарянето