Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327548 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Хорари за работа
« Отговор #1980 -: Декември 18, 2020, 07:32:49 am »
Aлена,разбира се,че питаш нещо,а всъщност имаш предвид друго.......незная в този случай дали отговорът ще е правилен/верен.Луната е сх.опозиция Венера у6 дом(работата),което означава,че няма да я смениш,което не отменя явяването на интервю.Пробвай.

Обратна връзка: Явих се на интервюто, протече доста приятно за мен, без напрежение, но не го минах успешно
Венера управлява 11дом- следващата работа, за която питаш и нехармоничния аспект на Луната с нея показва, че няма да получиш новата работа. Но поне си опитала.

Отново познахте, благодаря ви!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Хорари за работа
« Отговор #1981 -: Декември 18, 2020, 11:50:45 am »
Здравейте, да се явя ли на интервюто за работа следващата седмица? В момента съм на дългогодишна работа.
то хубаво, ама дали ще се работи работата, старата и бъдещата, че нали има локдаун от довечера?
Не виждам по картата да има интервю, иначе крайното развитие по въпроса ще е благоприятно за теб, но няма да е скоро- Луната е в начален градус и ще мине време докато извърши аспекти, хармонични с У1, 2,3- ти, парите, договарянето
Отговорът на Акрукс е тук.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1982 -: Декември 18, 2020, 12:39:25 pm »
Отговорът на Акрукс е тук.
А така, разчекни я но кръст тая акрукс, няма да получава незаслужени похвали я?!  :D

@ “незная” не е една дума

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Хорари за работа
« Отговор #1983 -: Декември 18, 2020, 12:43:48 pm »
А, Акрукс, недей така😀Обичам да хваля хората, теб те хваля също, когато има за какво. Сега обаче, не може след решена задачка и Йок - да дадеш отговор, като в същото време цитираш мой пост.
Разбира се, шапка ти свалям за знания, успехи, поетични и други, но понякога прекаляваш😉👍🌼
Незная и не зная и други думи, уж гледам/проверявам как се пишат и все греша😅,
Майка пък бърка местата на "Ъ" и "Р" и винаги се смеем на неграмотността си😁
« Последна редакция: Декември 18, 2020, 12:54:28 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #1984 -: Декември 18, 2020, 02:27:04 pm »
Отговорът на Акрукс е тук.
А така, разчекни я но кръст Пише се- на кръст  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1985 -: Декември 19, 2020, 10:19:03 am »
А така, разчекни я но кръст Пише се- на кръст  ;D
Беки, удоволствие е за мен да ти чета оригиналните коментари, но този път не си интересна с оцветената ми техническа грешка- така се казва, когато е набрана погрешно буквичка. Писах от айфона, който няма меню на български, а на кирилица има само руски и подредбата на клавиатурата е различна с българската. Граматическите грешки са друго, също се случва да правя, човешко е... но когато редовно се пише слято частицата "не" с глагола, както и "й" за думи в множествено число, вместо "и", това вече е неграмотно. За съжаление, тези масово допускани грешки не са само по социалните мрежи и форуми, а в електронните медии, където би трябвало да работят грамотни хора с нужния ценз в тази област. Хубав ден ти желая и... напиши нещо весело  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за работа
« Отговор #1986 -: Декември 19, 2020, 12:40:39 pm »
Нали го знаеш онзи лаф. С твойте камъни, по твойта глава. За да си в позиция да критикуваш нечии грешки, е необходимо самата ти да си изрядна. Именно щото е човешко и никой не е съвършен в каквото и да е, не е особено оригинално да вървиш с показалката и да правиш забележка кой каква граматична грешка е направил. На теб това ли са ти достойнствата, с които можеш да се похвалиш, че си грамотна ?! Много по-грамотна дори от тези, които пишат в електронните медии, с ценз в областта ?!
Девата като есенциална същност не е веселяк, прекалено се вглежда в детайлите. Гледайки дървото, може да пропусне поляната, гората, поточето, птичките.
Изрядно написаният текст, не е равносилно на смислен, колоритен, идеен и съдържателен текст.  ;)
« Последна редакция: Декември 19, 2020, 12:54:59 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1987 -: Декември 19, 2020, 01:58:13 pm »
Лафа го знам, моите драгоценни камъни по моята глава не ги мисли... Кажи какво става с твоите пясъчни кули в мамата  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за работа
« Отговор #1988 -: Декември 19, 2020, 02:53:50 pm »
Използваш същия подход като при Сафо. Коментира нещо очевидно,  предварителният отговор на въпроса не ти е правилен, а ти започна да се заяждаш и с какво да се хванеш, ако не с някоя граматична грешка ?!
Разбери, не можеш да надцакаш друг на база какво той е написал, как го е направил. Твоят отговор нямат да стане по-правилен, ако не е. На всеки в астрологията се случва да не е уцелил десетката. Просто защото астрологията е абстрактна като познание. Символен език. Явно имаш проблем да приемеш, че не си отговорила правилно на зададения въпрос.

В материя каквато е астрологията, ми е леко смешно как разни човеци смятат, че е добра маркетингова стратегия за пред клиентите, да изградят един имидж на непогрешимост, пенкилерство и всезнайковщина. Конкурират се в това кой най-добре е хванал Господ за шлифера.

Та какво казваш за моите пясъчни кули в бг мама ?  :)
« Последна редакция: Декември 19, 2020, 03:01:58 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1989 -: Декември 19, 2020, 05:28:56 pm »
Та какво казваш за моите пясъчни кули в бг мама ?  :)

Ами ти кажи, не ходя там, аз съм бг баба  :)

Тук си изтри сама писаното, като остави усмихнат емотикон в темите, които беше започнала, сега пък теб те трият там и ривеш тука що те трият...

По въпроса на Алена- тя не пита дали ще отиде на интервю, а дали да отиде, т.е. иска мнение, каквото съм изказала. А твоето къде е, че ме избутваш от шлифера Му ?

пр “ривеш” умишлено написах с “и”

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #1990 -: Декември 31, 2020, 12:53:55 pm »
fortunades, а защо гледаш Х  по твоя 3д, сестра ли ти е или братовчедка/съседка?
Според мен трябва да е по 7д, като назована по име, Меркурий У6, 10 за Х е ретро, което внася забавяне, но щом са обещали да я вземат не виждам какво те притеснява, крайното развитие на въпроса ще е добро за Х.

akruks,

Давам ОВ-днес говориш с жената на шефа и каза, че ще вземе моята позната на работа. Само чакаме да отворят обекта.
Благодаря отново за коректността 
Бъди здрава!
Благодаря за обратната връзка! Здраве да има за всички ни!

akruks,
Има малка промяна в плановете на шефа ми.
Моята позната ще дойде да работи при нас от 4.01, докато не отворят обекта, че нещо има проблеми с тока.
Чудя се, дали ще остане за постоянно или ще я прехвърлят наистина на пролет, както той твърди...  ::)
Благодаря ти!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Хорари за работа
« Отговор #1991 -: Януари 11, 2021, 10:23:27 pm »
Момичета в началото на месеца се върнах в недвижимите имоти ,как мислите ще потръгнат ли нещата или да се огледам за нещо друго .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1992 -: Януари 12, 2021, 02:28:19 pm »
Момичета в началото на месеца се върнах в недвижимите имоти ,как мислите ще потръгнат ли нещата или да се огледам за нещо друго .
мисля, че ще напуснеш тази работа, ако не си на заплата, а на процент е по-добре да се огледаш за нещо друго

p.angelova28

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за работа
« Отговор #1993 -: Януари 13, 2021, 02:56:55 pm »
Здравейте!
Хич ме няма с хорарите, ако някой има желание ще се радвам да хвърли едно око. Въпросът е ще си намеря ли работа в близките 3-4 месеца? /вече около година си търся  :'(/
Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1994 -: Януари 13, 2021, 07:44:05 pm »
Здравейте!
Хич ме няма с хорарите, ако някой има желание ще се радвам да хвърли едно око. Въпросът е ще си намеря ли работа в близките 3-4 месеца? /вече около година си търся 
Благодаря предварително!
Луната е без курс, сигурно често си задаваш този въпрос... Не знам с какво образование си, но се запиши в бюрото на труда- имаше до 30окт програма за млади специалисти, до 29 годишни, които не са работили до този момент по специалността от дипломата